Tłum gwiazd na Moliera 2. Rozenek jak kolorowy ptak, Dygant w turbo mini. Ale to Kozidrak zachowywała się jak prawdziwa gwiazda [TYLKO U NAS]

Gwiazdy wpadły na event do butiku przy Moliera 2. Wielkie wejście zaliczyła jednak tylko Kozidrak. Artystka przyszła jako ostatnia, zaraz po gościu specjalnym wydarzenia.

We wtorkowy wieczór w Warszawie odbyła się impreza luksusowego butiku. Na Moliera 2 zjawiła się sama śmietanka polskiego show-biznesu. Wpadły m.in Małgorzata Rozenek, która zapozowała w kurtce z kolorowymi owcami oraz Małgorzata Socha, która opowiedziała nam o zatrzymaniu Łukasza J. Gwiazdą wieczoru miał być projektant Aquazzury. Niestety, zaraz za nim weszła Beata Kozidrak i to ona skradła całe show.

Beata Kozidrak gwiazdą imprezy na Moliera 2

Impreza na Moliera 2 została zorganizowana z okazji wizyty Egardo Osorio w Polsce. Fani Aquazurry przyszli porozmawiać z nim o pracy w popularnym domu mody i zrobić sobie z nim zdjęcia. Zanim to nastąpiło, swoje wielkie wejście zaliczyła Kozidrak. 

Beata Kozidrak o swoich ubraniach

Artystka postanowiła zaszczycić swoją obecnością i przyjść jako ostatnia. Z relacji gości wynika, że zrobiła niesamowite wrażenie. Faktycznie, w czarnej mini i wyprostowanych włosach prezentowała się zjawiskowo.

Beata chciała mieć wielkie wejście i przyszła jako ostatnia. Do butiku weszła ze swoja obstawą makijażystek i fryzjerów. Wtedy każdy wiedział, do kogo należeć będzie ta impreza - mówi nam jeden z gości. 

W przygotowanej przez nas galerii zobaczycie kogo jeszcze przyćmiła wokalistka Bajmu. Warto ją przejrzeć, gwiazdy nie zawiodły stylizacjami.

CW

Więcej o:
Komentarze (79)
Rozenek pojawiła się na evencie w kolorowej kurtce w owce, ale to Kozidrak była największą gwiazdą
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Praw .M

  Oceniono 54 razy 52

  W pewnym wieku wypada pewne rzeczy zakryć a nie odkryć

 • Gość: greg

  Oceniono 49 razy 41

  Beata Kozidrak tragicznie! Ok, zasłużona polska gwiazda, nie celebrytka, ale ubrać też się trzeba umieć. Maryla Rodowicz w miniówie też wygląda okropnie. Odrobinę dłuższa spódnica, może nie czerwone szpony? Nie o to chodzi, że ma się zoperować, żeby podobać się obcym ludziom, ale jeśli np. mam nieładny brzuch po ciąży to nie noszę z uporem maniaka crop topów, żeby wszystkim dookoła pokazywać, jak bardzo się akceptuję. Znaj proporcje...

 • Gość: Bibi

  Oceniono 39 razy 35

  Siwiec dopiero z nart wróciła i zdążyła tylko buty przebrać?
  Rozenek gdyby nie zarzuciła na siebie tego kolorowego dywanu byłoby super.
  Jak dla mnie najlepiej Socha.

 • Gość: gosc 007

  Oceniono 40 razy 32

  Kozidrak tak nieproporcjonalnie. Wielka gl9wa a potem coraz mniej. Okropnie.

 • Gość: gość

  Oceniono 32 razy 30

  Kozidrak tragicznie, wielki łeb i szeroka jak Rozenek w ramionach.Stare, pomarszczone nogi jak Rozenek.Fuj

 • Gość: An

  Oceniono 35 razy 29

  Festiwal próżności. Przebierają się,czesza, malują i żadnego z tego pożytku dla świata nie ma.

 • Gość: Alfa

  Oceniono 39 razy 27

  Pani Kozidrak powinna mocno zakryc kolana, szyje oraz bardzo staro wygladajace dlonie. Nie mozna na to patrzec!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: WACEK ZAWADZKI

  Oceniono 25 razy 21

  "Do butiku weszła ze swoja obstawą makijażystek i fryzjerów"

  What?? 😬

 • Gość: Kjara

  Oceniono 20 razy 20

  Kozidrak , Siwiec i Zawadzka beznadzieja! !! Najlepiej wypadły Socha i Sykut.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX