Ewa Chodakowska wbija szpilę Ani Lewandowskiej. Nawiązała do ceny kosmetyków. "Nie jestem dla elit"

Ania Lewandowska pochwaliła się ostatnio zupełnie nowym biznesem. Trenerka stworzyła własną linię wegańskich kosmetyków. Ewa Chodakowska, która również ma markę z naturalnymi kosmetykami, nawiązała do ich ceny.

Kilka dni temu Ania Lewandowska ogłosiła, że stworzyła własną linię kosmetyków. Marka Phlov to naturalne oraz wegańskie produkty do pielęgnacji twarzy i ciała. Razem ze specjalistami pracowała nad składem dwa lata. Podobny biznes prowadzi Ewa Chodakowska. Trenerka również ma własną markę beBIO z naturalnymi kosmetykami. Nie da się ukryć, że marki są dla siebie sporą konkurencją. W końcu sama Ewa nawiązała do nowego biznesu Lewandowskiej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Lewa stworzyła markę kosmetyków, a Krupińska komentuje. Modelka strzeliła sobie w kolano. Wszystko przez pewien aspekt

Ewa Chodakowska wbija szpilę Ani Lewandowskiej

Ewa opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoimi kosmetykami. Zachęciła w nim obserwujących do stosowania produktów jej marki.

Jedna z fanek pochwaliła Chodakowską za cenę kosmetyków.

Dzięki Ci, kobieto, za kosmetyki w normalnej cenie.

Odpowiedź Ewy? Mocna! Nie trudno się domyślić, że nawiązuje nią do produktów Lewandowskiej. Przypomnijmy, że ceny produktów Phlov wahają się w granicach od 49 złotych do 159 złotych. W ofercie beBIO najdroższy kosmetyk kosztuje 29,99 złotych.

To był jeden z warunków powstawania produktów! Chciałam udowodnić, ze zdrowie jest dla wszystkich! Mogłabym śmiało podnieść cenę trzykrotnie, bo sam produkt jest wart każdej ceny, ale dla mnie najważniejsze jest żeby KAŻDA Z WAS mogła skorzystać! Nie jestem dla ELIT! Jestem dla KAŻDEGO - napisała.

Komentarz Ewy ChodakowskiejKomentarz Ewy Chodakowskiej instagram/chodakowskaewa

Jesteście ciekawi, co Ewa Chodakowska ma w lodówce?

Ewa nie napisała wprost, że chodzi o produkty "Lewej", jednak nietrudno się tego domyślić. Co myślicie o tej sytuacji?

KB

Więcej o:
Komentarze (72)
Ewa Chodakowska wbija szpilę Ani Lewandowskiej. Nawiązała do ceny swoich kosmetyków. "Nie jestem dla elit"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ABC

  Oceniono 48 razy 30

  Taaak... Nie jest dla elit w zakresie kosmetyków, ale własne kolekcje strojów kąpielowych dla elit jakoś jej nie przeszkadzają, organizowanie turnusów dla celebrytek również. Hipokryzja level hard...

 • Gość: Ewka

  Oceniono 25 razy 23

  Bez przesady , nie jestem elitą a kupuję zupełnie inne kosmetyki ani jednej ani drugiej, ani żadnej innej celebrytki i sa drozsze.Dobre kosmetyki obronia się same nie potrzebuja znanej twarzy na opakowaniu, a spora grupa Polek woli kupić jeden czy dwa porządne kremy niz 10 byle jakich nawet ze znaną twarzą na kartoniku

 • Gość: Dkd

  Oceniono 21 razy 15

  Szkoda, że wszystko inne ma dla elit. Obozy na Malediwach, batony, stroje 😀 tylko te kosmetyki ma tanie i teraz będzie się kreować jaka to nie jest przystępna.

 • Gość: Kibolo

  Oceniono 15 razy 13

  zawsze sledze z wypiekami na twarzy kłótnie celebrytek ;-)))
  z dobrobytu w dupach się babom przewraca

 • Gość: Jaki

  Oceniono 11 razy 11

  Noooo niby nie są drogie te jej kosmetyki, ale dla mnie tak sie nie sprawdziły, że 20 zł wyrzucone w błoto. Balsam leży w szafce w i nawet nie ma komu oddać.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 15 razy 9

  Próbowałam te kosmetyki Chodakowskiej i dla mnie były fatalne. Żel tak rzadki, że nie mogłam go doniesc do ciała, bo wylewal się między palcami 😀 pachnial klejem. Balsam zostawial biała plamę. Nie wiem dlaczego uważa, że te kosmetyki mogłyby byc droższe... A poza tym zauważyłam że Ewa to lubi taka szpileczke wbić, co jest bardzo niepozytywne.

 • Gość: erew

  Oceniono 12 razy 8

  PALCY cosmetics

 • Gość: jjj

  Oceniono 9 razy 7

  ona przy kazdej okazji wbija jej szpilę , niech sprawdzi ceny swoich strojów kąpielowych albo wyjazdów na egzotyuczne wyspy na trening, hipokrytka znowu

 • izarider

  Oceniono 7 razy 7

  Co za babska. Już nie wiedzą, co wymyślić...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX