Pamiętacie "Zombie Angelinę"? Irańska gwiazda Instagrama została aresztowana. Znamy powód

Z Instagrama do więzienia? Niewykluczone, że właśnie tak potoczy się dalsza kariera Sahar Tabar.

O Sahar Tabar świat usłyszał kilka lat temu, kiedy to zaczęła lansować się w sieci jako "zombie Angelina". Trzeba przyznać, że na zdjęciach rzeczywiście do złudzenia przypominała gwiazdę Hollywood w upiornym wydaniu. Jak się później okazało, przerażający wygląd nie był wynikiem operacji plastycznych a odpowiedniego makijażu i programów graficznych.

"Zombie Angelina" aresztowana

Od jakiegoś czasu o "zombie Angelinie" jest dość cicho. Co więcej, usunęła swój profil z Instagrama. Jak donosi "The Guardian", w jej życiu nie dzieje się za wesoło. Ostatnio została nawet aresztowana. 

Gwiazda mediów społecznościowych została zatrzymana na rozkaz sądu w Teheranie. Oskarżono ją o bluźnierstwo, podżeganie do przemocy, pozyskiwanie dochodów za pomocą niewłaściwych środków i zachęcanie młodzieży do korupcji. Wow! Sporo zarzutów jak na 21-latkę. Być może to tłumaczy, czemu Sahar zniknęła z Instagrama?

Zobaczcie, jak wyglądają polskie gwiazdy bez makijażu:

Więcej o:
Komentarze (34)
Pamiętacie "Zombie Angelinę"? Irańska gwiazda Instagrama została aresztowana. Znamy powód
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • tow.anton.maciorow

  Oceniono 29 razy 25

  Chodzi pewnie o szerzenie zepsucia nie korupcję, ale matołki sie znajom lepi.

 • aria.pura

  Oceniono 16 razy 16

  Nie, łumionca jenzyk elyto ze świeżego awansu robiąca za „do siwi se wpiszesz”, ta laska nie została oskarżona o korupcję ani o namawianie do korupcji, nawet jeżeli w wiadomości, którą zerżnęliście z zagranicznego portalu, było napisane „korupcja”. No, ale po co komu tłumacze, przeca dziś każden jeden łumie jenzyk. Łumie potwornie, jak widać.

 • ian Kośki

  Oceniono 8 razy 6

  A my też mamy w Polsce zombie pewnego faceta w Sejmie oraz straszniejsze od niej Godlewską Zresztą niedługo będą podobnie wyglądały Rozenki, Muchy, Dody itp ćwierć gwiazdy

 • Gość: konkretnie

  Oceniono 10 razy 6

  "bluźnierstwo, podżeganie do przemocy, pozyskiwanie dochodów za pomocą niewłaściwych środków i zachęcanie młodzieży do korupcji" - lol... Czy w Gazecie pracuje jeszcze ktokolwiek komu chciałoby się invetigejnąć za co konkretnie te zarzuty i czy to nie jest przypadkiem sprawa polityczno-ideologiczna? Czy ta Iranka jest niechcący ofiarą strażników rewolucji moralnej?
  Jakie konkretnie podżeganie do przemocy? Co z jej zachowania zinterpretowano jako to podżeganie? (A czy przeciętny producent broni nie podżega niechcący cały czas???)

 • Gość: DANSSON

  Oceniono 13 razy 5

  Pislamiści tez do tego dążą?
  Zobaczycie po wyborach ja śrubę przykręcą.

 • Gość: ja

  Oceniono 9 razy 5

  Wy ku... znacie? Pisali o tym na BBC i na ch... jesteście potrzebni.

 • Oceniono 6 razy 4

  "Została oskarżona o pozyskiwanie dochodów za pomocą niewłaściwych środków", i to gdzie indziej wystarczy żeby poszła siedzieć Udowodnij a wynajmowanie w willi i pokoju na godzinki i dziękuję

 • louis_von_cypher

  Oceniono 5 razy 3

  wypisz wymaluj Angie.

 • Gość: Ahahlah

  Oceniono 2 razy 2

  Na bank chodzi o ich obsrana religię, bo jak ktoś robi hajs a tym bardziej kobieta na dodatek temat powiazany z Ameryka i Hollywood to Allah się gniewa i trzeba zabić taka osobę xD

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX