Gwiazda "Barw Szczęścia" wyprawiła baby shower. Jedna z jej znanych koleżanek zdradziła imię dziecka. Oryginalne i znane z lektury

Maria Dejmek z "Barw szczęścia" oczekuje przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka. Postanowiła więc zorganizować baby shower. Wśród gości pojawiła się Natalia Klimas, która chwilę później zdradziła imię dziecka koleżanki.

"Barwy szczęścia" dały popularność wielu nieznanym wcześniej aktorom. Jedną z takich osób jest Maria Dejmek. Serialowa Natalia Zwoleńska od roku wychowuje córeczkę, z kolei w życiu prywatnym, gwiazda dopiero spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Z tej okazji wyprawiła baby shower. 

Maria Dejmek zorganizowała baby shower

Maria publikując na Instagramie jedno z ostatnich zdjęć, pochwaliła się, że podobnie jak inne znane mamy zorganizowała baby shower. 

Wczoraj odbyło się moje baby shower! Nigdy nie byłam specjalną entuzjastką tego typu imprez, ale zrobiłam to żeby potem nie żałować, że nie zrobiłam. Chciałam, żeby było tak domowo, swobodnie, więc odbyło się w studio należącym do mojego Miłosza i jego siostry. Wylegiwałyśmy się na ogromnej sofie, wygodnych pufach i kilka godzin plotkowałyśmy, śmiałyśmy się i wspominałyśmy dawne czasy! Dziękuję wszystkim przyszłym ciociom. Z Wami mój synek będzie miał bajkowe dzieciństwo - opisała pamiątkowe zdjęcie.

Na imprezie pojawiło się wiele pań, a wśród nich Natalia Klimas. Projektantka, która jakiś czas temu także po raz pierwszy została mamą, skomentowała post koleżanki i zdradziła, że jej synek będzie nosił imię Gustaw. 

Czekamy na Gucia!

Myślicie, że Maria wkurzyła się na Natalię? W końcu z doświadczenia wiemy, że gwiazdy nie od razu chwalą się imionami swoich dzieci. Tak, czy inaczej, aktorce życzymy dużo zdrowia i szczęśliwego rozwiązania.

CW

Fanką organizowania baby shower jest Joanna Krupa. W wywiadzie z Plotkiem zapowiedziała, że planuje wyprawić aż trzy takie imprezy. 

Więcej o:
Komentarze (6)
Gwiazda "Barw Szczęścia", Maria Dejmek wyprawiła baby shower. Natalia Klimas zdradziła imię jej dziecka
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: why?

  Oceniono 3 razy 3

  rozumiem potrzebę imprezy, bo to fajna okazja i człowiek cieszy się jak głupi, kiedy spodziewa się dziecka, chciałby się dzielić tą radością ze wszystkimi,
  ale czy wszystko musi być po angielsku/amerykańsku?
  trochę to smutne, może jednak Polacy to gęsi...

 • Gość: Rwa

  Oceniono 2 razy 2

  Sliczna mama

 • Gość: Gosc

  Oceniono 1 raz 1

  Pewnie Gustaw będzie miał na imię

 • Gość: Gertruda

  Oceniono 1 raz 1

  Gucio jak mój świętej pamięci żółw. Bardzo ładne imię :) zdrówka dla malucha!

 • Gość: A

  Oceniono 2 razy -2

  Nie lubię jej...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX