"Rolnik szuka żony". Waldemar podziękował wszystkim kandydatkom. Przez to odejdzie z programu? Jest komentarz rzecznika TVP

Waldemar z "Rolnik szuka żony" nie wybrał żadnej kandydatki. Czy to oznacza, że nie będzie brał dalej udziału w show? Rzecznik TVP komentuje.

6. edycja "Rolnik szuka żony" od początku wzbudza sporo kontrowersji. Wszystko za sprawą Waldemara, który był rozczarowany swoimi kandydatkami. Liczył, że zgłoszą się do niego o wiele młodsze panie, jak sam to powiedział "bardziej w jego typie". Ostatecznie zdecydował, że żadna z pań, która się do niego zgłosiła, nie będzie jego partnerką i pożegnał się ze wszystkimi. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" wzięli ślub. Zobaczcie wideo.

"Rolnik szuka żony". Co się stanie z Waldemarem?

Fani "Rolnika" zaczęli się zastanawiać, czy Waldek nie zostanie usunięty z show przez to, że podziękował wszystkim kandydatkom. Zaniepokojeni internauci komentowali.

Co dalej będzie z Waldkiem?
Waldemar odszedł z programu? Co się wydarzy?
Czy Waldek dostanie jeszcze szansę na miłość w "Rolnik szuka żony"?

Portal Plejada skontaktował się z rzecznikiem prasowym Telewizji Polskiej i poprosił o komentarz w tej sprawie.

Żadna z pań, które Waldemar spotkał w drugim i trzecim odcinku, nie zainteresowała naszego bohatera. Podjął więc trudną, ale uczciwą decyzję o przerwaniu z nimi znajomości. Te historie nie będą więc kontynuowane. Tego, czy na tym zakończy się udział Waldemara w programie, dowiecie się Państwo w kolejnych odcinkach 6. edycji "Rolnik szuka żony - wyjaśnił enigmatycznie w rozmowie z Plejadą. "

Co o tym sądzicie? Myślicie, że czeka nas jakiś nagły zwrot akcji?

JP

Więcej o:
Komentarze (54)
"Rolnik szuka żony". Waldemar podziękował wszystkim kandydatkom. Przez to odejdzie z programu? Jest komentarz rzecznika TVP
Zaloguj się
 • Gość: Heh

  Oceniono 45 razy 37

  Starzejący się, niezbyt atrakcyjny pan nie może sobie znaleźć młodej dziewczyny i liczył że telewizja zrobi to za niego. A tu takie rozczarowanie...

 • maderic

  Oceniono 31 razy 25

  Uwazam ze Pan Waldemar powinien sie teraz przeniesc do programu Wyspa milosci czyli Love Island.

 • Gość: Asia

  Oceniono 28 razy 20

  Stary wieśniak, myślał że jakąś laskę telewizja mu przywiezie 😂

 • Gość: Viki

  Oceniono 22 razy 18

  Czeka na Pamele Anderson 25 lat wcześniejszą haha

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 14

  Waldemar to nie jest ciacho tylko sucharek, który nie grzeszy poczuciem humoru. Jest trochę nadęty, sztywny i chyba luz i zabawa są mu całkowicie obce. Ciekawe też co niby młoda dziewczyna miała by robić z takim wygasłym wulkanem energii??? No i najważniejsze pytanie, kto niby zrobił by dziecko owej pięknej i młodej kandydatce do szczęścia???

 • Gość: A co z jego żona się dzieje ?

  Oceniono 11 razy 11

  A co z jego była zona- matka tej 2 dzieci ?

 • Gość: co rude to fałszywe

  Oceniono 29 razy 9

  Waldek chłop z jajami. Być może trochę z przerośniętym ego, ale przynajmniej szczery. Takich ludzi się powszechnie gnoi, bo wbrew pozorem, ludzie nie lubią szczerości. Często bolesnej szczerości. Wolą wszelkich ściemniaczy i ściemniaczki, którzy z jednej strony uśmiechają się do ciebie, przytakują i poklepują po ramieniu, a z drugiej, utopiliby cię w łyżce wody.

 • Gość: gosc

  Oceniono 10 razy 8

  wladuś...oj duś duś ..okropny facet...dobrze e z pierwsza zona nie jest bo by bylo jej ....wal...duś to sztywny....szorstki...bezwzględny typek...niech sie cieszą panie ze go nie wybraly ..paskudny typ ..juz z wygladu a z charakteru jeszcze gorszy...wstyd ze tak sie zachowuje....oby go NIKT nie chcial...paskudny fe...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX