Joaquin Phoenix wybiegł z wywiadu z Anną Wendzikowską. Dziennikarka "Dzień dobry TVN" opowiedziała o kulisach rozmowy

Anna Wendzikowska opowiedziała o nietypowej sytuacji, jaka miała miejsce podczas jej wywiadu z Joaquinem Phoenixem. Aktor wyszedł z nagrania.

Anna Wendzikowska od lat przeprowadza wywiady z zagranicznymi gwiazdami. Dla kariery dziennikarskiej zrezygnowała nawet z aktorstwa. Jak się jednak okazuje, nie ma lekko. Podczas jednej z ostatnich rozmów jej gość po prostu wstał i wyszedł. 

Anna Wendzikowska - wywiad z Joaquinem Phoenixem

Dziennikarka opowiedziała fanom na Instagramie o nietypowej sytuacji, jaka miała miejsce podczas jednego z ostatnich nagrań. Joaquin Phoenix, z którym Wendzikowska miała zamiar przeprowadzić wywiad, w pewnym momencie przerwał go. Phoenix tłumaczył się, że musi wyjść, by wykonać telefon. Anna nie ukrywała zaskoczenia.

Zdecydowanie nie zdarzyło się to przeze mnie. Było dziwnie od samego początku, jak tylko weszłam. Usiedliśmy, natychmiast wstał powiedział, że musi zadzwonić, że bardzo przeprasza, że wie, że to jest bardzo niegrzeczne, ale musi zadzwonić.

Nadzieja na owocne przeprowadzenie rozmowy wróciła na pół minuty. Aktor wrócił na miejsce, by po chwili znów wstać i wyjść. Na szczęścicie gwiazdor powrócił i skończył rozmowę.  

Po 30 sekundach wrócił. W zupełnie innym nastroju, uśmiechnięty. Zaczął mnie przepraszać i mówi, że po prostu już sam nie może dłużej słuchać siebie, jak opowiada o tym filmie i nagle usłyszał jakiś głos w swojej głowie, który powiedział mu, że gada straszne głupoty. Nie mógł tego dłużej znieść i musiał wyjść.

Faktycznie, to bardzo dziwne zachowanie, zwłaszcza, że wywiad był wcześniej umawiany. Niestety, kaprysów gwiazd czasem nie da się zrozumieć. Życzymy zarówno Annie, jak i sobie, by takich sytuacji było jak najmniej. 

CW

Anna Wendzikowska pokazała słodkie nagranie córki. Ma talent wokalny?

Więcej o:
Komentarze (64)
Joaquin Phoenix wybiegł z wywiadu z Anną Wendzikowską. Dziennikarka "Dzień dobry TVN" opowiedziała o kulisach rozmowy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: M.

  Oceniono 107 razy 89

  Jak bardzo trzeba byc nieprofesjonalnym, zeby zdradzac kulisy tak delikatnej pracy? Wedzikowska to przyglupia amatorka, dlatego nie tylko trabi na caly kraj o czyms, co powina zostawic dla siebie, ale jeszcze nie widzi w tym nic zlego, a wrecz szczyci sie tym. Wiocha!!!

 • Gość: ozy

  Oceniono 71 razy 65

  On wybitny aktor ona pusta jak bęben

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 63 razy 61

  Te "wywiady" to seria kilkuminutowych spotkań promocyjnych z "dziennikarzami".
  Aktor ma w umowie uczestnictwo w tej szopce, to jest kilkanaście, kilkadziesiąt identycznych pytań i odpowiedzi w serii - cały dzień i kilkadziesiąt ekip. - można zwariować. Facet po prostu miał już dość. Ile razy można mówić to samo?

 • Gość: Gosc

  Oceniono 69 razy 59

  To bardzo nieprofesjonalnevrelacjonować publicznie takie szczegóły. Proszę wyrzucić z pracy tę beznadziejna kobietę.

 • kupidon

  Oceniono 56 razy 44

  wyszedł, gdy usłyszał pierwsze pytanie aktorki, która nie wie, kim był Grotowski.....

 • Gość: Gosc

  Oceniono 49 razy 35

  Wendzikowska jest tak głupia, że nawet kura ma o jeden zwój mózgowy więcej niż ona!!!!

 • Gość: gosć

  Oceniono 34 razy 28

  Od czasu kompromitacji podczas wywiadu z S. Weaver nigdzie juz Anki nie wysyłają. Kupują wywiady i domontowują jej pytania

 • Gość: gosc

  Oceniono 40 razy 28

  wystarczy tego tłuka zobaczyć, by zwiewać gdzie pieprz rośnie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX