Gwen Stefani skończyła 50 lat. Pamiętacie, jak wyglądała 20 lat temu? Nie przyznaje się do operacji plastycznych, ale jej zdjęcia mówią wiele

Gwen Stefani skończyła właśnie 50 lat. Patrzymy na jej najnowsze zdjęcia i musimy przyznać, że wiele się nie zmieniła. Gwiazda wygląda pięknie, ale nie da się ukryć, że to zasługa zabiegów medycyny estetycznej.

Trudno uwierzyć w to, że światowa gwiazda, Gwen Stefani, skończyła właśnie 50 lat. Jej utwory i teledyski są znane na całym świecie, a jej największe hity są nadawane w stacjach radiowych aż do dziś. Postanowiliśmy przyjrzeć się zdjęciom ikony popkultury i sprawdzić, jak bardzo się zmieniła. To może Was zaskoczyć!

Gwen Stefani skończyła 50 lat

Pamiętacie jeszcze tę szaloną dziewczynę? Gwen swoją karierę rozpoczęła w zespole No Doubt, który grał muzykę rockową. Stefani była ich wokalistką i największą gwiazdą. To właśnie ona dyktowała trendy, które teraz mogą wydawać się na pograniczu kiczu. Sztuczna opalenizna, mocno podkreślone brwi i usta, platynowy blond. Oto cała Gwen w latach 90.

Gwiazda przez wszystkie lata działalności artystycznej przechodziła wiele metamorfoz. Jednak jedna rzecz się nie zmieniała. Jej jasne, blond włosy.

Gwen StefaniGwen Stefani CJ Contino/Everett Collection, instagram/gwenstefani

Chyba każdy zna utwór "Don't Speak" zespołu No Doubt. Mimo że od jego premiery minęło już ponad 20 lat, to gwiazda prawie się nie zmieniła. Patrząc na jej najnowsze zdjęcia, ma się wrażenie, że czas się dla niej zatrzymał. Gwen wygląda pięknie, jednak nie da się ukryć, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Nie przyznaje się do tego, ale niektóre z nich widać na pierwszy rzut oka. Wciąż wygląda naturalnie?

Gwen StefaniGwen Stefani TAMMIE ARROYO, EastNews

Gwen StefaniGwen Stefani Robert Hepler/Everett Collection, Felipe Ramales / SplashNews.com

Więcej zdjęć znajdziecie jak zwykle w naszej galerii.

Gwen nie przyznaje się do zrobienia operacji plastycznych. Ale te gwiazdy na pewno powiększyły usta:

Ile lat dalibyście Gwen?

KB

Więcej o:
Komentarze (26)
Gwen Stefani skończyła 50 lat. Pamiętacie, jak wyglądała 20 lat temu? Nie przyznaje się do operacji plastycznych, ale jej zdjęcia mówią wiele
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 13

  Wygląda bardzo dobrze, ale jest całkiem przerobiona, to jest teraz inny człowiek. Dobry wygląd to jej warsztat pracy, więc trochę to rozumiem. Natomiast oczekiwanie, że każda pięćdziesięciolatka będzie tak wyglądać byłoby nie fair

 • Gość: koko

  Oceniono 10 razy 4

  Ja również nie widzę tu śladów operacji . Poza ustami wszystko wygląda tak jak było. Swoją drogą w jednym z teledysków miała włosy o odcieniu średni brąz wpadający w kasztan- wyglądała w nich jak milion dolarów. Ona jest po prostu urodziwa. Nie ma idealnych rysów twarzy ale zdecydowanie ma to coś.

 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy 3

  Ja oprócz ust nie widzę żadnej ingerencji... Ewentualnie usta mogą być od szminki większe mniejsze...

 • Gość: M

  Oceniono 4 razy 2

  Ona musi fatalnie wygladac rano, bez tej tony tapety i z włosami jak wata w każda stronę...:)

 • Gość: Anna

  Oceniono 8 razy 2

  Piekna miala urode, dzis wyglada jak nikt, nie podobna do nikogo, tymbardziej do siebie sprzed lat, a taka miala charyzme jak na tamte lata...

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Bardzo ładne wygląda...Brawo...

 • Gość: a ja

  Oceniono 3 razy 1

  Wygląda zjawiskowo, zawsze była i jest piękna, może trochę za duże ma teraz usta ale i tak wygląd rewelacja...medycyna estetyczna jest dla ludzi i trzeba mieć szczęście do mądrego lekarza ooo:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX