Nergal poszedł na wybory, a przy okazji pokazał swojego tatę. Jednak największą uwagę przykuł strój muzyka. "Nie za gorąco Ci w tym?"

Adam "Nergal" Darski wypełnił swój obywatelski obowiązek i poszedł na wybory. Przy okazji pochwalił się wspólnym zdjęciem z tatą oraz dosyć interesującym strojem.

W niedzielę, w całym internecie, pojawiło się mnóstwo zdjęć znanych osób, które zagłosowały w wyborach parlamentarnych. Chętnie pozowali przy lokalach wyborczych oraz urnach. Przypomnijmy, że niektóre gwiazdy postanowiły nie angażować się w politykę. Marina w jednym wywiadzie wprost powiedziała, że ten obszar nie należy do jej kręgu zainteresowań. Adam Darski uważa inaczej, a jego zdjęcie zdecydowanie wyróżniło się na tle innych.

Nergal głosował z tatą

Znany muzyk opublikował na Instagramie zdjęcie, którym zakomunikował fanom, że spełnił swój obywatelski obowiązek. Co ciekawe, Darski pokazał swojego tatę. Panowie dumnie pozują do zdjęcia i pokazują wrzucane do urny głosy.

Jaki ojciec, taki syn - napisał.

Jednak wielu obserwatorów zwróciło uwagę na strój muzyka. Zdecydowanie nie była to codzienna stylizacja. Przypominała nieco styl militarny.

Niezła stylówka!
Świetnie wyglądasz.
Nie za gorąco Ci w tym? - pisali fani.

Nergal wywołał niejeden skandal:

A Wam, jak podoba się stylizacja Darskiego?

KB

Więcej o:
Komentarze (38)
Nergal poszedł na wybory, a przy okazji pokazał swojego tatę. Jednak największą uwagę przykuł strój muzyka. "Nie za gorąco Ci w tym?"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 20 razy 12

  Jak niemiec z filmu Allo allo. No cóż byleby o nim gadali.

 • Gość: hallo

  Oceniono 21 razy 7

  BEZNADZIEJNIE UBRANY BEZNADZIEJNY GOŚĆ

 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy 7

  Fajnego masz ojca .

 • Gość: komentuje

  Oceniono 26 razy 6

  moja uwage przykuly kapcie i niechlujny stroj jego taty, co do syna, to nic szokujacego - buty na koturnie, jak to u konusa, i komiczny paltocik z furazerka, do black i death metalu ciagnie kolesi, ktorzy lubia przebieranki i buty na obcasach, czyli kryptoge...

 • Gość: amp

  Oceniono 6 razy 4

  Wyglda jak NKWDzista ....

 • smurfmadrala

  Oceniono 2 razy 2

  Przekaz wdzianka oczywisty:
  modowy sojuz dawnego munduru komunistycznego zbowidowca ,
  z rocko-polo bojownika o wyzwolenie społeczne,
  w militarnym szynelu grajek /trudno rozpoznać formację czy to AL, GL czy UB?/
  Zmilitaryzował się "bochatersko" na posterunku walki klas, po linii i na bazie ...

 • Gość: Robert

  Oceniono 20 razy 2

  Współczucia dla Ojca. Starszy Pan ma ból i smutek wypisane na twarzy. Każdy rodzic chciałby mieć mądre, dobre dziecko...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX