Katarzyna Skrzynecka znowu krytykuje. Tym razem nie podobają się jej influencerzy. "Takie osoby nigdy nie będą dla nas autorytetem"

Katarzyna Skrzynecka nie jest fanką influencerów. W wywiadzie przyznała, że nie podoba jej się to, że robią z siebie "słupy ogłoszeniowe".

Katarzyna Skrzynecka kilka miesięcy temu krytykowała plażowiczów w Mielnie. Okazuje się jednak, że to nie jedyna grupa społeczna, która jej się nie podoba. W najnowszym wywiadzie aktorka przyznała, że nie jest fanką inluencerów.

Katarzyna Skrzynecka o influencerach

Skrzynecka prowadzi profil na Instagramie. Pokazuje tam ukochaną córkę i męża, podróże i pracę, jednak nie korzysta z możliwości zarobku, jaką daje oznaczanie produktów. Gwiazda nie szanuje tego, że influencerem może stać się każdy.

Blogerem, influencerem, youtuberem może zostać każdy siedzący w domu człowiek bez żadnego doświadczenia. Ważne, żeby komentował, krytykował każdego. To nie na tym polega. Takie osoby nigdy nie będą dla nas autorytetem - powiedziała aktorka w wywiadzie dla "Interii".

Skrzyneckiej nie podoba się, że influencerzy, którzy tak naprawdę nie są specjalistami w żadnej dziedzinie, reklamują wszystko, jak leci. Jak wiemy instagramowe zdjęcia potrafią zawierać nawet kilka oznaczeń, a influencerzy sprzedają wszystko, od ubrań i kosmetyków, po samochody, hotele czy diety pudełkowe. Skrzynecka jest pewna, że nie mogłaby żyć w ten sposób.

Jestem przeciwniczką szaleństwa. Jeśli fotografujemy od rana do wieczora wszystko, w co się ubraliśmy, czym się nasmarowaliśmy, co zjedliśmy, czy w jakiej siłowni ćwiczymy i tagujemy markę, to ja nie chciałabym tak żyć. Jeśli ktoś ma na to czas i chce tak żyć, to jest jego wybór. Nie potępiam tego. Jednak ja nie jestem słupem ogłoszeniowym - informuje.

Osoby, które "pracują" na Instagramie podkreślają, że bycie topowym influencerem nie jest wcale łatwe i często zajmuje więcej godzin pracy niż typowy etat. Chcielibyście tak żyć?

Skrzynecka chętnie pokazuje córeczkę na Instagramie. Te gwiazdy również nie mają z tym problemu:

jm

Więcej o:
Komentarze (18)
Katarzyna Skrzynecka znowu krytykuje. Tym razem nie podobają się jej influencerzy. "Takie osoby nigdy nie będą dla nas autorytetem"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kolo

  Oceniono 31 razy 29

  I dobrze powiedziała :-)

 • cooltras

  Oceniono 16 razy 16

  No ale w czym problem? Dobrze powiedziała:)

 • Gość: Gosc

  Oceniono 9 razy 9

  No taka prawda, rozenek czyta? No

 • Gość: Aga

  Oceniono 3 razy 1

  Ale korzystanie z filtrów gdzie Pani córka nie ma nosa a Pani jest taka piękna młoda to jest w porządku?

 • aua1000

  Oceniono 1 raz 1

  zgadzam się z panią w 100 %. taka jessica mercedes to dno kompletne. wiem, pracowałem z nią, histeryczna kretynka i zero brofesjonalizmu, koszmar na planie zdjęciowym. pośmiech całej ekipy zdjęciowej.

 • glomek

  Oceniono 7 razy 1

  Jeśli ktoś faktycznie daje radę sprzedawać hotele wrzucając fotkę na insta, to dla mnie może być autorytetem, takim w dziedzinie sprzedaży hoteli.

 • Gość: Oooo Beko

  Oceniono 4 razy 0

  Mi się podoba pralka Beko nowej generacji, tyle w temacie

 • Gość: Lola

  Oceniono 8 razy 0

  Mnie również ci wszyscy „influencerzy” wypinający d...e do obiektywu jak Wendzikowska czy Rozenek działają na nerwy, ale Skrzynecka ze swoim pakerem niech czasem spojrzy w lustro bo zawsze robią wiochę. Chcesz krytykować zacznij od samokrytycyzmu!

 • Gość: Zosia

  Oceniono 8 razy 0

  Niech ona spojrzy na siebie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX