"Top Model". Zdjęcia ze zwierzętami podzieliły fanów programu. "Krupa i Piróg nie mieli nic przeciwko tej sesji?"

"Top Model" znów na językach. Wszystko za sprawą kontrowersyjnej sesji zdjęciowej ze zwierzętami gospodarczymi. Modele zapozowali m.in z osłem, krową, indykiem oraz kogutem.

"Top Model" znów wzbudziło sporo emocji. W ostatnim odcinku jurorzy pożegnali aż dwie osoby. Działo się naprawdę wiele, więc nie dziwi nas fakt, że opinie internautów są mocno podzielone. Jedni są zachwyceni pomysłowością zadań, a inni krytykują udział zwierząt w show.

"Top model", komentarze po szóstym odcinku

Szósty odcinek był naprawdę ciekawy. W pierwszym zadaniu uczestnicy musieli tańczyć w szpilkach (tak, panowie również), potem przejść po ruchomym wybiegu, by na końcu zapozować ze zwierzętami gospodarczymi. I to właśnie ostatnia konkurencja podzieliła internautów. Jedni byli zachwyceni pomysłem sesji z indykami, gęsiami, osłem, czy krową, a inni mocno ten pomysł skrytykowali. 

Na facebookowym profilu programu nie brakuje takich opinii:

Szokujące, że Krupa i Piróg zgodzili się na taką sesje. To było głupie i niestosowne, dręczenie zwierząt i przedmiotowe traktowanie. Wstyd i żałosna dwulicowość!
Okropny odcinek. Stresowanie biednych zwierząt! Udawanie sympatii do nich! Okropieństwo".

Zdecydowana większość komentarzy to jednak te pozytywne. 

Ja chce tylko powiedzieć, że odcinek jeszcze się nie skończył, a strasznie mi podoba. Mega zadanie ze szpilkami, super pomysł na pokaz!
Jedna z piękniejszych sesji tego programu. Wielkie gratulacje!

Waszym zdaniem sesja ze zwierzętami była dobrym pomysłem? Dajcie znać w komentarzach. My dodamy tylko, że z programu odpadła Sandra Dorsz, a z udziału zrezygnowała Nikola Furman, której miejsce w kolejnym odcinku zajmie inna dziewczyna.

CW

Niekwestionowanym faworytem trwającej edycji "Top Model" jest Dawid Woskanian. Jak ocenił go finalista poprzedniego sezonu?

Więcej o:
Komentarze (18)
"Top Model". Zdjęcia ze zwierzętami gospodarczymi podzieliły fanów programu. "Wstyd i żałosna dwulicowość"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Viva

  Oceniono 12 razy 12

  A co na to Kinga Rusin? Ostatnio oburzyła ja tak kapucynka w studiu,/CZekam na reakcję

 • Gość: kika

  Oceniono 10 razy 8

  O co to halo? Tym zwierzakom nie działa się żadna krzywda.
  Jestem przeciwniczką krzywdzenia zwierząt, ale tam na prawdę nic złego się nie działo. Wszyscy bardzo delikatnie się z nimi obchodzili.
  Zdjęcia były robione w gospodarstwie agroturystycznym, więc myślę, że jak przyjeżdżają tam goście z małymi dziećmi, to te zwierzaki mają dużo gorzej.

 • Gość: Jana

  Oceniono 7 razy 7

  Widać ze redakcja nie wie co pisze - odpadła Magda a nie Sandra

 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 4 razy 4

  Jak ktoś będzie chciał się wypowiedzieć, to i z byle głupstwa zrobi w necie gó**oburzę, aby tylko byle co napisać. Widziałam odcinek, i nie widziałam aby zwierzętom działa się krzywda, aby były do czegoś zmuszane, czy aby były tym bardziej zestresowane. Jak mówię, czepianie się dupereli.

 • Gość: gość

  Oceniono 8 razy 2

  Tu akurat nie robiłabym dramy, bo zwierzeta były delikatnie trzymane a obok był ich opiekun, np. w przypadku konia, czy krowy od razu interweniowano. W

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  A co ma do powiedzenia Joasia Krupa? Wszyscy czekają, ale się nie doczekają pewnie.

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  Przesada i dodam tylko że z programu nie odpadła Sandra tylko Magda ;)

 • Gość: jaaaaaa

  0

  ja się cieszę że sa tacy ludzie . których przejmują się traktowaniem zwierząt . pokazywano nam tylko chwile ze zwierzakami niezbyt były zadowolone ..krupa wypromowała się na zwierzakach a teraz je olewa michał też

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX