Księżna Kate nie miała skrupułów. Zwolniła oddaną asystentkę zaraz po jej powrocie z miesiąca miodowego. Podano powód

Księżna Kate naraziła się na wiele krytycznych uwag. Po tym, jak zwolniła asystentkę, która ledwo co wróciła do pracy z miesiąca miodowego, w sieci pojawiło się wiele mocnych słów.

Księżna Kate od zawsze kreowała się na osobę o wielkim sercu, wyrozumiałą i uprzejmą. Taki wizerunek został ostatnio zaburzony. Żona księcia Williama zwolniła swoją asystentkę. Poruszenie było spowodowane tym, że kobiety współpracowały ze sobą długo, a Kate dokonała zwolnienia tuż po powrocie pracownicy z miesiąca miodowego. 

Księżna Kate zwolniła asystentkę

Kate bardzo ceni sobie lojalność pracownic. Znalazła tę cechę u Sophie Agnew, z którą współpracowała od siedmiu lat. Niestety piszemy o tym w czasie przeszłym, bowiem jak donosi brytyjski "Daily Mail", kobieta właśnie została zwolniona. 

Sophia była naprawdę oddana rodzinie królewskiej. Wiedziała o sprawach, jakie nigdy poza pałac nie wyszły. Była na każe zawołanie Kate. Ta z kolei podjęła taką decyzję, ponieważ - jak donosi brytyjska prasa - asystentka okazała się jej zbędna po tym, jak książęce rodziny - Williama i Harry'ego - zamieszkały osobno i rozdzieliły nawet swoje fundacje charytatywne. 

Brytyjskim fanom nie spodobało się zachowanie księżnej. Krytykują ją ze względu na fakt, że takie, a nie inne kroki poczyniła, tuż po tym, jak -  była już - asystentka wróciła z urlopu. 

CW

Księżna Kate jest bardzo oszczędna. Jedną kreację potrafi włożyć na siebie kilka razy. 

Więcej o:
Komentarze (133)
Księżna Kate nie miała skrupułów. Zwolniła asystentkę zaraz po jej powrocie z urlopu
Zaloguj się
 • Gość: Kasia

  Oceniono 111 razy 79

  A co nas obchodzi jakaś księżna ? Przestańmy podniecać się z powodu pańci żyjącej na koszt innych !

 • Gość: re

  Oceniono 63 razy 35

  Kurcze czy ta Kate rzeczywiście tak staro wygląda czy tylko ta ciemna zieleń ją postarza?

 • Gość: Celek

  Oceniono 55 razy 23

  Damami dworu ,czyli damami do towarzystwa - obecnie nazywanymi asystentkami są osoby niezamężne . Więc zwolnienie nie było zaskoczeniem dla nikogo ,panie na pewno O tym rozmawiały .

 • boo-boo

  Oceniono 51 razy 23

  No tak.... powinna się do niej sztucznie pouśmiechać jeszcze przez jakiś czas i dopiero po tym czasie ją wywalić.

 • Gość: BBB

  Oceniono 35 razy 21

  Brytyjczycy pisali na forum, że Kate "DoLittle" ma nawet menedżera grupy asystentów, sama nie robi kompletnie nic. Jest bardzo poważne podejrzenie, że to jest odgórny przykaz i byc moze ww. pani wyleciała z pracy, bo robią cięcia kosztów. Zauważcie, że Kate Cannot ostatnimi czasy nie robi prawie nic. Wcześniej tych wyjść, nawet do żłobków było więcej, teraz prawie nic już nie robi. Pojawia się dość rzadko, w porównaniu z tym jak to było wcześniej. Po co więc osobie, która nic praktycznie nie robi taka ekipa asystentów?? Mam na mysli "robić coś sensownego namacalnego, znaczącego", nie chodzi o pojawienie się w kolejnej podstawówce i przecięcie wstęgi, ale o bardziej realne działania, wymagające więcej myślenia i pracy.

 • Gość: Uu

  Oceniono 27 razy 19

  Staro wyglada

 • Gość: G

  Oceniono 57 razy 19

  Tu chyba nie tyle praca męża asystentki jest problemem, tylko fakt, że w ogóle go ma.
  Kaśka wymaga całkowitego poświęcenia się jej osobie i nie będzie się z mężem dzieliła. Poszuka innej panienki.
  Sposób i moment w jakm to zrobiła, pokazuje, że prosta za z niej, a nie żadna księżna.

 • ochujek

  Oceniono 19 razy 17

  Bierze przykład z Jędraszewskiego. Ten klecha też taki wrażliwy tylko w drugą stronę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX