Kasia Tusk pochwaliła się stołem. Kawa, książki i... niepublikowane wcześniej zdjęcie ze ślubu. Internauci: Jakie cudowne!

Kasia Tusk niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach, jednak tym razem zrobiła wyjątek. Pokazała zdjęcie ze swojego ślubu, czym zachwyciła swoich fanów.

Kasia Tusk konsekwentnie chroni swoje życie prywatne, a rodzinne zdjęcia w sieci to u niej rzadkość. Tym razem córka Donalda Tuska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie ze ślubu, którego dotąd jeszcze nikt nie widział.

Kasia Tusk pokazała zdjęcie ze ślubu

Kasia Tusk wyszła za mąż 5 lat temu, jednak dopiero rok temu pochwaliła się swoim fanom zmianą stanu cywilnego. Teraz pokazała pamiątkową fotografię ze ślubu. Na fotce jaką zamieściła, widzimy jej pełne książek burko, ale to nie one najbardziej wpadło w oko internautom. W lewym górnym rogu widzimy ramkę na zdjęciem, w której widnieje blogerka w sukni ślubnej z mężem. Fani nie szczędzili komplementów.

Uwielbiam takie zdjęcia
Ojej, jakie cudowne zdjęcie ślubne
Piękne zdjęcie w ramce-piszą zachwyceni fani

Kim jest mąż Kasi Tusk?

Mężem Kasi jest Stanisław Cudny. Ma 31 lat, jednak stroni od blasku fleszy. Wybranek córki byłego premiera skończył architekturę i wraz z przyjacielem prowadzi firmę produkującą listwy podłogowe, w której jest odpowiedzialny za produkcję i technologię.

Kasia Tusk pobrała się w tajemnicy przed mediami. Zobacz, inne gwiazdy, które ukrywały swój ślub.

RG

Więcej o:
Komentarze (38)
Kasia Tusk pochwaliła się stołem. "Poniedziałkowy chaos". Kawa, książki i... niepublikowane wcześniej zdjęcie ze ślubu. Internauci: Jakie cudowne!
Zaloguj się
 • najgorszy.sort.polakow

  Oceniono 39 razy 25

  To nadal nie wygląda naturalnie. Wszystko na blogu KT jest przemyślane, wyreżyserowane i wystudiowane. Na przypadkowość nie ma tam miejsca.

 • Gość: Kinia

  Oceniono 21 razy 15

  A taka naprawde to REKLAMA kosmetyku hihi.

 • Motocyklowa TV

  Oceniono 20 razy 12

  Przecież to jest reklama tych książek i produktów jakie się "przypadkowo" znalazły w tym "poniedziałkowym chaosie". Ta "chaotyczna" scenka była ustawiona pewnie przez dwie godziny.

 • Gość: Mike

  Oceniono 12 razy 8

  Fajna laska nie to co ten przechodzony przyglup Kaczyńska!!!

 • The Kox

  Oceniono 17 razy 7

  PISiorki nie skowytać :). Piękna kobieta co umie wykorzystać swoje 5 min. Zazdrościcie? Ja tak ale zdrowo a nie z nutą PISowskiego jadu :)

 • Gość: Ira

  Oceniono 6 razy 2

  Super Kasia. Wszystkiego najlepszego. A tymi co plują jadem nie ma się co przejmować.

 • Gość: Wertyk

  Oceniono 8 razy 2

  I tak widać, że zdjęcie jest aranżowane. Z resztą mniejsza o to. Co to za temat na artykuły? Jakaś Tusk zrobiła zdjęcie stołu, jakaś inna zdjęcie swoich majtek na d..., jakiś tam ktoś zrobił sobie zdjęcie w czapce. Ludzie, czy z waszymi głowami jest wszystko dobrze? Dla chętnych, za co łaska (nie mniej niż 10zł) mogę się poświęcić i rzucić w kąt skarpety na miesiąc i później zrobić ich zdjęcie i wam wysłać.

 • elq_1

  Oceniono 8 razy 2

  Taaaa... jak (o)błędny rycerz!

 • patriot1

  Oceniono 5 razy 1

  gratuluję tak doskonałego wzroku"Kasia Tusk wyglądała obłędnie"...wy naprawdę możecie ocenić to na rozmytym,niewyraźnym obrazku?dziewczyna jest jeszcze młoda,wrzuca jedno najlepsze wybrane zdjęcie z setek danego ujęcia,nigdy nie widziałam "Kasi"bez makijażu...widuję na ulicach W-wy naprawdę mnóstwo ślicznych,zadbanych i fajnie ubranych dziewczyn(choć nie mają do dyspozycji setek tysięcy które "Kasia" miesięcznie zarabia na prowadzeniu bloga -nikt o nich nie napisze,bo nie są Kasią Tusk....

  druga rzecz to nazywanie dorosłych bab Kasia Tusk,Zosia Zborowska,Pipcia Pipciasta....itd

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX