Anna Lewandowska rozczula się nad córką i wreszcie pokazała twarz Klary. Fani nie dowierzają: Ależ podobna do taty

Anna Lewandowska nigdy wcześniej nie pokazała takiego zdjęcia córki. W końcu widać na nim twarz dziewczynki.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski przez lata pilnie strzegli, by wizerunek ich córki nie został naruszony. Na zdjęciach, jakie publikowali, zawsze zasłaniali jej twarz lub po prostu pokazywali ją stojąca tyłem do aparatu. Ostatnio chyba zmienili podejście. Najnowsze zdjęcie trenerki jest tego najlepszym dowodem. 

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary

Anna postanowiła pokazać fankom jak Klara spędza piątkowe przedpołudnie. Dziewczynka siedząc w specjalnym domu do zabaw, wychyliła główkę i położyła ją na piłce.

Moja mała marzycielka z bajki. Każdego dnia obserwuję jak poznaje świat. W takim domku dzieją się różne magiczne rzeczy - urządzamy przyjęcia, odpoczywamy po chwilach wspólnego szaleństwa, zagłębiamy się w świat baśni czy też bajek o Puciu - podpisała fotografię "Lewa".

Fani natychmiast zaczęli komentować, do kogo bardziej podobna jest Klara. Większość z nich stwierdziła, że do Roberta.

Ależ podobna do taty.
Cały Robert.

Zdarzają się jednak pojedyncze opinie osób, które uważają, że dziewczynka to:

Mała Ania.

A Wy co sądzicie? Do kogo bardziej podobna jest córka sportowców? Mamy nadzieję, że kolejne zdjęcia pozwolą rozwiać wszelkie wątpliwości i zarówno Anna, jak i Robert będą publikować więcej takich ujęć swojej pociechy. 

CW

Klara Lewandowska poszła w ślady rodziców. Uwielbia spędzać czas na treningach z mamą.

Więcej o:
Komentarze (165)
Fani nie dowierzają! Anna Lewandowska pokazała twarz Klary. "Ależ podobna do taty"
Zaloguj się
 • Gość: elka

  Oceniono 141 razy 135

  Taa.. na podstawie fragmentu twarzy widać, że podobna do taty. Kto wam płaci za pisanie takich bzdur.

 • Gość: Rt

  Oceniono 74 razy 70

  No faktycznie widać.

 • Gość: Meg

  Oceniono 50 razy 48

  Gdzie ta twarz🙈🤣?

 • Gość: Lola

  Oceniono 58 razy 42

  Twarz "Klarci" bez rozczulania sie i "budowania napiecia" typu emocje jak na grzybach jest od dawna dostepna na stronach zagranicznych i kto zna temat, ten wie dlaczego w Polsce jest tak pieczolowicie ukrywana jakby byla skarbem narodowym a zwyczajnie nie spelnia norm estetycznych by Ann (przed ostrym tuningiem oczywiscie).

 • Gość: Gosc

  Oceniono 96 razy 38

  Dziewczynkę widziałam na zdjęciu niemieckim brzydkie dziecko, pyzate , podobne do ojca, nie ładna dziewczynka, tak, tak są brzydkie dzieci dla obcych

 • Gość: Ola

  Oceniono 40 razy 36

  Nie wiem jak na podstawie tego zdjęcia można pisać, że to cały Robert. Co innego, że na niemieckich portalach jest mnóstwo zdjęć tego dziecka

 • jarzebiaknaczczo

  Oceniono 46 razy 32

  Kogo zżera ciekawość, jak wygląda to prześliczne dziecię i nośnik reklam niech se wpisze Lewandowski tochtet. Będzie miał lewandowskiego bombelka en face. Nie ma za co.

 • Gość: Oko

  Oceniono 42 razy 24

  Na niemieckich stronach można znaleźć zdjęcia ich dziecka. Jest nieładna, sorry. Ma małe oczka i wielkie uszy. Pewnie dlatego nie pokazują jej.

 • wkswks

  Oceniono 25 razy 23

  Wpiszcie sobie w wyszukiwarkę Robert lewandowskis Tochter, Klara lewandowska Bilder itp i samo oceńcie jak ona wyglada. Zabawne jest to kurywanie , skoro na niemieckich portalach widać ja cała

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX