Joanna Przetakiewicz pokazała londyńską sypialnię i hantle do ćwiczeń. Ciężko nam w to uwierzyć, ale kosztują kilka tysięcy złotych

Joanna Przetakiewicz pokazała kolejne nagranie z wnętrza swojej londyńskiej willi. Choć są piękne, naszą uwagę przykuwa coś innego. Gwiazda sprezentowała sobie hantle od Saint Laurent.

Joanna Przetakiewicz uwielbia luksus. Znana bizneswoman przyzwyczaiła się do życia na najwyższym poziomie i nie ma zamiaru z niego rezygnować. Ciężko pracuje i stać ją nawet na rzeczy, które przeciętnemu Polakowi mogą wydawać się po prostu dziwne. Dlaczego? Projektantka kupiła sobie bowiem hantle do ćwiczeń za prawie 6 tys. złotych. 

Joanna Przetakiewicz pokazała sypialnię i horrendalnie drogie hantle

Gwiazda opublikowała w piątek nagranie ze swojej sypialni. I choć jesteśmy zachwyceni jej wnętrzem, nie możemy przejść obojętnie obok tego, co leży na łóżku. Joanna wyjęła z szafy czarne pudełko z logiem Saint Laurent, otworzyła je i zostaliśmy olśnieni. Wszystko za sprawą złotych hantli do ćwiczeń. 

Pokażę Wam coś absolutnie szałowego, na co czekałam dawno. Uwaga, uwaga. Niespodzianka. Tadam! Słuchajcie złote. No teraz to ja będę ćwiczyć, dopiero teraz to ja będę fit - ekscytowała się gwiazda.

Przejrzeliśmy stronę francuskiego domu mody i nie znaleźliśmy tam wprawdzie identycznego modelu jaki ma Przetakiewicz, jednak wypatrzyliśmy czarne hantle. Ich cena? 1295 euro, czyli prawie 6 tys. złotych. Podejrzewamy jednak, że te, które sprezentowała sobie dyrektor kreatywna La Manii mogą kosztować kilka stówek więcej. 

Podobają Wam się? Nam tak, ale nie za taką cenę. Swoją drogą ciekawe, czy ich wartość jest różna w zależności od wagi. 

CW

Tak wygląda kuchnia Joanny Przetakiewicz w Londynie. Jest luksusowo. 

Więcej o:
Komentarze (84)
Joanna Przetakiewicz pokazała londyńską sypialnię i hantle do ćwiczeń za kilka tysięcy złotych
Zaloguj się
 • wiceherszt

  Oceniono 72 razy 72

  Jakieś to... smutne. Hantle za 6 tysięcy? No można. Nawet mógłbym sobie takie kupić, tylko po co? Ćwiczy się nimi tak samo, jak tymi za 5 dych. Wystawa butów też jeszcze smutniejsza, bo pokazuje, że "bardzo bogata pani" pomimo całej tej kasy jedzie zaprzęgnięta w kieracie. I to takim, w którym może być tylko gorzej.

  Za wcześnie się urodziła. Gdyby istniał jakiś "eliksir młodości", to w porządku, ale nie istnieje. Więc już niedługo na tę wystawę będzie sobie mogła tylko popatrzeć. Seksowne szpilki na półmetrowym obcasie? Super. Ale ciało tego już nie uniesie, nawet ćwiczone hantlami za 6 tysięcy. Nie wiem, czy człowiek, którego mottem jest najwyraźniej "wyglądam, więc jestem" łatwo zniesie codzienne patrzenie na takie witryny z dawną chwałą.

  Ale to nie mój problem. Życzę owocnych ćwiczeń.

 • Gość: Ika

  Oceniono 73 razy 69

  Kult pieniądza, kult marek . Nie pojmuję takiego konsumpcjonizmu. I po co i na co . Sens istnienia ograniczony do metek .Smutne w sumie

 • Gość: szczery

  Oceniono 59 razy 55

  Co następne? Złoty wibrator z dwoma diamentami w kształcie jaj?

 • Gość: niech widzą chamy co mamy...

  Oceniono 55 razy 51

  Takie chwalenie się tylko świadczy o jej zakompleksieniu.

 • Gość: Izka

  Oceniono 34 razy 32

  Też mi coś , ja używam dwóch półlitrowych butelek po " Kropli Beskidu". Po treningu wypijam i dobijam kranówą. A żeby nikt po kryjomu nie wychlał mnie cieczy przechowuję w pudełku po butach i wsuwam zapobiegawczo pod łóżko.

 • Gość: Elka

  Oceniono 32 razy 28

  Pusta i próżna.

 • Gość: ela

  Oceniono 31 razy 25

  Smutne życie, cały czas musi się reklamować. Jakie ma ta Pani osiągnięcia, poza reklamowaniem siebie i majątku swojego???

 • Gość: silna kobieta

  Oceniono 26 razy 24

  niech ktoś mnie oświeci, po jaki grzyb ona zapoczątkowała ruch, jak tam nazwać: Era Nowych Kobiet? kilkakrotnie wzięłam udział w takich spotkaniach .... i zonk!!! na spotkaniach przeważnie pier*&*$%nie o Szopenie o tym, jakie kobiety są silne i ważne, ogólnie szkoda czasu. Mam wrażenie, a nawet pewność, że Przetakiewicz wpadła na pomysł, żeby wciąż o niej mówić ...

 • Gość: k

  Oceniono 30 razy 24

  Kicz, kicz, kicz, to własnie Przetakiewicz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX