Meghan Markle po raz pierwszy tak szczerze o macierzyństwie. Zdradziła, jaką rolę chce pełnić w życiu Archiego

Meghan Markle pojawiła się na spotkaniu "Ladies Who Launch" w Kapsztadzie. Miała tam opowiedzieć o macierzyństwie.

Meghan Markle i książę Harry przebywają obecnie w Afryce. Paparazzi codziennie dostarczają nam mnóstwo nowych zdjęć książęcej pary. W minionym tygodniu udało im się na nich uwiecznić nie tylko małżeństwo, ale i ich synka. Archie to naprawdę słodki chłopiec, który jest oczkiem w głowie swojej mamy. I to właśnie o jego wychowywaniu księżna Sussex opowiadała na jednym ze spotkań.

Meghan Markle o macierzyństwie

Jak podaje People.com, księżna Sussex pojawiła się ostatnio na spotkaniu "Ladies Who Launch" w Kapsztadzie. Jedna z obecnych pań, która miała okazję wysłuchać przemówienia Meghan, zdradziła, że ta bardzo otworzyła się i powiedziała dużo ciekawych rzeczy.

Mówiła o tym, że jest matką, ma obowiązki księżnej, a także spełnia swoje pragnienia i nie może z niczego zrezygnować, skoro jest księżną. Musi być wierna sobie, temu kim jest - powiedziała Naadiya Moosajee.

Rozmawiały też o dzieciach, gdyż kobieta jest matką 2-letniego syna:

Uznałyśmy znaczenie nie tylko edukacji dla dziewcząt, ale także bycie wzorem do naśladowania dla chłopców. Jesteśmy kobietami wpływowymi, na które chłopcy też mogą patrzeć. Obie mamy synów i musimy mieć świadomość, że jesteśmy wzorem do naśladowania nie tylko dla dziewcząt, ale również dla chłopców i to nie tylko naszych synów, ale dla wszystkich - dodała.

Trzeba przyznać, ze księżna dawno nie była tak wylewna. Tak naprawdę, na temat macierzyństwa nie wypowiadała się do tej pory wcale. Miejmy nadzieję, że teraz się to zmieni i zacznie więcej o nim mówić. Z pewnością wiele kobiet czeka na jej sprawdzone rady. 

CW

Meghan Markle i książę Harry po raz pierwszy publicznie z Archiem.

Więcej o:
Komentarze (35)
Meghan Markle po raz pierwszy tak szczerze o macierzyństwie. Zdradziła, jaką role chce pełnić w życiu Archiego
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Poziomka

  Oceniono 10 razy 8

  Jestem pod wrażeniem.
  Żartuje

 • Gość: hahaha!

  Oceniono 11 razy 5

  Dzieciak naajbardziej podobny do dziadka Markle, serio :D

 • kupidon

  Oceniono 6 razy 4

  na jej sprawdzone rady - jest matką od 5 miesięcy - jakie ma doświadczenie i co sprawdzała? ......

 • Gość: ja

  Oceniono 10 razy 2

  Nie pierniczta ;) Dziewczyna dopiero została matka. Jest fajna i bystra, ale "sprawdzonych rad", na które czeka "wiele kobiet", to ona raczej mieć nie może.

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 0

  Maluch ma 4 miesiące a ona opowiada o macierzyństwie jakby ona tym dzieckiem się zajmowała Większość czasu zajmuje się niania niech urodzi jeszcze jedno dziecko i niech sama wychowuje bez żadnej niani i wtedy może rozmawiać o macierzyństwie a nie teraz wielka mi mamusia

 • Gość: Great

  Oceniono 7 razy -3

  Poprawia swój popieprzony wizerunek, czy ona jest na spotkaniu dyplomatycznym czy na kawie u znajomych, że wszędzie ciągnie ze sobą tego dzieciaka, ciekawe czy ona mu pieluchy zmienia jak walnie stolec przy stole.

 • Gość: Murzynek

  Oceniono 10 razy -4

  Matka która dręczy dziecko w tym wieku ono powinno spać, a nie na salonach bywać traktuje go jak maskotkę, widać że to nie ona urodziła za białe jest!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX