"The Voice of Poland". Kamil Bednarek zaśpiewał dla jednej z uczestniczek. Ta zaskoczyła wszystkich swoją decyzją

Za nami ostatni odcinek przesłuchań w ciemno. W "The Voice of Poland" jak zwykle się działo, ale tylu emocji nie było dawno.

W dzisiejszym odcinku odbyły się ostatnie przesłuchania w ciemno jubileuszowej edycji "The Voice of Poland". Trzeba przyznać, że emocji nie brakowało! Już kilka dni temu pisaliśmy o występie wieloletniej przyjaciółki jednego z jurorów. Jego reakcja? Bezcenna. Jednak w sobotnim programie wydarzyło się o wiele więcej.

"The Voice of Poland". Kamil Bednarek zaśpiewał dla uczestniczki

W ostatnim odcinku przesłuchań poznaliśmy ostateczny skład drużyn Margaret, Michała Szpaka, Kamila Bednarka oraz Tomsona i Barona. W każdej z nich znajdują się wyjątkowe głosy, pełne charakteru i przeróżnych barw. Tydzień temu Margaret tak zachwyciła się jedną uczestniczką, że aż dla niej zaśpiewała. Podobnie było i tym razem!

Pod koniec odcinka na scenie pojawiła się 21-letnia Marzena Ryt, która wykonała utwór "Nothing Breaks Like a Heart". Swoim dojrzałym głosem zachwyciła jurorów i sprawiła, że odwróciły się wszystkie fotele. Każdy z trenerów chciał, aby dziewczyna dołączyła do jego drużyny, a finalnie wywiązała się między nimi dyskusja. W pewnym momencie Kamil Bednarek wyszedł na scenę i zaśpiewał specjalnie wymyślony na poczekaniu utwór.

Ostatecznie Marzena wybrała jednak innego jurora. 21-latka trafiła do drużyny Michała Szpaka.

Pamiętacie dyskusję jurorów z poprzedniego odcinka?

Myślicie, że uczestniczka ma szansę na wygraną?

KB

Więcej o:
Komentarze (20)
"The Voice of Poland". Kamil Bednarek zaśpiewał dla jednej z uczestniczek. Ta zaskoczyła wszystkich swoją decyzją
Zaloguj się
 • Gość: Madzia

  Oceniono 17 razy 15

  Tak oczywiście było to totalnie przypadkowe i spontaniczne. Nawet nie wiedzieli, że są w tv.

 • Gość: li99

  Oceniono 6 razy 2

  żenujący Bednarek nieustannie naćpany udaje luz, a jest nachalny

 • Gość: gosc

  Oceniono 12 razy 2

  Bednarek mnie wkurza w tym voisie

 • Gość: Kapusta

  Oceniono 20 razy 2

  Bardzo LUBILAM twórczość Kamila Ale to programie tak mnie zaczął wkurzac. Nie podoba mi się Jakoś juror. Michał i chłopaki dla mnie nr 1

 • Gość: ABC

  Oceniono 5 razy 1

  Nudna edycja. Nudni jurorzy.

 • januszek22

  Oceniono 2 razy 0

  w jaki sposób produkcja steruje uczestnikami aby szli równomiernie do wszystkich jurorów ai aby nawe ci ostatni w kastingach mieli szansę na dosatnie się do programu. Czy do ostatniego uczestnika castingu jest trzymane jakieś wolne miejsce u jurorów?

 • Gość: telewidz

  Oceniono 4 razy 0

  Voice jest już wkurzający. W tej edycji jest nieustająca promocja Bednarka, który co chwila podlatuje do uczestnika, żeby z nim zaśpiewać, albo pouczać go w kwestii sposobów odstresowania. Te metody to raczej później, jak już będzie miał swój team. I ten jego ciągły bełkot niezrozumiały i pusty śmiech z własnych głupich dowcipów. To już Margaret lepiej się zachowuje, chociaż często nie wie co powiedzieć. Żenada.

 • Gość: Ada

  Oceniono 6 razy 0

  Bednarek irutujący, co za dużo to nie zdrowo.Dykcję ma fatalną, bełkot nie śpiew

 • Gość: koko

  Oceniono 10 razy 0

  jak zawsze - "full spontan", w jury brakuje jeszcze tylko podstarzalej marysi wiecznie wywalajacej grube lydy na pokaz i skaczacej po fotelach z gracja slonicy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX