"Love Island". Fani programu oburzeni zwycięstwem Sylwii i Mikołaja. "Nic z tego nie będzie"

"Love Island. Wyspa miłości" wygrali Sylwia i Mikołaj. Taki obrót sytuacji rozgrzał internautów do czerwoności. Mają swoje powody.

Za nami emocjonujący finał programu "Love Island. Wyspa miłości". O główną nagrodę starały się trzy pary: Maciek i Oliwka, Marietta i Franek, oraz Sylwia i Mikołaj. Według widzów to właśnie ci ostatni mają największe szanse na zbudowanie związku. Wielu jest jednak innego zdania.

"Love Island. Wyspa miłości". Fani komentują finał

"Love Island. Wyspa miłości" niespodziewanie podbiła serca Polaków. Widzowie zaangażowali się w losy uczestników. Wielu z nich miało też swoich faworytów. Nic więc dziwnego, że po finale show w sieci zawrzało. Internauci są niemalże jednogłośni. Ich zdaniem Sylwia i Mikołaj nie powinni wygrać programu. Powód? Związek tej pary ma być ustawką.

Po tym jak na oficjalnym profilu programu na Instagramie pojawiła się informacja o zwycięzcach, fani z miejsca zaczęli komentować.

Żenada.
Śmiech na sali.
Nie zasłużyli wcale. Nic z tego nie będzie. Gra i wszystko. Szkoda - czytamy pod zdjęciem.

Okazuje się więc, że nie wszyscy uwierzyli w nagły romans pomiędzy Sylwią i Mikołajem. Przypomnijmy, że para nie od razu zwróciła się ku sobie. Wcześniej płomiennie flirtowali z innymi mieszkańcami wyspy. Według internautów zdecydowanie wiarygodniej wygląda związek Marietty i Franka.

Niestety. Powinni wygrać! Jedna wielka ściema.
Nie wierzę.
Dla mnie wygrani - komentują ich drugie miejsce fani programu.

A Wy komu kibicowaliście?

Aga z "Love Island" komentuje wybór Moniki:

Więcej o:
Komentarze (103)
"Love Island". Fani programu oburzeni zwycięstwem Sylwii i Mikołaja. "Nic z tego nie będzie"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Jola

  Oceniono 12 razy 8

  Fałszywa plotkara i "szczery" przyjaciel ,od niego zaczęła się akcja przeciw Oliwce"robiąc dobrze" kumplowi sugerując zamiary Oliwi,nie mając żadnych podstaw, duet nie do pozazdroszczenia.Natomiast gdyby związek Mikołaja z Sylwią utrzymał się więcej jak miesiąc byłabym szczerze zdziwiona,pasują do siebie jak ściana do garbatego.

 • Gość: Paula

  Oceniono 21 razy 7

  Powinna wygrać Marietta i Franek! wszystko zostało ustawione na bank! Sylwia być może podkochuje się w Mikołaju ale on z nią nie będzie...jego mina po ogłoszeniu werdyktu mówiła wszystko:/ (sam był zdziwiony i to grubo). Sylwia super dziewczyna ale niestety jej współczuje bo nie było takiej drugiej przebiegłej i wyrachowanej osoby na wyspie! Podpuścił Sylwię żeby głosowała przeciwko swojej przyjaciółce Monice tylko po to żeby jego "kolega" Damian został w programie i nie stwarzał mu zagrożenia (jak Paweł, który zaczął na ostro z Moniką). Proste jak budowa cepa, że tak powiem... Już mi się odechciało kolejnej edycji....

 • Gość: Ada

  Oceniono 18 razy 6

  To była USTAWKA

  Jak może wygrać ktoś DWULICOWY, FAŁSZYWY, OBLUDNY, BEZ KLASY, BEZ POCZUCIA GODNOSCI...?
  Lotna BABA

  A on....?
  KTECIL, KOMBINOWAL, ZADNA GO NIE CHCIAŁA, OBGADYWAL...

  😂 wygrała para desperatow

 • Gość: Oburzona!

  Oceniono 18 razy 6

  Mari i Franek to jest prawdziwa para i chemia, wszyscy na nich głosowali, na face, na insta w aplikacji to jak to możliwe że przegrali? Polsat dno...

 • Gość: Anonim655

  Oceniono 6 razy 4

  Ktokolwiek by nie wygrał, zawsze będą komentarze że to ustawka... śmieszne!!

 • Gość: DariaW.

  Oceniono 12 razy 4

  W momencie jak Karolina na finale podeszła do Sylwi i pogłaskała ja po głowie odwracając się tyłem do kamery to byłam pewna ze wygra Sylwia. Dla mnie jedynym szczerym związkiem z widokiem na przyszłość był związek Mari i Franka, nawet Maciek i Oliwka byli prawdziwi w swoich uczuciach a Sylwia i Miki.... no cóż ... zasiali ferment pomiędzy Oliwia i Maćkiem , snuli intrygi i podburzali . Sylwia głosowała przeciw swojej przyjaciółce... Jak można ufać w szczerość jej relacji?

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 4

  Mikołaj ma zupełnie inny gust. Sam mowil.A Sylwia się łudzi. Maciek to szczery chłopak. Tylko trzeba jego ogarnąć.

 • Gość: Ola

  Oceniono 20 razy 4

  Wielka szkoda...byłam pewna ze marietta i Franek wygraja byli tacy naturalni tyle głosów na nich a sylwia wygrała. ..dziwne i niesprawiedliwe

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX