Paweł Królikowski przyznał, że walczył o życie. Małgorzata Ostrowska-Królikowska: Cały czas walczy

Po tym jak Paweł Królikowski przyznał się do problemów zdrowotnych, wywiadu na ten temat udzieliła także jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Wyznała, że wciąż nie jest dobrze.

O problemach zdrowotnych Pawła Królikowskiego mówi się od dawna. To właśnie nimi tłumaczono w maju nieobecność aktora na finale programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Nikt jednak nie spodziewał się, że sprawa jest aż tak poważna. 

Królikowski dopiero niedawno zdradził, że wówczas walczył o życie. 

Paweł Królikowski ma problemy ze zdrowiem

W rozmowie z "Faktem" przyznał, że to żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska i jeden z cenionych warszawskich neurochirurgów uratowali go.

Moje zdrowie nie było okej, musiałem więc coś z tym zrobić. Uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek. Okazało się, że mogę żyć – powiedział "Faktowi" juror polsatowskiego show i gwiazdor serialu "Ranczo".

Mimo że aktor wrócił do jurorowania w show, jego żona w rozmowie z tym samym dziennikiem wyznała, że wciąż nie jest on w najlepszej formie.

Rodzina staje na wysokości zdania, aby dać mu siłę – mówi Małgorzata Ostrowska-Królikowska w rozmowie z "Faktem".
Rehabilitacja to jest proces. Nie wiadomo, ile potrwa. Mąż pracuje, ale jest cały czas rehabilitowany, walczy i jest bardzo dzielny. Jest po bardzo ciężkiej operacji, więc to wymaga czasu – dodała Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Przypomnijmy, że już cztery lata temu Królikowski przeszedł operację wycięcia tętniaka mózgu. Mamy nadzieję, że aktor wydobrzeje.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski to wzorowe małżeństwo. Obydwoje są aktorami. A które pary poznały się na filmowym planie? Zobaczcie poniższe wideo:

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Komentarze (13)
Paweł Królikowski przyznał, że walczył o życie. Uratowała go żona i znany neurochirurg. Ostrowska-Królikowska: Cały czas walczy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: j

  Oceniono 31 razy 29

  Jedno z ulubionych słów Plotka: zdradził (a). Królikowski zdradził, że jest chory, Iksińska zdradziła imię dziecka, Ygrekowska - jak schudła, Doda zdradziła wymiary, Kulawik zdradza plany, Stramowski zdradził czyjeś tam imię, Karolak zdradził itd. Tylko Plotek nie zdradził, jakich idiotów zatrudnia.

 • Gość: A.

  Oceniono 14 razy 12

  Rece opadają, jak się te wasze wypociny czyta. Tak niezgrabienie sformułowane zdania ( nawet nie napisze „niestylistycznie”, bo nie wiadomo by, o co chodzi...), że zachodzi podejrzenie, że piszą u was 10-łatki...

 • Gość: BBQ

  Oceniono 13 razy 11

  Tętniaków mózgu się nie wycina, zakłada się na nie coś w rodzaju klipsa lub wypełnia od wewnątrz...

 • Gość: Wiola

  Oceniono 7 razy 5

  w Polsce,
  przeciętny aktor - umiera kilka razy w roku
  przynajmniej tak wynika z newsów nacw...ebryckich portalach

 • Gość: Jo

  Oceniono 3 razy 3

  W duecie w Ranczu byl super

 • Gość: Rafal

  Oceniono 7 razy 3

  Duzo zdrowia, poza tym... film o Ranczu podobno w zapasie wiec musi szybko odzyskac sily, bo kto inny tak patrzylby na Lucy :) Ostrowska z Krolikowskim genialny duet!

 • Gość: cyss

  Oceniono 11 razy 3

  Tak to jest kiedy pracuje się do upadłego, bo kumple mogą zastąpić

 • bobislaw.borboje

  Oceniono 5 razy 1

  A g.! To Pambu uratował. Woźniaka-Staraka nie lubił i nie uratował.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX