"The Voice of Poland". Wiemy kto odpadł, a kto został w programie. Niektóre wybory jurorów zaskakują

Kolejny odcinek programu "The Voice of Poland" za nami. W końcu przyszedł czas na długo wyczekiwane Bitwy. Komu udało się zostać w programie?

W zeszłym tygodniu zakończyły się przesłuchania w ciemno jubileuszowej edycji "The Voice of Poland". Poznaliśmy skład drużyn Margaret, Michała Szpaka, Kamila Bednarka oraz Tomsona i Barona. W końcu przyszedł czas na kolejny etap programu, czyli Bitwy.

"The Voice of Poland". Kto został w programie?

Kilka dni temu pisaliśmy o pewnych zmianach wprowadzonych w tej edycji. W najbliższych odcinkach trenerzy nie będą mieli ograniczeń w przejęciu zawodników z innej drużyny. Dzięki nowym zasadom ostateczny skład osób, które będą walczyły o miejsce w Nokaucie, poznamy dopiero za trzy tygodnie.

W sobotnim programie jako pierwsze wystąpiły Agnieszka Smoleń i Sylwia Różycka z drużyny Tomsona i Barona. Na scenie zaśpiewały utwór Ariany Grande "Dangerous Woman". Po ich występie Michał Szpak powiedział, że cieszy się, że nie musi dzisiaj głosować.

Nie podobał mi się w ogóle - oznajmił.

Ostatecznie Tomson i Baron wybrali Agnieszkę. Chwilę później pozostali jurorzy starali się "ukraść" do swoich drużyn Sylwię, która finalnie dołączyła do Michała Szpaka.

Następnie utwór "Moja i Twoja nadzieja" zespołu Hey zaśpiewali Magdalena Ollar i Jakub Zajączkowski z drużyny Michała. Wybrał on Magdę, natomiast Kuba został podkradziony przez Tomsona i Barona.

Później przyszła kolej na Arnolda Kłymkiwa i Zofię Marcinkowską z drużyny Margaret. Wykonali oni piosenkę "Just the Two of Us". Do kolejnego etapu przeszła Zosia. 

W bitwie zmierzyli się również Damian Kulej i Jerzy Gmurzyński w utworze zespołu Afromental. Kamil wybrał Damiana, a Margaret podkradła Jerzego.

Jakub Dąbrowski i Karolina Wiśniewska zaprezentowali swoje umiejętności w piosence Jamesa Baya "Hold Back The River". Michał zdecydował, że dołączy do niego Kuba. Bednarek za to zaprosił do swojej drużyny Karolinę.

Bartosz Deryło i Jakub Deka pokazali swój talent, wykonując "Napad" Mroza. Tomson i Baron dalej będą trenerami Bartka.

W dalszej części programu zmierzyły się również Justyna Kakiet oraz Ada Nasiatka. Zdaniem Kamila utwór "Don't Speak" zespołu No Doubt w wersji reggae lepiej wykonała Ada.

Iwona Kmiecik i Kacper Fułek w utworze Phila Collinsa "Against All Odds" zachwycili publiczność i jurorów. Margaret wybrała Iwonę, a Michał ukradł Kacpra, co spowodowało, że program opuścił Arnold.

Tak Bednarek i Baron w jednym z odcinków dyskutowali między sobą:

Za kogo trzymacie kciuki?

KB

Więcej o:
Komentarze (7)
"The Voice of Poland". Wiemy kto odpadł, a kto został w programie. Niektóre wybory jurorów zaskakują
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Xyz

  Oceniono 7 razy 5

  Chłopaki i Szpak są świetni natomiast mam wrażenie, że Margaret i Bednarek nie pasują tam. Za często obserwują innych jurorów zamiast szukać swoich głosów.
  Szkoda Arnolda, bo miał przepiękny głos i myślę, że miał naprawdę duże szanse przez tą swoją unikalność

 • Gość: prawdak

  Oceniono 4 razy 4

  Arnold piekny glos niestety odpadl Pozostali tak nudni i wielu wsrod nich slabych minie kilka dekad zanim sie ich oszlifuje a niektorym i kilka dekad nie pomoze Efektem takich wyborow jest to ze kilka miesiecy i sluch ginie za finalistami

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  Margret jest słaba w tym programie i chłopaki też ,pora zmienić trenerów na profesionalnych dobry jest Bednarek i Szpak

 • Gość: Ewa

  Oceniono 7 razy 3

  Wielka szkoda że Arnolda nie już w Voice of Poland. Był zjawiskiem wśród miernotek...........

 • Gość: Marta

  Oceniono 4 razy 2

  Troche slabo ze jest tak dużo kradzieży bo przez to jest ich za dużo i gubią się prawdziwe perełki

 • Gość: księżna Kate

  Oceniono 1 raz 1

  Nie rozumiem dlaczego Michał zastąpił Arnolda Kacprem. Arnold był jedynym mężczyzną w tym programie, który miał magiczny, piękny, wyszkolony głos, przenoszący człowieka w inny wymiar. Mam już dość chłopców z piszczącymi falsetami i podobnych do siebie dziewczyn, których nie sposób zapamiętać

 • Gość: Sylwia

  Oceniono 4 razy 0

  Nudny jest już ten program,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX