Rozenek opowiada o in vitro, a internautka krytykuje. "Może choć raz bez tego trzepotania rzęsami?". Małgosia zripostowała bez problemu

Małgorzata Rozenek udostępniła na Instagramie filmik, na którym użyła filtra. Większość zachwyciła się jej makijażem. Niestety, niektórzy skrytykowali jej zachowanie.

Małgorzata Rozenek jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Wrzuca tam nie tylko zdjęcia, ale również odpowiada pod nimi na komentarze fanów. Tych jest bardzo wiele i niekoniecznie są to pochwały. Sporo krytyki pojawiło się pod postem, w którym prezenterka zapowiadała swoją obecność na konferencji u Rzecznika Praw Obywatelskich. Dlaczego? Już tłumaczymy. 

Małgorzata Rozenek skrytykowana za mocny makijaż

Gwiazda od kilku miesięcy nagłaśnia sprawę zapłodnienia metodą in vitro. Jako, że sama kilka lat temu z niej skorzystała, uważa, że to najlepszy sposób na założenie rodziny w przypadku kobiet, które nie mogą zajść w ciążę. W związku z tym, prezenterka pojawiła się na konferencji u RPO, u którego miał zostać podjęty ten ważny temat.

Nowe nagranie Małgorzaty Rozenek wywołało burzę na Instagramie

Niestety, jej filmik na którym o tym wspomniała nie spotkał się z pozytywną reakcją fanów. Wiele osób zamiast wysłuchać i wypowiedzieć się na temat in vitro, wolało komentować makijaż gwiazdy. Jedna z fanek zauważyła to natychmiast i nie kryła swojego oburzenia. 

Trochę to żałosne, że porusza Pani ważny temat, a tu znowu większość o makijażu, szmince, rzęsach. Może gdyby Pani choć raz naturalnie wystąpiła, bez tego „trzepotania” sztucznymi rzęsami (sorry), reklamowania czegoś przy okazji, to i odbiór byłby inny?

Rozenek obroniła się następująco. 

Ale mi robisz z tego zarzut? Ty dostrzegasz „trzepotanie”, ja treść. 


Do dyskusji włączyło się wiele innych pań. Niestety, toczy się ona nadal, więc nie będziemy Wam przybliżać jej całej treści. Niemniej jednak uważamy, że atak na Małgorzatę jest trochę nieuzasadniony. Co więcej, mamy wrażenie, że kobiety coraz częściej wylewają swoje żale i szukają dziury w całym pod jej postami, by być zauważone. Przykre.  

CW

Więcej o:
Komentarze (111)
Małgorzata Rozenek znów skrytykowana. Tym razem poszło o makijaż, pod nagraniem, w którym mówiła o in vitro
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: E.

  Oceniono 40 razy 36

  Czy w redakcji pracuje jakiś psychofan M. Rozenek? Przecież to, co ona umieszcza na instagramie sami możemy sobie przeczytać, a wy codziennie redagujecie co Gośka odpowiedziała komuś tam.

 • Gość: gonić gonię

  Oceniono 49 razy 33

  makijaż to jedno, do tego ten głosik słodkiej lali, na wymioty mnie zbiera od tej baby,
  a te jej "błyskotliwe" odpowiedzi to taka wisienka na torcie żenady,
  bo potwierdzają, że ona nie tylko wydaje się głupia, ale naprawdę JEST głupia

 • Gość: mania

  Oceniono 26 razy 22

  czy ona jest naprawdę tak zapracowana, że o tak ważnej sprawie rozprawia w aucie pomiędzy odwiezieniem synów do szkoły, a wypadem na targ po zieleninę na obiad ?!?!? bo to tak trochę wygląda... niby ważne sprawy, a tak byle jak, w biegu... choć oko - fakt - postawione na baczność (czyli w spokoju i skupieniu robione), ubranko znamy - z cycem na wierzchu - pewnie w spokoju i skupieniu dobrane, a ważne sprawy tak po macoszemu potraktowane... to się kupy nie trzyma i widać, że ma pokręcone priorytety...

 • Gość: Matka

  Oceniono 34 razy 22

  Dlaczego piszecie o tej sztucznej kobiecie, ona dla pieniędzy sprzeda wszystko,robi krzywdę swoim dzieciom.Ja nie była bym zadowolona aby cała Polska wiedziała jak przyszłam na świat,szkoda mi tych chłopców

 • Gość: Oko

  Oceniono 19 razy 15

  Przecież ona zarabia na wszystkim. To in vitro też jej potrzebne do robienia kasy. A zachwycony plotek jej pomaga. Dno.

 • Gość: Mmm

  Oceniono 23 razy 11

  To stare pudło niech se in vitro we łbie zrobi.

 • Gość: Monika

  Oceniono 10 razy 10

  Zobaczymy czy będzie taka aktywna w sieci jak z Radziem nastąpi koniec a nastąpi ? Już jest podobno ciekawie z MŁODĄ panią z TVN.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 14 razy 10

  Ciągle pie... o in vitro , a tak naprawdę to nic nie robi, artykuł do dupy , bo przy okazji pokazywane pozy Rozenkowej , weżcie niech to babsko i zniknie , a nie ciągle na pierwszych stronach musimy oglądać tą kukłę, z rodziny jesteście i ciągle o niej piszecie , gó... nas obchodzi , jakie ona ma kłopoty , niech idzie do psychiatry to ją wyleczy, to chora baba jest !!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX