Klaudia El Dursi z "Top Model" jest modelką od wielu lat. Mamy jej stare zdjęcia

Klaudia El Dursi z "Top Model" jest najstarsza ze wszystkich uczestników. Jak wyglądała w ich wieku - 10 lat temu? Sprawdzamy.

Klaudia El Dursi dostała w "Top Model" złoty bilet i od razu znalazła się w domu modeli. Jak na razie radzi sobie w kolejnych konkurencjach. Choć ma 30 lat, to karierę modelki zaczęła znacznie wcześniej. Jak wyglądała ponad 10 lat temu? Sprawdzamy.

Klaudia El Dursi z "Top Model" - modelka z doświadczeniem

Klaudia El Dursi od początku "Top Model" wywołuje niemałe emocje. W czasie castingu przekonywała widzów i jurorów, że jest nieśmiałą dziewczyną, choć miała już za sobą kilka lat kariery w modelingu. Teraz, jako najstarsza uczestniczka programu, obdarowana dodatkowo "złotym biletem", zmaga się z kolejnymi konkurencjami i wdaje w kolejne spory. My zaś patrzymy, jak wyglądała w wieku pozostałych - znacznie młodszych - modeli i modelek w domu "Top Model".

Do "Top Model" nie trafia się z ulicy i przypadkiem, choć niektórzy uczestnicy próbują przekonać, że tak właśnie jest. Taktykę tę zastosowała już w pierwszym odcinku programu Klaudia El Dursi. Pozostała na nieśmiałą dziewczynę, która odrobinę wstydzi się swojego pięknego ciała. Tymczasem już 10 lat temu Klaudia była obecna na gali Playboya, była też modelką prezentującą bieliznę. Znaleźliśmy jej stare zdjęcia i przejrzeliśmy Instagram. Zobaczcie, jak wyglądała zanim trafiła do "Top Model".

Klaudia El Dursi w "Top Model"

Klaudia El Dursi w każdym odcinku udowadnia, że zasłużyła na "złoty bilet" do domu modeli. Jak na razie udało się jej wygrać niektóre konkurencje, zaś jury raczej nie ma do niej żadnych uwag. Co innego pozostali uczestnicy. Klaudia zjednuje sobie jurorów i jednocześnie wdaje się w kolejne kłótnie z pozostałymi domownikami. W poniedziałkowym odcinku doszło do kłótni między Klaudią a Kingą Wawrzyniak - już we wcześniejszym odcinku dziewczyny zaczęły sobie naciskać na odciski.

Konflikt podzielił widzów na dwa obozy. Jedni twierdzą, że Kinga jest przewrażliwiona i nie rozumie zasad rywalizacji w programie. Inni mówią, że Klaudia jest zwyczajnie podstawiona do programu po to, żeby podkręcać atmosferę.

Więcej o:
Komentarze (84)
Klaudia El Dursi z "Top Model" jest modelką od wielu lat. Mamy jej stare zdjęcia
Zaloguj się
 • corvelinho

  Oceniono 48 razy 48

  Uważam że tego typu konkursy powinny być dla osób spoza branży. Dla amatorów, którzy chcą zostać profesjonalistami a nie dla profesjonalistów którym coś nie wyszło w karierze..

 • Gość: kasia

  Oceniono 38 razy 26

  Nie wiem jak ładnie określa sie takie" wyjadaczki "które znane są w warszawce już od kilkunastu lat.Osobiście nie podoba mi sie takie "podjudzające" i prowokujące konflikty,zachowanie tej pani El Dorsi.Skłaniam się ku przekonaniu,że jej wejście było celowe,żeby podkręcić atmosferę.Ciało ma owszem,owszem ale bardziej pasuje mi na celebrytkę a nie modelkę.Przecież ona jak do tej pory nie odniosła żadnego spektakularnego sukcesu,choć zawierała znajomości z" kim potrzeba"i ma już naprawdę sporo za dużo lat jak na modelkę.

 • Gość: Gość :)

  Oceniono 17 razy 15

  W końcu może ktoś się dojrzy że to wcale nie jest nikt tylko koleżanka p. Siwiec i innych celebrytek :)

 • Gość: Ja

  Oceniono 18 razy 12

  Fatalny głos, okropne nogi.

 • Gość: hmmmmm

  Oceniono 22 razy 12

  Na starych fotkach bardzo ładna dziewczyna. Na nowych plastik wyglądający jak wszystkie inne plastiki, klony.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX