"Rolnik szuka żony". Jest już zapowiedź nowego odcinka. Kandydatki przyjechały do uczestników. "Każdą trzeba jak książkę przeczytać"

Już w niedzielę swoją premierę będzie miał kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony". Zarówno dla uczestników, jak i kandydatek, to stresujący moment.

Poprzedni odcinek programu "Rolnik szuka żony" wywołał niemałe emocje. Rolnicy musieli wybrać kandydatki, które zaproszą do swoich gospodarstw. Adrian, Jakub, Sławomir oraz Seweryn nie mieli z tym większego problemu, jednak Waldemar miał zbyt wygórowane oczekiwania i finalnie nie wybrał żadnej z pań. Najbliższy odcinek będzie równie ciekawy, co możemy zobaczyć w zapowiedzi, jaka się pojawiła.

"Rolnik szuka żony". Kandydatki w domach rolników

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 21:15 swoją premierę będzie miał nowy odcinek programu. Wybrane kandydatki przyjadą do domów rolników, aby zobaczyć jak mieszkają i poznać ich najbliższą rodzinę. To stres nie tylko dla pań, które będą między sobą rywalizować, ale również dla samych uczestników.

Każdą trzeba jak książkę przeczytać, żeby ją poznać, a nie zawsze się zrozumie - stwierdził Sławomir.

Na gospodarstwach uczestników pojawią się także kobiety, które nie przyjechały na spotkanie z rolnikami, a z którymi rozmawiali oni jedynie przez internet. To także będzie ciekawe, bo okaże się, czy Adrian i Jakub dobrze wybrali. Mamy nadzieję, że nie będą żałować swoich decyzji!

Zobaczcie zwiastun:

Będziecie oglądać?

Pamiętacie wszystkie pary, którym udało się znaleźć miłość w programie?

KB

Więcej o:
Komentarze (8)
"Rolnik szuka żony". Jest już zapowiedź nowego odcinka. Kandydatki przyjechały do uczestników. "Każdą trzeba jak książkę przeczytać"
Zaloguj się
 • Gość: kskd

  Oceniono 6 razy 4

  Dlaczego faceci robią sobie taką krzywdę na głowie w postaci fryzury pt. Pędzel ?? Mowa tu o strażaku 😊

 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy 3

  od Waldemara taka chuda blondyna najpierw źle napisala zamiast do Jakuba to do waldemara bo sie pomyliła...a potem jak jej podziekowal to nie chciala odejsc tylko dalej stała ....czy nerwy czy taka ciemna umysłowo?????? cyrk !!!! ten typ waldemar ma tez wymagania...rozwodnik z 2 dzieci a chce mloda po 30 -te ...żenada dziadyga ..niech idzie do biura matrymonialnego bo zachowuje sie strasznie ...szkoda ze tego nie widzi i nie rozumie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • voyteko

  Oceniono 2 razy 2

  "rolnik stuka zony..."

 • Gość: Niekumaty

  Oceniono 6 razy 2

  Czy chodzi o ru...ie?

 • Gość: Ania

  Oceniono 6 razy 2

  Zajebiste show!!!

 • 100-lec

  0

  będzie ru...ko

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX