Michał Szpak uznał "The Voice Kids" za zbyt kontrowersyjne. Roksana Węgiel odpowiedziała mu w mocnych słowach

Michał Szpak od dwóch edycji jest jurorem w programie "The Voice of Poland". Okazuje się jednak, że formuła dziecięcej wersji show nie przypadła mu do gustu.

Zaczynanie kariery w młodym wieku nie zawsze kończy się dobrze dla dziecięcych gwiazd. Sztandarowym przykładem jest chociażby Lindsay Lohan, która od lat walczy z uzależnieniem od używek, a jej dobrze zapowiadająca się kariera stanęła w miejscu. Mimo to rynek muzyczny, także w Polsce, otwiera się na młodocianych idoli. Potwierdzeniem na to jest emisja programu "The Voice Kids".

Roksana Węgiel odpowiada Michałowi Szpakowi

To właśnie dzięki "The Voice Kids" na szerokie wody show-biznesu wypłynęła Roksana Węgiel. Mogłoby się więc wydawać, że jest to idealne miejsce dla dzieci, które kochają śpiewać i chcą osiągnąć sukces. Innego zdania jest jednak Michał Szpak. Uznał on program za "bardzo kontrowersyjny" i zabierający dzieciństwo.

Jak można było się domyślać, 14-letnia Roksana z miejsca odpowiedziała na krytykę.

To jest nieprawda, że 'The Voice Kids' zabiera dzieciństwo. Jest to cudowna przygoda. Polecam każdemu, kto kocha śpiewać. Czułam się tam jak w domu. Panowała cudowna atmosfera. Ludzie byli niesamowici. Trafiła nam się super ekipa - wyznała w jednym z ostatnich wywiadów.

Wysłalibyście swojego dzieci do "The Voice Kids"?

Roksana Węgiel zrobiła sobie zdjęcie z parą prezydencką. Niektórzy zarzucili jej stronniczość. Co im odpowiedziała?

Więcej o:
Komentarze (39)
Michał Szpak uznał "The Voice Kids" za zbyt kontrowersyjne. Odpowiedziała mu Roksana Węgiel. "To jest nieprawda"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pferben

  Oceniono 33 razy 29

  Z pewnością showbiz jest idealnym etapem w życiu młodego człowieka. Najlepszym przykładem są byłe dziecięce gwiazdy od Disneya. Bez koksu i 15 orientacji seksualnych zostało niewielu.

 • Gość: ooo

  Oceniono 31 razy 27

  WYNGIEL I JEJ MĄDROŚCI, ECH....

 • Gość: Ewa

  Oceniono 29 razy 25

  Roxana to nic innego jak tylko maszynka do robienia kasy jej rodzicow/ dziewczyna przemadrzała,chamska, i mysli,że jak wygrała to wszystko jej wolno.. Nie ma zadnych granic .. idzie po trupach,,, a niestety,,,,,,,,,,,,, to sie zle konczy. Brak jej taktu,umiaru i dystansu. Brak jej pokory.. A slowa Michała Szpaka maja sens.. Tylko trzeba to odpowiednio zrozumieć,, ale co taki tłu............... jak Roksi potrafi zrozumiec? Do niej tylko dociera kariera... kasa,kasa i sława/

 • Gość: Pol

  Oceniono 27 razy 21

  Powiedziała Roxi wciągając krechę.

 • Gość: Moment

  Oceniono 25 razy 19

  Nie wiem czy ona zrozumiała co Michał chciał pow. Jemu nie chodziło o świetna zabawę na planie the voice Kids tylko po tym programie po wygranej. Wypowiedź też nie jest ten młodej damy na poziomie myślę ze mój syn miałby więcej do pow niż tylko no naprawdę fajni ludzie.

 • Gość: ojej

  Oceniono 26 razy 18

  Roksanka to kwintesencja "kultóry" .dyskopolaków -dżesiczek, brajanków, vanesek....Kwestia gustu ,chociaż może lepiej jakąś prawdziwą edukację w jakiejś prawdziwej szkole odbyć ?

 • Gość: Klaudia

  Oceniono 23 razy 17

  no i michal ma racje. a po wegiel widac malolata ma się za cos dopiero co zaczela a juz ma sie niewiadomo za co😂a zycie jest rozne sa od niej lepsi az sie dziwie ze to ona wygrala.

 • Gość: Ja

  Oceniono 19 razy 13

  Powiedziala "stara-malutka", co tylko potwierdzilo slowa szpaka... swoja droga wystarczylo obejrzec roxi u wojewodzkiego, zeby wiedziec, ze rodzice zamiast po telewizjach ja ciagac, powinni raczej przykuc ja do ksiazek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX