Daniel Olbrychski pojednał się z synem? Przyszli razem na premierę książki. To ich pierwsze wspólne zdjęcia od lat

Daniel Olbrychski i jego syn Rafał ostatnio nie mieli ze sobą najlepszych relacji. Przez kilka lat panowie zdecydowanie się unikali. Ostatnie zdjęcia dają jednak nadzieję, że ich stosunki się ociepliły.

Daniel Olbrychski i Rafał Olbrychski w ostatnich latach to zrywali ze sobą kontakt, to odnawiali go, mówiąc, że wszystko jest między nimi w porządku. Najświeższe zdjęcia obu panów przyłapanych na jednej imprezie świadczą o tym, że ich relacje się ociepliły.

Daniel Olbrychski i Rafał Olbrychski są w dobrych stosunkach

Jeśli Rafał Olbrychski w wywiadach mówił o ojcu, to mówił raczej źle. Miał mu za złe rozwód z matką i parcie na karierę. Przez to wychowywała go bardziej babcia i mama, a nie ojciec.

Ciągle był zajęty pracą i różnymi kobietami - mówił kilka lat temu Rafał w rozmowie z "Faktem".

Ostatnio panowie spotkali się na premierze książki "Żuławski. Szaman" Aleksandry Szarłat, a fotoreporterom udało się uchwycić moment ojcowsko-synowskiego uścisku. Widocznie Daniel Olbrychski nie ma już żalu o mało przyjemne wypowiedzi syna na swój temat: 

Oni się mną zupełnie nie interesowali. I to dotyczy zarówno ojca, jak i matki, która nawet starała się mną zająć, ale ja zawsze miałem świadomość, że niechcący zmarnowałem jej życie. A ojciec potrzebuje rodziny tylko i wyłącznie jak kwiatka do butonierki. (...) Niektórym się wydawało: syn znanego aktora. A ja miałem naprawdę przesrane - mówił Rafał Olbrychski w 2009 roku w rozmowie w magazynie "Gala".

Miejmy nadzieję, że rodzicielski uścisk ze zdjęć to oznaka pojednania obu panów. 

Więcej o:
Komentarze (32)
Daniel Olbrychski pojednał się z synem? Przyszli razem na premierę książki. To ich pierwsze wspólne zdjęcia od lat
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sekanx

  Oceniono 11 razy 9

  Bardzo pozytywny obraz.

 • Gość: ewa

  Oceniono 7 razy 3

  Kurcze, jak Rafał już postarzał się. Ale ten czas leci, stanowczo za szybko.

 • Gość: Tata

  Oceniono 6 razy 2

  Kochani proszę o pomoc na leczenie synka. Siepomaga Kajetan Najdzion. Nie musisz pomóc ale proszę nie hejtuj. Dziękuję tym co pomogli, kogo wkurzam przepraszam!

 • andrzej.wald

  Oceniono 7 razy 1

  Tak jak genialny piłkarz nie musi być dobrym trenerem tak również genialny artysta nie musi być najlepszym na świecie rodzicem. Czy mamy teraz dorobek artystyczny Daniela Olbrychskiego inaczej postrzegać, bo jego syn ocenia, że był kiepskim rodzicem? To są ich prywatne sprawy rodzinne oraz relacje między nimi, na które żadnego wpływu nie mamy.

 • soso_soso

  0

  Prawdziwy artysta musi mieć trochę bardziej niezwykle życie od Moherowego beretu. Olga Tokarczuk także zostawiła sześcioletniego Zbyszko z dziadkami by kochać w odosobnieniu nowego partnera. No i są efekty - nobel.

 • kulszowa

  Oceniono 11 razy -1

  Głęboko w d..... mam prywatne życie tego pszenno buraczanego starszego pana tym bardziej, że było i jest to dno z moralnego z szamba .

 • spyderman2

  Oceniono 7 razy -1

  a TW jarosław Balbina już wstał???
  zwykle spał do 12 ale dziś dużo hejtu na Polaków to może wstał wcześniej???

 • Gość: też mam córkę

  Oceniono 17 razy -1

  > Ostatnie zdjęcia dają jednak nadzieję, że ich stosunki się ociepliły.
  To skutek zmian klimatu.
  A tak naprawdę kogo to obchodzi? Pijaczyna i syn. Na każdym rogu usłyszysz taką tragedię.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX