Meghan Markle i książę Harry zabrali Archiego na spotkanie. Zdjęcia są przeurocze, a maluch nie przestaje się śmiać. Wideo to aż przesada

Meghan Markle i książę Harry niespodziewanie pokazali, jak wygląda ich 4-miesięczny syn Archie. Wideo z chłopcem rozczula.

Meghan Markle, książę Harry i mały Archie polecieli do Afryki. Dyplomatyczna wizyta brytyjskiej rodziny królewskiej będzie trwać tam 10 dni. Co tam robią? Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ. Jednym z punktów podróży było spotkanie z działaczem przeciwko apartheidowi, arcybiskupem Desmondem Tutu oraz jego żoną Leah Tutu. Jednak uwagę wszystkich przykuł fakt, że książęca para zabrała ze sobą synka.

Pierwsze nagranie małego Archiego. Chłopiec słodko się uśmiecha.

Meghan i Harry pokazali Archiego

Książę Harry i księżna Meghan niespodziewanie pokazali światu, jak teraz wygląda ich synek. Archie ma już cztery miesiące i widać, że jest bardzo żywym i ciekawym świata chłopcem. Meghan niosła go na rękach, a Harry zagadywał i uśmiechał się do niego.

JP

Więcej o:
Komentarze (174)
Meghan Markle i książę Harry zabrali Archiego na spotkanie. Zdjęcia są przeurocze, a maluch nie przestaje się śmiać. Wideo to aż przesada
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: k

  Oceniono 28 razy 20

  Miło sie na nich patrzy. Widać, ze są zakreceni na swoim punkcie. No i super.

 • Gość: k

  Oceniono 26 razy 18

  Ma sliczne usta po mamie, a ogólnie jest wymieszany i będzie sie zmieniał. Tak jest z dziećmi, kótre są podobne do obojga rodziców, ze z wiekiem raz są podobne bardziej do jednego, raz do drugiego, w każdym razie śliczny chłopczyk.

 • Gość: Kuba 89

  Oceniono 22 razy 10

  Odezwały się wszystkie idealne mamuśki będą teraz pouczać haha

 • Gość: Hehe

  Oceniono 16 razy 10

  Bardzo podobny do ojca :) jedynie oczy ma po Meghan . Obejrzyjcie filmy mały jest naprawdę żywiołowym dzieckiem :o

 • Gość: Misia

  Oceniono 8 razy 6

  Ale już duży i kontaktowy. Mnie się wydaje, że podobny do dziadka, ojca Meg. Szczególnie na 7 zdjęciu.

 • Gość: Pati

  Oceniono 3 razy 3

  Jak czytam te komentarze to jestem przerażona!!! 😰

 • Gość: Lila

  Oceniono 13 razy 3

  Wygląda dobrze,nie ma dużej nadwagi.oczywiscie ma nianie,służbę.moze wypoczywac,dbać o urodę.nie to co normalna kobieta zaganiana i niewyspana.jednak gdy się widzi ją z dzieckiem na ręku to widać w niej przede,wszystkim czuła kochająca matke.Zapomina się że jest księżna,jest taka naturalna.u Kate zawsze odwrotnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX