Księżna Kate jest w ciąży? Książę William miał przekazać radosną nowinę królowej

Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Brytyjskie media nie mają wątpliwości. O sprawie ma już wiedzieć sama królowa Elżbieta II, którą w ten weekend poinformował sam książę William.

Księżna Kate i książę William spodziewają się kolejnego dziecka? Od kilku miesięcy temat ten nie schodzi z nagłówków brytyjskiej prasy. Księżna Kate co chwila podejrzewana jest o kolejną ciążę, zaś bukmacherzy w Wielkiej Brytanii na potęgę obstawiają, kiedy można spodziewać się przyjścia na świat czwartego dziecka pary. Teraz dodatkowo jest nowy dowód.

Księżna Kate jest w ciąży?

Plotki w tym tygodniu bez wątpienia podsycą rewelacje serwisu Bookmakers.tv. Tamtejsi redaktorzy dotarli do informatora, który twierdzi, że w miniony weekend książę William odbył tajemniczą wizytę w zamku Balmoral, gdzie aktualnie przebywa królowa Elżbieta II. William przekazał babci radosną nowinę, zaś świat o sprawie ma się dowiedzieć w najbliższych tygodniach.

Szanse, że Kate i William w najbliższych dniach podzielą się z nami nowiną, są naprawdę wysokie - mówi rzecznik Bookmakers.tv dla Express.co.uk. - Z ostatnich zakładów wynika, że możemy się spodziewać dużego oświadczenia niebawem, a to oznacza znaczący wzrost zainteresowania rodziną królewską.

Bookmakers.tv zajmuje się głównie prezentacją zakładów bukmacherskich na innych stronach. Jednak jak widać, mają swoich informatorów rozsianych po pałacu królowej, którzy ochoczo donoszą o wszystkim, co się tam dzieje. Nie umknęła im również wizyta księcia Williama, w której nie uczestniczyła Kate.

Wszyscy patrzą na księżną Kate

Księżna Kate i książę William nie odnieśli się jeszcze do tych informacji. Podobno o ciąży mają oficjalnie powiedzieć dopiero za kilka tygodni. Tymczasem każdy ruch księżnej Kate jest uważnie obserwowany przez fotoreporterów, którzy starają się znaleźć jakikolwiek dowód na jej kolejną ciążę.

O ciąży mamy mówiła już w szkole księżniczka Charlotte. Dodatkowym dowodem w sprawie pozostaje fakt, że księżna Kate zmieniła fryzurę - brytyjskie tabloidy zauważyły, że dzieje się to za każdym razem, kiedy księżna spodziewa się dziecka. I jest tylko jedna rzecz, która jak na złość nie chce się dopasować do tych informacji - a jest to brzuch księżnej Kate.

Kate w ostatnich miesiącach wybierała ubrania raczej przylegające do zgrabnej figury. Sylwetkę ma tak smukłą, że może jej pozazdrościć niejedna osoba, a przypomnijmy, że urodziła trójkę dzieci. Plotki o ciąży pojawiają się przynajmniej od 3-4 miesięcy, tymczasem ciążowego brzuszka jak nie było, tak wciąż nie ma.

Myślicie, że informator serwisu Bookmakers.tv wie, co mówi?

Więcej o:
Komentarze (37)
Księżna Kate jest w ciąży? Książę William miał przekazać radosną nowinę królowej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 34 razy 18

  Kuźwa. Ludzie są kopnięci na maksa. Utrzymywać z własnych pieniędzy ludzi, którzy są jedynie dla dekoracji. Brytyjczycy naprawdę mają przekichane życie, skoro potrzebują rodziny królewskiej, aby nie myśleć o własnym życiu. Nie zazdroszczę im. To tak jakbym wynajmowała codziennie klauna, aby ubarwiał moje życie.

 • Gość: G.

  Oceniono 13 razy 11

  Szanowna pan no redaktorko!
  Królowa przebywa w Balmoral wyłącznie w czasie 1 sierpnia - 4 września!!!!!
  To oficjalnie znana informacja, ponieważ potem pałac jest udostępniony w całości do zwiedzania!
  Ktoś tu zaspał - mamy prawie październik!

 • Gość: kl

  Oceniono 21 razy 9

  Jak klacz rozpłodowa.

 • zdzisiopierdzisio

  Oceniono 29 razy 7

  Gratulacje dla księżnej i ojca dziecka no i dla męża też:)

 • Gość: gosc

  Oceniono 16 razy 6

  Co radosnego w tym, ze bedzie miala kolejne dziecko?

 • andrzej.wald

  Oceniono 12 razy 6

  Czyżby kolejna ciąża w rodzinie królewskiej mogła odwrócić uwagę Brytyjczyków od brexitu? Takim prezentem chyba najbardziej byłby zainteresowany premier Boris Johnson.;-)

 • Gość: G.

  Oceniono 4 razy 4

  Bookmakerzy puścili plotkę i teraz zarabiają na glupcach!

 • Gość: Kjara

  Oceniono 10 razy 4

  Ale się walą jak te ich beneficiarze 😲 co rok to prorok😨

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX