"Love Island". Mikołaja odwiedził tata. Jego zachowanie nie spodobało się internautom. "Ten komentarz odnośnie urody..."

W przedostatnim odcinku "Love Island" mieszkańców hiszpańskiej willi odwiedzili ich bliscy. Wszyscy byli bardzo uprzejmi, ale zachowanie taty Mikołaja nie spodobało się internautom.

Pierwsza edycja "Love Island" dobiega końca. Już w niedzielę poznamy zwycięską parę. Na kilka dni przed finałem do słonecznej willi w Hiszpanii zostali zaproszeni niespodziewani goście, najbliżsi uczestników. Najwięcej skrajnych emocji wzbudził tata Mikołaja. 

"Love Island". Tata Mikołaja komentuje wygląd Sylwii

Mikołaj i Sylwia nie zwracali z początku na siebie uwagi. Kiedy jednak zauważyli, że nikt inny im nie pozostał, sparowali się i weszli do finału. Przyszłość wróży im brat "islandersa", który jest zachwycony jego wybranką serca. 

Mnie się Sylwia bardzo podoba. (...) Prawda jest taka, że gdyby (Mikołaj) był sparowany z kimś innym to my byśmy tu wcale nie przyjechali" - powiedział podczas odwiedzin.

Podobnego zdania jest ojciec mężczyzny, który nie szczędził Sylwii miłych słów. Niestety chyba trochę zagalopował się w komplementach. Wychwalając jej inteligencję, zasugerował, że nie należy do najpiękniejszych.

Bardzo sympatyczna dziewczyna. To szaleństwo jest w niej fajne, pozytywne. Nie tylko po dniu następuje noc, ale po nocy dzień. Inteligencja jest istotna. Z ładnej miski się nie najesz.

To jednak nie koniec. Kiedy doszło do jego rozmowy z kobietą, poprosił ją, by "wstała i się zaprezentowała przed nim". Ta posłuchała i obróciła się ochoczo ku aprobacie mężczyzn.

Zachowanie i słowa mężczyzny nie spodobały się wielu internautom. Pod zdjęciami z programu na Instagramie pojawiło się wiele nieprzychylnych komentarzy. 

Sposób, w jaki potraktował Sylwię ojciec Mikołaja każąc jej okręcić się, jest tak żenujący, a i sama Sylwia pokazała, jaka jest prymitywna. 
Dziecinada.
Jakoś ojciec Mikołaja nie pałał nadmiernym entuzjazmem w stosunku do Sylwii. I ten komentarz odnośnie urody... Przecież Sylwia jest super laską. 

Niektórzy bronili taty Mikołaja:

Boże, co wy się czepiacie, zajefajny tatuś i brat także, bardzo luźna rozmowa. Ten cytat, że "z ładnej miski się nie najesz" było odpowiedzą na to, co powiedział Miki, że fajnie jest budzić się i kłaść spać obok inteligentnej kobiety.

A Wy jak uważacie? Fani program słusznie zwrócili uwagę na zachowanie taty Mikołaja? 

CW

Bartek odpadł z programu bardzo szybko. Co powiedział o swoim poprzednich wybrankach?

Więcej o:
Komentarze (91)
"Love Island". Mikołaja odwiedził tata. Jego zachowanie nie spodobało się internautom. "Ten komentarz odnośnie urody..."
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Wizard Marco

  Oceniono 17 razy 13

  Kiedy nikt im nie pozostał, to sparowali się i weszli do finału... faktycznie romantycznie bardzo, baaardzo.

 • elq_1

  Oceniono 22 razy 12

  Taaaa... reportaż z burdelu dla idiotów!
  Brawo Polactwo! To Wzsi idile!

 • Gość: Teresa

  Oceniono 17 razy 11

  Jaki program tacy ludzie,poziom uczestników niski, zachowania proste i niewyszukane,a wszystko wynosimy z domu ,więc cóż się dziwić,co do Sylwii to jako tancerka jest wystawiana na oglądanie i ocenę ,nic więc dla niej dziwnego że tak ja potraktowano jak sprzedaż zwierzaka na targu.

 • Gość: Cyganek

  Oceniono 10 razy 10

  Jak na tancerkę, Sylwia jest tłuściutka, cóż z 10kg powinna schudnąć - taka prawda

 • Gość: picius glancus

  Oceniono 10 razy 10

  Okropny ojciec,takie podejście do człowieka ,kobiety ,kazać wstać pokazać się ,jakby coś kupował, widać chama który ma się za coś lepszego,zepsuje synów,będą mieli takie same podejście do kobiet,

 • Gość: piko

  Oceniono 12 razy 8

  co myslal to, powiedzial jak jest i kropka , tu nic nie widze zeby ta dziewczyne obrazil

 • Gość: Kamil

  Oceniono 15 razy 7

  Sysia jest inteligentna ???? Naprawdę??? Przecież ona jest tak głupio naiwna, tak strasznie dziecinna, przy tym obludna intrygantka, jeżeli chodzi o urodę to z twarzy ok ale figura??? Taki baleronik, komu to może się podobać ?? Oczywiście ojcu Mikołaja! Ale mądra to ona nie jest!!!

 • Gość: Karol

  Oceniono 6 razy 6

  Dużo gorsza jest mama Olivi. Tragedia

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX