Gwiazda serialu "Zniewolona" urodziła! Anna Sahajdaczna trzymała ciążę w tajemnicy

Anna Sahajdaczna - gwiazda serialu "Zniewolona" urodziła dziecko. Młoda aktorka zdołała ukryć ciążę przed swoimi fanami.

Anna Sahajdaczna urodziła dziecko - i to już ponad miesiąc temu. Gwiazda serialu "Zniewolona" pochwaliła się zgrabną figurą i wózkiem na Instagramie, a fani ze zdumieniem pytają: to ty byłaś w ciąży?!

"Zniewolona": Anna Sahajdaczna urodziła syna!

Dopiero na sam koniec ciąży Anna Sahajdaczna, która na Ukrainie ma status gwiazdy po roli w serialu "Zniewolona" pochwaliła się swoim fanom. Aktorka dziecko urodziła pod koniec sierpnia. Fanom pochwaliła się w ostatnim momencie - kiedy już ciąży naprawdę nie dało się ukryć. Fani byli zdumieni, bowiem aktorka wcześniej ani razu nie pokazała się z ciążowym brzuszkiem. Dopytywana, czy ukrywała ciążę, wyznała:

Wiedzieli moi przyjaciele, rodzina i znajomi. Wybaczcie, drodzy fani, ale to zbyt prywatna sprawa, żeby się nią dzielić ze wszystkimi. Aż do teraz nie byłam gotowa, żeby wam o tym powiedzieć.

Takie podejście do mediów społecznościowych u gwiazd to doprawdy rzadkość. Jak widać, gwiazdy mogłyby się od Anny Sahajdacznej wiele nauczyć w kwestiach prywatności.

Aktorka pokazała na Instagramie zdjęcie kilka tygodni po porodzie, ale nie pokazała na nim dziecka. Jest tylko ona i wózek. W rozmowie z ukraińskimi mediami zdradziła, że nazwała z mężem synka imieniem Timur. Figurę miała świetną i przed ciążą, a ponieważ w ciąży przytyła tylko 11 kilogramów, to błyskawicznie wróciła do formy - co widać na zdjęciu.

Anna Sahajdaczna zagrała w serialu "Zniewolona" Natalię, żonę głównego antagonisty, Grigorija. Jej serialowy mąż robił wszystko, żeby zniszczyć główną bohaterkę, niewinną Katerinę. Natalia zaś, ślepo w Grigoriju zakochana, popierała każde jego słowo.

Więcej o: