"SE" donosi, że Agnieszka Woźniak-Starak została przesłuchana w sprawie śmierci męża. Na jaw wyszły kolejne fakty

Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała o ostatnich godzinach u boku męża. W chwili wypadku nie było jej już na Mazurach.

Tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła całą Polską. Od wypadku na jeziorze Kisajno minęły już blisko dwie miesiące, a tymczasem na jaw wychodzi coraz więcej faktów w tej sprawie.

Feralnej nocy Piotrowi Woźniakowi-Starakowi towarzyszyła Ewa O. Kobieta została już przesłuchana w charakterze świadka. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

Agnieszka Woźniak Starak już po przesłuchaniu

Jak podaje "Super Express", w prokuraturze stawiła się też Agnieszka Woźniak-Starak. Prezenterka opowiedziała o ostatnim wieczorze z mężem. Razem z rodzicami Piotra byli na kolacji w restauracji. Około godziny 23 wrócili do Fuledy. Stamtąd Agnieszka pojechała do Konstancina, jednak jej mąż został i biesiadował dalej. Niestety, zabawa skończyła się dla niego tragicznie.

To były dla niej trudne chwile. Wdowa po milionerze musiała opowiadać o ostatnich godzinach, które spędziła z Piotrem - czytamy w "Super Expressie".

Tabloid podkreślił też, że podczas przesłuchania niemal cały czas miała w oczach łzy.

Edward Miszczak o Piotrze Woźniaku-Staraku: "Człowiek dotknięty palcem bożym":

Więcej o:
Komentarze (273)
Agnieszka Woźniak-Starak została przesłuchana. Na jaw wyszły kolejne fakty
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Samantha

  Oceniono 271 razy 231

  Taki miał zwyczaj.
  Żonę odsyłał do Konstancina
  i
  dobroczynni rozwoził kelnerki motorówką do ich domów

  PÓŁ-BÓG - jak twierdzi Miszczak

 • 162tony

  Oceniono 236 razy 212

  "Tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła całą Polską. "
  Całą polską - jedna osoba.
  Mną nie wstrząsnęła. Jedynie uświadomiła żeby po pijaku nie kierować motorówką jak chce się zaimponować młodej lasce, bo różnie może się to skończyć. Od zdrady żony, poprzez nieplanowaną ciążę, skończywszy na zatonięciu.

 • smiki48

  Oceniono 196 razy 178

  skoro jego ochrona nie wszczęła poszukiwań w KILKA godzin po wyjściu z restauracji, to znaczy, ze nie pierwszy raz w ten sposób Starak się zachowywał i ochrona miała polecenie aby mu nie przeszkadzać. Również fakt, ze kelnerka dotarła na brzeg i przez kilka godzin nie informowała o wypadku również o czymś świadczy.

 • Gość: jj

  Oceniono 172 razy 150

  Wygląda na to że Piotr nie do końca czuł się szczęśliwy w tym związku skoro szukał przygód na boku. Ta cała historia że niby ją podwoził do domu. Tak, tylko że chyba swojego. Ochronę odprawił żeby nie przeszkadzała i tyle. Ale media po opłaceniu robią z niego wspaniałego i cudownego człowieka który wraz z żona tworzyli niesamowicie udane małżeństwo. Przykro mi że tak skończył.

 • Gość: gosc

  Oceniono 162 razy 142

  was to już popie...ło po całosci ----wstrząsnęło całą galaktyką a zwłaszcza układem słonecznym i wszystkimi cpunami i alkoholikami z milionami .

 • Gość: ja

  Oceniono 148 razy 136

  Jakby tylko odwoził, to by ochrony nie odsyłał. A nawet jakby odesłał, to ta ochrona za pół godziny by się brakiem szefa zainteresowała. Szczególnie niezbyt trzeźwego.

 • Gość: spostrzegawczy

  Oceniono 170 razy 124

  Nie wiem czy kazdy to widzi, ale artykuly o Starakach pisane sa jezykiem Echa Sochaczewa: "oczy sie szklily, kochany maz, zmarly milioner"... Dla mnie oblesny nalany na twarzy gosc z niemodnymi dlugimi kudlami... Balangowicz i bawidamek...

 • Oceniono 145 razy 123

  Ja rozumiem stała się tragedia, zginął stosunkowo młody człowiek odbył się pogrzeb okoliczności śmierci mniej więcej mamy, ponieważ faktów nie dowiemy się nigdy. Skończcie już gazeta pisać o łzach w oczach bo takie bajery to możecie wciskać starym ciotkom z kółka różańcowego nr 55 w Wąchocku. Moneta jaką przytuliła po śmierci Piotra Agnieszka, ja i zapewne "Kowalski" nawet w snach nie widziałem.

 • lasalu

  Oceniono 132 razy 116

  To był dobry człowiek. Starał się uszczęśliwić obce kobiety.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX