Robert Górski napisał książkę "Jak zostać prezesem". Oberwało się w niej Marcie Kaczyńskiej. Nie będzie zadowolona, kiedy to przeczyta

Robert Górski napisał książkę "Jak zostać prezesem". Nie omieszkał poruszyć w niej wątku bratanicy Jarosława Kaczyńskiego, Marty Kaczyńskiej. Padły mocne słowa.

Robert Górski od kilku lat wciela się w Jarosława Kaczyńskiego w internetowym programie "Ucho prezesa". Obserwując obecną sytuację w Polsce, postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami na temat rządów Prawa i Sprawiedliwości. Napisał książkę "Jak zostać prezesem", w której oberwało się m.in. Marcie Kaczyńskiej

Robert Górski krytykuje Martę Kaczyńską

Córka zmarłej tragicznie pary prezydenckiej krytykowana jest głównie za sprawą swojego bogatego życia prywatnego. Obecnie układa sobie życie z trzecim już mężem, choć sama w swoich felietonach radzi Polakom, jak postępować. Uwagę zwrócił na to kabareciarz, pisząc:

Ma takie zabawne rozdwojenie jaźni, bo pisze felietony, w których uczy ludzi, jak żyć, a jednocześnie jej życie prywatne to ciąg niebanalnych obyczajowych skandali. Jest moralistko-skandalistką.

Górski pokusił się o stwierdzenie, że być może wynika to z tego, że będąc dzieckiem, była przez Lecha i Marię "krótko trzymana".

Może rodzice ją za mocno trzymali, to im się odwinęła. Często tak jest, że na im krótszej smyczy są dzieci, tym dalej potem muszą odbiec. Z katolickiego liceum wybiegają czasem naprawdę wygłodniałe wilki. Bilans musi się wyrównać - czytamy.

Cóż, to bardzo ostre słowa. Naszym zdaniem Kaczyńska prędzej czy później postanowi się do nich odnieść. Waszym zdaniem Górski ma rację? 

CW

Tak wyglądają kulisy powstawania "Ucha prezesa". 

Więcej o:
Komentarze (132)
Robert Górski napisał książkę "Jak zostać prezesem". Oberwało się w niej Marcie Kaczyńskiej. Nie będzie zadowolona, kiedy to przeczyta
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Mirek

  Oceniono 102 razy 90

  Marta ma 3 dzieci, każde z innym mężczyzną. Wujek Jarosław jest starym kawalerem i kocha tylko kota. Inaczej mówiąc, jest to rodzina patologiczna. Dlaczego więc Jarosław K. uczy Polaków jak ma wyglądać rodzina?

 • Gość: mania

  Oceniono 79 razy 75

  oj tam, oj tam, może święta Martusia chce za nas wypróbować wszystkie skandale, żebyśmy my nie musieli wikłać się w skandale ;) a tak na serio, to ze stryjkiem pełnią ważną społeczną funkcję - są naczelnymi hipokrytami RP !!! Jaro z Martusią pouczają nas w sprawach PRAWDZIWEJ RODZINY i jej PRAWIDŁOWEGO FUNKCJONOWANIA - WTF ?!?!?

 • krzywelustro

  Oceniono 71 razy 69

  - Jak córeczka ma na imię?
  - Marysia.
  - A druga?
  - Marysia.
  - A tamta trzecia?
  - Marysia.
  - To jak pani woła gdy chce, żeby któraś przyszła?
  - Po nazwisku.

 • pan_suweren

  Oceniono 62 razy 52

  Niepokalana, zawsze dziewica Martusia

 • Gość: adul

  Oceniono 52 razy 48

  Uwielbiam zdjęcia z trzeciego ślubu Kaczyńskiej- cywilny po dwóch kościelnych. Krwistoczerwona miniówa i bebzun w dziewiątym miesiącu XD Pamiętajmy, że pierwszy mąż nie miał pojęcia, że wychowuje cudze dzieci o czym mówił w wywiadach. Może drugi też mało wie, ale za to jest synalkiem barona SLD (jakże bliskie ideałom rodziców), który na kilkanaście milionów okradł niepełnosprawnych przez PEFRON. Brawo Marta! Więcej tego!

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 50 razy 42

  Gdyby dawali pienset+ dodatkowo na każdego kolejnego męża oraz na ojców dzieci to by miała dziś 4500 zł za frajer od naszego Państwa ;-)

 • ndiz

  Oceniono 38 razy 36

  Marta była święcie przekonana, ze ojciec zginął w wyniku ataku. Gdy się okazało ze ubezpieczenie za smierć ojca nie pokrywa takich zdarzeń to w przecudny sposób kasa przekonała ją że to był jednak wypadek lotniczy i przestała popierać konspiracyjne teorie.

 • krzywelustro

  Oceniono 39 razy 33

  MODLITWA

  Martko Boska Smoleńska, Patronko Trwałości Rodziny, wstawiaj się za nami u J. Zbawiciela i wypraszaj nam łaski pozwalające za Jego i Twoim Przykładem co innego robić i co innego mówić, zachowując przy tym radośnie czyste sumienie.

 • Gość: janar

  Oceniono 20 razy 20

  MA racje. jak ma sie taki życiorys to sie siedzi cicho a nie poucza innych jak maja zyc bo swoim zyciem pokazała ze autorytetem byc nie moze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX