Julia Wieniawa zdradziła, co zrobiłaby dla roli. To duże poświęcenie. Jednak jednym pytaniem ją zagięliśmy [TYLKO U NAS]

Julia Wieniawa to zdecydowanie jedno z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. W serialu "Zawsze warto" gra Adę, która totalnie różni się od jej dotychczasowych ról. Okazuje się, że aktorka dla dobrej roli jest w stanie zrobić naprawdę wiele.

Ile można poświęcić dla roli? Naprawdę wiele. Znamy takie przypadki, gdzie gwiazdy drastycznie chudły czy goliły głowę na łyso. Co dla roli mogłaby zrobić Julia Wieniawa? Okazuje się, że naprawdę wiele, ale jest jedna rzecz, która byłaby dla niej ogromnym wyzwaniem i poświęceniem... i nie chodzi o ścięcie włosów. 

Więcej o:
Komentarze (63)
Julia Wieniawa zdradziła, co zrobiłaby dla roli. To duże poświęcenie. Jednak jednym pytaniem ją zagięliśmy [TYLKO U NAS]
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: -ta

  Oceniono 36 razy 32

  Problem z panną Julią jest taki, że ubiera się i maluje jak 40-latka, a - co gorsza - na jej twarzy nie widać ani uczuć ani myśli tylko pustkę. Poza tym może być, choć żadna z niej aktorka.

 • Gość: Elka

  Oceniono 25 razy 25

  Panna Nikt.

 • Gość: hej

  Oceniono 27 razy 25

  nawet gdyby brala udzial w 1000 projektach , dla mnie pozostanie po prostu brudna i jej ogladac nie chce, skojarzenia sa silniejsze od dokonan tego sezonowego marketingowego produktu

 • sirius_philips

  Oceniono 24 razy 22

  Kolejna kvrevvka pato-celebrytka, a gawiedzi mało tego żałosnego przedstawienia, parcia na 5 minut sławy, pustactwa i kiczu. A takie tabloidy jak gazeta promują 'celebryckość' czyli bycie nikim ale za to znanym. Żałosne, że są ludzie, których ta 'dziedzina' rozrywki interesuje.

 • Gość: tom tom

  Oceniono 23 razy 21

  jedna z najobleśniejszych dziewuch na rynku szołbizu. Te jej sztuczne gesty, miny, uzależnienie od medycyny estetycznej, zawsze źle ubrana na wszelkich okazjach. Kreatura, karykatura. Nie ma wielu takich ludzi ale takie mnie odrzucają, wzbudzają mnimowolną niechęć. Kijem bym takiej nie ruszył - 100% tego czego u kobiet nie cierpię.

 • muzzy1979

  Oceniono 15 razy 15

  Po pierwsze to ona w tym serialu nie gra jedynie występuje a to duża różnica. Po drugie dla roli nie zrobiła by tylko jednego - nie poszła by szkoły teatralnej.

 • Gość: goscx

  Oceniono 12 razy 12

  Tylko ktory szanujacy sie rezyser zechce zatrudnic Wieniawe w znaczacej roli? Nooo, moze Vega zechce

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX