Violetta Arlak schudła 20 kilogramów. Udało jej się to, dzięki oryginalnym metodom. "Nie chcę, żeby jedzenie było głównym powodem spotkań"

Violetta Arlak może pochwalić się smukłą sylwetką. Jeszcze kilka lat temu wyglądała jednak zupełnie inaczej.

Fani serialu "Ranczo" z pewnością dobrze pamiętają, że jeszcze kilka lat temu serialowa Halina, czyli Violetta Arlak, była znacznie okrąglejsza. Aktorka zaczęła jednak regularnie ćwiczyć i zmieniła nawyki żywieniowe. Efekt? Udało jej się zrzucić aż 20 kilogramów. Różnicę widać od razu.

Violetta Arlak przeszła ogromną metamorfozę

Violetta Arlak bardzo długo zmagała się z nadwagą. Do tego doszły problemy z otyłością, które utrudniały jej codzienne życie. Od kilku lat gwiazda jest jednak pod opieką dietetyka i bardziej dba o siebie. W wywiadzie dla portalu Pomponik aktorka zdradziła, że przydatne w zrzuceniu zbędnych kilogramów okazało się rzadsze zapraszanie gości do domu. 

Wtedy wypadałoby coś ugotować. A ja nie chcę, żeby jedzenie było głównym powodem spotkań towarzyskich. Dlatego zdecydowanie wolę kawiarnie - dodała.

Dziś Arlak głośno mówi o tym, że dobrze jest być sobą. Zanim jednak udało jej się spełnić zawodowo i prywatnie, podejmowała się różnych profesji. Była między innymi kustoszką w muzeum i nauczycielką muzyki.

Cudownie jest uczyć dzieci! Muzyka nie była dla nich tylko kolejnym przedmiotem, ale przyjemnością, podobnie jak plastyka. Brałam gitarę, siadaliśmy na ławkach i dawaliśmy czadu! - wspomina w tym samym wywiadzie.

Trzeba przyznać, że jej metamorfoza robi wrażenie!

Te gwiazdy też sporo schudły:

Więcej o:
Komentarze (21)
Violetta Arlak schudła 20 kilogramów. Udało jej się to, dzięki oryginalnym metodom
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: marek

  Oceniono 23 razy 19

  jako Wójtowa była genialna, chociaż od 9 serii zabrakło Scenarzyście pomysłu na jej rozwój, szkoda. Ale i tak - kultowa postać, zresztą jak każda w tym genialnym serialu.

 • Gość: Gigi

  Oceniono 19 razy 17

  Według mnie lepiej wyglądała jak była grubsza, młodziej, sympatyczniej, seksowniej

 • Gość: Alina

  Oceniono 16 razy 14

  Gdy była przy kości wyglądała sto razy lepiej. Niektórym nie służy chudniecie...teraz wyglada jak po przebytej chorobie alkoholowej....i ten koszmarny blond.

 • Gość: Marek

  Oceniono 10 razy 10

  Mnie się też bardziej podobała jak była trochę "większa". Ale jeżeli teraz lepiej się czuje, to nie będę marudzić, jej sprawa.

 • Gość: edek

  Oceniono 9 razy 7

  ależ zbudowana ta rozgrywająca, że tak zacytuję klasyka... Ale miała warun!

 • Gość: lad

  Oceniono 7 razy 5

  Wloski zrobic na ciemny blad i bedzie super!!

 • Gość: Zdzisław Kręciwór

  Oceniono 4 razy 4

  Była super kobita, cycata, z fajną pupą, pełnymi udami. Jak możńa to było zepsuć.

 • Gość: Obcykany

  Oceniono 4 razy 4

  Poperam jak była pęłneijsza to wyglądała bardzo seksi. Teraz stary wieszak.

 • Gość: Iza

  Oceniono 1 raz 1

  Zawsze, jak ktoś jest starszy i tak nagle schudnie to automatycznie wygląda trochę starzej, nie sądzicie? Chciałabym sama wreszcie schudnąć, ale dopiero zaczęłam odchudzanie. Mam catering dietetyczny warszawski dzień od Panna Gesslera i jest bardzo dobrze. Jedzenie smaczne, spore porcje, byle wytrwać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX