"The Voice of Poland". Jedna z uczestniczek zdobyła serca jurorów. Margaret zaśpiewała specjalnie dla niej

Jubileuszowa edycja "The Voice of Poland" trwa. Emocji nie brakuje, a lista uczestników wciąż jest długa.

Za nami przedostatnie przesłuchanie w ciemno jubileuszowej edycji "The Voice of Poland". Zarówno jurorom, jak i uczestnikom towarzyszą coraz większe emocje. Już kilka dni temu pisaliśmy o przepychance słownej, która rozpoczęła się między Kamilem Bednarkiem a Aleksandrem Milwiw-Baronem. Jednak w tym odcinku wydarzyło się o wiele więcej. 

"The Voice of Poland". Zofia i Oliwia zdobyły serca jurorów

Wiele emocji wzbudziła 19-letnia Zofia Marcinkowska. Dziewczyna zaśpiewała utwór "For you" Liama Payne'a i Rity Ory. W połowie piosenki odwróciło się dwóch jurorów - Margaret oraz Kamil Bednarek. Kiedy usłyszeli, że nastolatka tworzy własną muzykę poprosili, aby zaśpiewała autorski utwór razem ze swoim zespołem. W pewnym momencie Kamil powiedział gitarzyście, aby przestał grać. Artysta przez jego brzmienie nie mógł skupić się na wokalu. Zosia po dłuższym zastanowieniu wybrała Margaret.

Emocji nie brakowało również przy kolejnej uczestniczce. 21-letnia Oliwia Socha zaśpiewała piosenkę z repertuaru Duy Lipy. Finalnie odwróciło się trzech jurorów - Margaret, Kamil Bednarek i Michał Szpak. Dziewczynie towarzyszyła rodzina i przyjaciele, którzy głośno ją wspierali. Oni również zrobili wrażenie na jurorach, którzy postanowili się nawet z nimi przywitać. Margaret tak bardzo chciała mieć Oliwię w swojej drużynie, że wyszła na scenę i zaśpiewała jej specjalnie napisany utwór. Chwilę później 21-latka usiadła w fotelu jurorki, a inni ją otoczyli. Każdy z jurorów chciał mieć Sochę w swojej drużynie. Kamil Bednarek próbował przekonać ją do siebie w żartobliwy sposób.

Michał jeszcze nie raz tu będzie, a ja? Nie wiadomo - powiedział.

Mimo to, Oliwia i tak wybrała Michała Szpaka.

A tak dyskutowali ze sobą jurorzy "The Voice of Poland":

Komu najbardziej kibicujecie?

KB

Więcej o:
Komentarze (23)
"The Voice of Poland". Jedna z uczestniczek zdobyła serca jurorów. Margaret zaśpiewała specjalnie dla niej
Zaloguj się
 • Gość: Zeta

  Oceniono 6 razy 6

  Żenada. Najsłabsza edycja The Voice. Margaret i Kamil bardzo niski poziom. Szkoda czasu na oglądanie. Takie przeciętne dzieci z przeciętnych blokowisk A z nich wyrosli przeciętni dorosli

 • Gość: Gosc

  Oceniono 8 razy 4

  Co w jury robi Margaret? Nie stworzyła ani jednej ładnej piosenki

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 2

  Przez sklad jury najgorsza edycja. Margaret i bednarek do wymiany. Szpak i chopaki super. Szpak pieknie sie wypowiada, bardzo konkretnie

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 2

  "Bednarek był zwyczajnie c h a m s k i. Wyrzucenie ze sceny gitarzysty z zespołu uczestniczki (bo niby były błędy) było wredne. Kto tego gościa kultury uczył? A pouczanie na siłę na temat rozluźniania głosu i obmacywanie dziewczyny też mało eleganckie. Niech sobie takie popisy zostawi na warsztaty ze swoją grupą"

 • Gość: ewa

  Oceniono 6 razy 2

  Margaret_ ? Rózowa blondyna? Przecież ona nie potrafi wypowiedzieć "porządnego" zdania.. Jaką szkołę ta dziewczyna ukonczyła? Nie pasuje do tego programu,, tak samo jak Kamil// Puste dna..

 • Gość: Stefania

  Oceniono 3 razy 1

  Pani Jamroży była jakby bez stanika w tych spodniach ogrodniczkach.

 • Gość: AHA

  Oceniono 7 razy 1

  Totalny skandal. Jurorzy to bryndza z kapustą!Nikt się nie odwrócił gdy wystąpił duet dwóch dziewczyn, które pokazały , że stać je na duże wyzwania. WSTYD !!!!! ŹENADA!!!!!! A Bednarek zaczął już gwiazdorzyć, niestety.

 • Gość: Pogromca Mitów

  0

  Ocenianie jakości The Voice of Poland przez pryzmat jurorów to nieporozumienie. To nie oni są bohaterami tego show. Szacunek, czas i uwagę winno się poświęcać uczestnikom. To oni są tu najważniejsi. W tej edycji usłyszycie zarówno miękkie bezbarwne głosy przeciętnych "wyjców" jak i wspaniałe głosy "gwiazd". Te różnice powinny być komentowane, a nie wyłącznie dyskusje pomiędzy zwolennikami i przeciwnikami jurorów. Każdy z Was pisze ta "be" ten "też be". Dlaczego nie napiszecie o Patryku Żywczyku, Karolu Olszewskim, Soni Michalczuk, Tadeuszu Seibertcie czy Piotrku Szewczyku ? Ano dlatego, że to Was nie interesuje. Najważniejsze jest to jak Margaret piardneła, czy Szpakowi śmierdziało z buzi albo czy Bednarek zapał za tyłek i kogo. Lekceważycie tym samym głównych bohaterów - ARTYSTÓW.

 • voyteko

  Oceniono 2 razy 0

  czy Szpak (polska Conchita Wurst) wszczepil sobie silikony? W tej sukience wyglada jakby sobie powiekrzyl...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX