Monika i Mikołaj z "Love Island" wrócą do siebie?! Uczestniczka odpowiedziała szczerze. Przy okazji oberwało się Sylwii

Program "Love Island" już za nami, lecz jego uczestnicy wciąż wzbudzają wiele emocji. Monika Kozakiewicz postanowiła jeszcze bardziej rozgrzać atmosferę i odpowiedziała na pytania fanów. Przy okazji zdradziła, czy chciałaby ponownie być z Mikołajem.

Pierwsza edycja programu "Love Island" za nami. Finałowa trójka dopiero wraca do Polski, a pozostali uczestnicy próbują wykorzystać swoje pięć minut sławy. Nie da się ukryć, że niektórzy z nich zyskali prawdziwych fanów. Przykładem może być Monika Kozakiewicz, która dzięki show Polsatu zebrała ponad 100 tysięcy obserwujących na Instagramie. Makijażystka postanowiła odpowiedzieć na nurtujące ich pytania.

"Love Island". Monika wróci do Mikołaja?

Monika na swoim InstaStories odpowiedziała na pytania pozostawione przez obserwatorów. Mówiła o życiu w willi, a także o innych uczestnikach. Pojawiły się również nieco bardziej intymne zapytania. Jeden z fanów wprost nawiązał do jej "byłego", Mikołaja. Jej reakcja? Zdecydowanie stanowcza.

'Love Island''Love Island' instagram/moniakej

Nie zabrakło również pytania o Sylwię, która zagłosowała na swoją przyjaciółkę, przez co Monika odpadła z programu. Wielu zarzuciło jej nielojalność.

Jesteś zła na Sylwię, że głosowała na Ciebie i Pawła i przez to też opuściliście program? - zapytała obserwatorka.
Niesmak pozostał do teraz. W życiu bardzo ważna jest dla mnie lojalność. Jeśli ktoś zawiedzie, przykro mi. Życie toczy się dalej, a ja wiem, że trzeba być jeszcze bardziej ostrożnym i nieufnym - odpisała Monika.

Bartek Bielański z "Love Island" zdradził, co myśli o Sylwii.

Monika po wyjściu z willi, układa sobie życie z Pawłem. Na początku łączyła ich tylko przyjaźń, jednak teraz wygląda to na prawdziwe uczucie. Myślicie, że mają szansę stworzyć szczęśliwy związek?

KB

Więcej o:
Komentarze (48)
Monika z "Love Island" odpowiedziała na pytania fanów. Zdradziła, czy dałaby kolejną szansę Mikołajowi. Dostało się też Sylwii
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Czesia

  Oceniono 19 razy 15

  Dla Mnie Monika to porażka totalna ośmieszyła się tylko przed widzami
  Również nie podoba mi się finał ponieważ Sylwia i Mikołaj byli od samego początku i dziwnym trafem nie zwracali na siebie uwagi a tu proszę bliżej końca i jaka "miłość " ...nie podoba mi się to moje wnioski są takie że to było na siłę układane i poprostu chcieli wygrać program
  Finał należał do Mariettki i Franka to oni od samego początku jak Franek wszedł mieli się ku sobie i to jest prawdziwe i widoczne nic nie było udawane w ich związku.
  Natomiast Sylwia i Mikołaj porazka

 • Gość: dzidek

  Oceniono 15 razy 11

  Przestańcie na siłę "parować" Monikę z Mikolajem. To puste dziewczę, tak jak i ten nadmuchany Paweł, co to niby z nim "buduje" związek na pokaz. Niech buduje, prędzej, czy później ta znajomość wyjdzie im i tak im obojgu bokiem. Oboje mają parcie na szkło stąd "muszą" się trzymać razem na celebrowanie na instagramie, czy chociażby plotkarskim pudelku. Monika i Paweł to plotkarze.

 • Gość: Ja

  Oceniono 12 razy 10

  Monika jest tak zapatrzona w siebie że nie jest w stanie na dłuższą metę budować związku. W programie nic mądrego nie reprezentowała nie wiem po co ją promujecie?

 • Gość: Lena

  Oceniono 14 razy 10

  A co z Agą Boryn, którą Paweł oblizywal, macal, szalał i obiecywał, że ma na niego czekać po programie. W konia ją zrobił. Tylko zniknęła z widoku i zabrał się za Monikę, królową lodu, która do niego nie pasuje, jest za zimna, za nudna. Paweł krzyczał o hipokryzji, ale sorry sam nie jest przykładem.

 • Gość: Ja

  Oceniono 17 razy 9

  Nie lubię moni ..pustak który odbiera innym dziewczynom chłopaków i to ją kręci..brawo Franek ! Ale co sobie zrobiła siary w programie to jej :) !

 • Gość: Aga

  Oceniono 11 razy 7

  Monika to zadufana w sobie dziewczynka która nie dostała lizaka rumaka i się rozplakala. Wcale bym sie nie zdziwiła jakby zaczęła wzdychsc do Mikołaja a raczej do kasy która ma dostać.

 • Gość: Vit

  Oceniono 14 razy 6

  Tu niema co komentować,prostacka dziewczyna poza bujną wyobrażnią nic niema do zaoferowania, i gdyby jeszcze żył reżyser Andrzej Wajda mogłaby zagrać u niego główną rolę jako Człowiek z Drewna,gdyby takowy film powstał.

 • Gość: Gość500

  Oceniono 9 razy 5

  Monika - nie ma kogo komentować...po prostu pustka...
  Wszyscy wiedzą że finał należał do Franka i Marietki - autentycznie zakochana para! Wybór Sylwii i Mikołaja to lipa, źle świadczy albo o głosujących albo o producencie.
  Sylwia to dziewczyna z kompleksami, więc jak złapała wreszcie Mikołaja to straciła zupełnie rozum. Brak zainteresowania u Mikołaja nadrabiała jak mogła, przejęła inicjatywę w łóżku, wdzięczyła się i wyginała nie tylko przed kamerami ale też jego ojcem...Żenada dla kobiety...I to wszystko za 50 000zł? Smutne...

 • Gość: Ludmilaa

  Oceniono 4 razy 4

  Nie jak dla mnie nie mają szans na wspólne życie. Długo ta sielanka nie potrwa sorry

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX