Meghan Markle i książę Harry wkurzyli całą rodzinę królewską. Królewski korespondent: Nikt na dworze w tym momencie ich nie wspiera

Książę Harry stanął w obronie Meghan Markle i wydał specjalne oświadczenie. To zdenerwowało całą rodzinę królewską. Brytyjski komentator ocenił zachowanie książęcej pary w bardzo mocnych słowach.

Meghan Markle i książę Harry znów są na ustach wszystkich. Ich zachowaniem oburzona jest rodzina królewska i cały dwór. Dlaczego? Bo młodszy brat księcia Williama nie konsultując się z nikim, wydał oświadczenie, w którym bronił Meghan Markle i porównał ją do księżnej Diany. Chodzi o pozew przeciwko "Mail on Sunday". Harry i Meghan pozwali tabloid, ponieważ opublikował prywatny list księżnej. 

Meghan Markle i książę Harry przesadzili?

Książę Harry na początku października wydał na swoim Twitterze oświadczenie, w którym zdradza, że zdecydował się za wszelką cenę bronić prywatności żony. Przyznał przy tym, że boi się, że Meghan może podzielić los jego matki. 

Moja żona stała się jedną z najnowszych ofiar brytyjskiej prasy brukowej, która prowadzi kampanię przeciwko ludziom bez zastanowienia się nad konsekwencjami. Widziałem, co się dzieje, gdy ktoś, kogo kocham, zostaje upokorzony do tego stopnia, że nie jest już traktowany ani postrzegany jako prawdziwa osoba. Straciłem matkę i teraz patrzę, jak moja żona pada ofiarą tych samych potężnych sił - napisał Harry. 

Teraz okazuje się, że te słowa oburzyły członków rodziny królewskiej, a także cały dwór, tym bardziej, że Harry opublikował je bez zgody królowej czy księcia Williama.  Zdradza to brytyjski komentator rodziny królewskiej Richard Palmer. 

Nikt w rodzinie królewskiej ani w pałacu nie wspiera obecnie Harry'ego i Meghan. Nawet pomocnicy pary wydają się zawstydzeni ich działaniami - napisał na Twitterze Palmer. 

Palmer dodał, że wściekli na Harry'ego są zwłaszcza książę Karol i książę William. 

Myślcie, że Meghan i Harry poniosą konsekwencję swoich działań?

Księżna Meghan zwróciła się do młodych ludzi: "Jako mała dziewczynka byłam przerażona"

AG 

Więcej o:
Komentarze (129)
Meghan Markle i książę Harry wkurzyli całą rodzinę królewską. Wstydzą się za nich nawet pracownicy pałacu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: asasd

  Oceniono 119 razy 71

  Co za bzdury, a Richard Palmer to taki drugi Pierc Morgan. Dno moralne, które dla klików będzie wypisywało bzdury, aby zyskać sławę i kasę.
  Od kiedy to stawanie w obronie własnej żony czy dziecka jest czymś złym?

 • Wizard Marco

  Oceniono 99 razy 61

  Masakra. Facet broni swojej kobiety, jak na mężczyznę przystało i według mnie ma w tym dużo racji. Są granice publikowania tego typu informacji. I nawet niezależna prasa pewnych rzeczy robić nie powinna. Z tym porównaniem do Diany też trafił. Trzeba pamiętać jak Harry był związany z matką i jak częściowo przez media zginęła. Facet po prostu nie chce powtórki sytuacji
  Nie rozumiem podejścia tej rodziny.

 • Gość: asasa

  Oceniono 86 razy 44

  Harry bardzo mi zaimponował tym posunięciem, uważam, że jest to facet, który ma jaja i wie, co jest w życiu ważne. Ktoś ładnie na dole napisał, że gdyby dwór w porę pomógł Dianie, mogłaby żyć. Co innego pisać o butach i sukienkach, a co innego publikować prywatną korespondencję, szczuć na nią, wymyślać kłamstwa i co najgorsze, nazywać jego syna małpą! Meghan, Harry i Archie to są ludzie, nie towary i nie zwierzęta. Wypełniają swoje obowiązki służbowe dobrze, jak nikt inny w tej rodzinie, ale żerowanie na ich prywatnym życiu jest obrzydliwe i niedopuszczalne, żaden człowiek na takie poniżanie nie zasługuje. Tak nie da się żyć. Można ich rozliczać tylko i wyłącznie z tego, co leży w ich obowiązkach służbowych. Zwłaszcza, że Meghan NAPRAWDĘ nie ma czego zarzucić. Wszystkie te jej wpadki i skandale to jest wymysł mediów z gatunku najgorszego rynsztoka.

 • Gość: gość

  Oceniono 46 razy 28

  "Nobody in the Royal Family or the Royal Household is supporting Harry and Meghan at the moment. " Czyli mniej więcej tak jak Dianę. Ktoś ją wspierał? No to o co chodzi?
  Miło ze strony H., że broni zony, czego o Karolu powiedzieć się nie dało. I miło, że okazuje się mądrzejszy od jakiegoś "komentatora" Palmera (jakiś samozwańczy autorytet moralny?).

 • aaggnniikk

  Oceniono 116 razy 26

  Popieram Harrego . Mąż zawsze powinien bronic żony i to mi sie podoba. Sztuczna Kate z napompowanym Wiliamem nie powinni sie wtracać

 • Gość: oxoxoxox

  Oceniono 52 razy 22

  Plotek przestańcie szczuć i powtarzać bzdury za brytyjskimi brukowcami, bo i was pozwą!!!
  Naprawdę żaden problem poinformować kogo trzeba, świat jet mały. I czy przypadkiem wy tego listu nie opublikowaliście?

 • Gość: uuu

  Oceniono 52 razy 16

  Ma racje ze stanal w obronie zony , przeciez dwor nie pomogl Dianie , gdyby pomogl kobieta mogla by zyc.A obecna zona Karola okropne babsko.

 • Gość: Ruda

  Oceniono 36 razy 14

  Uważam, że Harry postąpił wspaniale broniąc żony. A dwór niech idzie do diabła jeśli myślą inaczej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX