Meghan Markle i książę Harry mają dla Archiego urocze przezwisko. Wyjawili je zupełnie przypadkiem

Książę Harry, Meghan Markle i mały Archie przebywają teraz w Afryce. Rodzice zabierają chłopca na oficjalne spotkania i zajmują się nim w ich trakcie. Dzięki temu wiemy, jak zwracają się do malucha. Uroczo!

Książę Harry, Meghan Markle i Archieprzylecieli w poniedziałek do Afryki. Choć książę i księżna są bardzo zajęci oficjalnymi spotkaniami, często towarzyszy im ich 4-miesięczny synek. Archie jest uroczym bobasem, zaś jego rodzice mają dla niego nie mniej urocze przezwisko.

Archie dostał od Harry'ego i Meghan przezwisko

Sprawa wydała się zupełnie przypadkiem, bowiem podsłuchano, jak Meghan i Harry zabawiają malucha i co mówią. Czujne ucho wyłapie na poniższym nagraniu, jak Meghan i Harry do Archiego mówią per "BUBBA":

Zaraz spotkasz Archa (angielski skrót od arcybiskupa), zaraz spotkasz Archa! Oh, Bubba!

I nie był to przypadek, bowiem później w czasie nagrywanego spotkania z Desmondem Tutu jeszcze kilkukrotnie z ust rodziców Archiego dało się słyszeć ten pieszczotliwy zwrot. Archiemu ewidentnie się to podobało, bo reagował uśmiechem na wszystko, co się działo naokoło niego. Przybił nawet arcybiskupowi piąteczkę, przy niewielkim wsparciu Meghan.

MAW

Więcej o:
Komentarze (24)
Meghan Markle i książę Harry mają dla Archiego urocze przezwisko. Wyjawili je zupełnie przypadkiem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Bubba

  Oceniono 16 razy 14

  Bubba to po angielsku dzidzia, bobas. Większość rodziców tak mówi.

 • Gość: Opa

  Oceniono 20 razy 10

  Czepialiscie sie o to dotykanie brzucha w czasie ciąży, a teraz zobaczcie jak fajne, uśmiechnięte ma dziecko. Wydaje się wręcz nad wiek inteligentne.

 • Gość: Sprawiedliwy

  Oceniono 7 razy 5

  Kurcze a ja myślałem że to księżna jest a nie... Czemu nie piszecie jej tytułu xd

 • Gość: Z

  Oceniono 13 razy 5

  Widać ze bardzo go kochają, super

 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 4 razy 4

  Pieszczotliwy zwrot do niemowlęcia autorka nazywa "przezwiskiem"???
  Może wreszcie zaczniecie pisać bardziej inteligentne artykuły, bo zęby bolą jak się Was czyta!

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  Cudowne małżeństwo. A maluch słodziak. Zdrówka wszystkim.

 • Gość: atlas

  Oceniono 9 razy 1

  Coraz większe bocianie gniazdo na głowie Harrego. Weź chłopie maszynkę i opierdziel się na zapałkę, jak prawdziwy mężczyzna kipiący testosteronem, którego nadmiar powoduje wypadanie włosów ale w zamian zawsze twardą fajkę :D

 • Gość: Foki

  Oceniono 3 razy -1

  Na tych zdjęciach nie pokazali, ale mały ma zeza. Po mamusi

 • Gość: iiii

  Oceniono 5 razy -1

  Jak to dobrze, że ten krojcok ma zerowe szanse na tron, bo "król Archi I" brzmi jak kiepski żart. BTW Harry robi się coraz większym paszczurem, jak zdesperowana musiała być ta amerykańska karierowiczka żeby związać się z człowiekiem nie tylko tak głupim ale i tak paskudnym, podczas gdy na świecie można poderwać tylu inteligentnych i przystojnych milionerów :) ten nawet kasę musi brac od taty i jedyne co ma to godny najwyższej pogardy w czasach gdy od co najmniej dwóch stuleci głosi się że wszyscy ludzie są równi, megalomański tytuł

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX