Tomasz Karolak i Viola Kołakowska wrócili do siebie! "Najważniejsza jest rodzina"

Namnażające się od dawna plotki wreszcie zostały potwierdzone. Tomasz Karolak i Viola Kołakowska znów są parą.

Tomasz Karolak to amant jakich mało. Jego związki były w mediach szeroko komentowane, głównie za sprawą znanych partnerek. Spotykał się m.in z Magdaleną Lamparską, Magdaleną Boczarską czy Violą Kołakowską. Relacja z ostatnią z pań była najgłośniejsza i wydawała się najpoważniejszą. Razem mają dwoje dzieci. Jak się okazuje, to nie koniec ich historii, ponieważ... wrócili do siebie. 

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska znów są parą

Aktor przez ostatnie miesiące unikał komentowania swojego życia prywatnego. Choć wszystkie znaki na niebie i ziemi mówiły, że on i Viola wrócili do siebie, nic nie było pewne. Jak podaje "Flesz", para znów jest razem. Gwiazdor w wywiadzie dla magazynu wyjaśnił, że najważniejsza jest dla niego rodzina. Podkreślił,  że to Viola i dzieci.   

Zdecydowanie najważniejsze są relacje z rodziną. Z Violą i dziećmi. Tego chyba nie muszę nikomu tłumaczyć. Sporo tutaj było kreacji mediów, dlatego postanowiliśmy w ogóle o tym nie rozmawiać - powiedział aktor w rozmowie z Fleszem.

Nie jesteśmy zaskoczeni takim biegiem wydarzeń. Gwiazdorska para od kilku tygodni przyłapywana była na wspólnym spędzaniu czasu. Bardzo ciepło wypowiadali się także o sobie w wywiadach i, co najważniejsze, razem przyjechali na bal TVN-u. 

Myślicie, że tym razem ich związek potrwa dłużej? Jeśli tak, to będziemy mocno zdziwieni, w końcu to Karolak mówił przed laty, że "monogamia jest sprzeczna z naturą człowieka, zwłaszcza faceta, bo facet ma za zadanie rozsiać jak najwięcej nasienia po otoczeniu, po okolicy".

CW

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska wystąpili razem na ramówce TVN-u

Więcej o:
Komentarze (34)
Tomasz Karolak i Viola Kołakowska wrócili do siebie! "Najważniejsza jest rodzina"
Zaloguj się
 • Gość: Ba

  Oceniono 19 razy 19

  Karolak jak Jerzy Zelnik - lata na boki by na starość zostać świętoszkiem i głosić, że rodzina najważniejsza. Sztuką jest oprzeć się pokusom a nie kajać się gdy już nie ma wyboru.

 • Gość: oj kołek jakaś ty głupia

  Oceniono 22 razy 16

  Violka bez Karolaka jest po prostu nikim, zero zawodu, zero pracy- więc zawsze przyjmie grubasa z otwartymi ramionami, szkoda tylko dzieci w tym chorym układzie. Ojciec pieprznięty i niepoważny a mamusia masochistka. Przecież ten cyrk trwa od 12 lat, widać Viola lubi gdy ją się porzuca jak psa a potem wraca, kiedy ma się ochotę.

 • Gość: Monika

  Oceniono 22 razy 16

  Jak oni tłumaczą ten związek dzieciom? Jaką niepewność one muszą przeżywać..

 • Gość: aneme

  Oceniono 14 razy 14

  to jest dopiero CYRK

 • baxter21

  Oceniono 11 razy 9

  Nieprawdopodobne! Wioletta Kołek zapomniała o wszystkim i wróciła do grubego?? Oj widać ciężko z utrzymaniem u niej ostatnio to trzeba się ratować haha zamiast wziąć się do pracy

 • Gość: gosc

  Oceniono 8 razy 8

  gwiazdorska para?! no jeszcze moge przelknac Karolaka ale Kolek ? jaka ona gwiazda? znana bi jest kochsnka Karolaka ! litosci!

 • boo-boo

  Oceniono 7 razy 5

  Jak już sobie poruchali na lewo i prawo to im się znudziło.

 • Gość: Marta

  Oceniono 6 razy 4

  Co się stało z twarzą Pani Widawskiej?

 • Gość: ksah

  Oceniono 5 razy 3

  Co on ma z nosem?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX