Meghan Markle i książę Harry zatopieni w pocałunku. Takich zdjęć nie było od ich ślubu

Meghan Markle i ksiażę Harry wyraźnie nie krępują się podczas podróży do Afryki. Trzymanie się za ręce to za mało - te pocałunki zobaczy cały świat. Złamany protokół? Aż miło popatrzeć na takie łamanie protokołu.

Meghan Markle i książę Harry zwykle starają się utrzymywać pewien protokolarny dystans. I tak naginają zasady, kiedy trzymają się za ręce. Tymczasem we wtorek, w czasie drugiego dnia wizyty w RPA, fotoreporterzy przyłapali parę na publicznych... pocałunkach.

Meghan Markle i książę Harry całują się

Takich scen nie widzieliśmy od czasu ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego. Publiczne trzymanie się za ręce i przytulenie to zdecydowanie za mało dla książęcej pary, która przebywa teraz w RPA na swojej pierwszej, oficjalnej rodzinnej wyprawie zagranicznej. Harry i Meghan na trzymaniu się za rękę nie poprzestali. Fotoreporterzy uchwycili ich, jak na moment zatopili się w romantycznym pocałunku.

Meghan Markle i książę Harry całują sięMeghan Markle i książę Harry całują się SplashNews.com / SplashNews.com/East News

Czyżby plotki o kryzysie można było włożyć między bajki? Wszystko na to wskazuje. Harry i Meghan pocałunkiem złamali naturalnie królewski protokół, który zakazuje im publicznego okazywania sobie uczuć. Do tej pory naruszali go lekko, bo przecież nikt nie będzie miał do młodego małżeństwa pretensji o publiczne przytulenie się. Ale ten ognisty pocałunek przejdzie chyba do historii.

Więcej o:
Komentarze (39)
Meghan Markle i książę Harry zatopieni w pocałunku. Takich zdjęć nie było od ich ślubu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ...

  Oceniono 21 razy 19

  Macie duże skłonności do przesady. Jakoś nie widzę tu "ognistego pocałunku", raczej fotograf uchwycił we właściwej chwili jak mąż cmoknął w usta żonę

 • Gość: Kinia

  Oceniono 36 razy 16

  Młode, kochające się małżeństwo. Okazywanie sobie czułości jest zupełnie naturalne.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 22 razy 8

  Megan nie jest perfekcyjna. I za to ja lubię. Pokazuje kobieta, że nawet w sytuacji kiedy wszyscy oczekują od niej tylko bywania i bycia potrafi się w coś zaangażować poza protokołem.

 • Gość: Wiola

  Oceniono 24 razy 8

  Ona wygląda jakby za nim szalała. Mam nadzieję, że to odwzajemnione uczucie i że to nie gra z jej strony. Wszystkiego dobrego dla nich.

 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 7

  kryzys macie w redakcjach portali plotkarskich ?

 • Gość: Esmeralda

  Oceniono 3 razy 3

  Bo Ona kocha Jego a On Ją .nie ma o czym gadać to jest piękne i miło popatrzeć .Nie ma co debatować😉

 • lasalu

  Oceniono 4 razy 2

  "Miłość na przekór światu"

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 1

  Co za news !!! Kogo to ochodzi !!! Ten kto nie ma wlasnego Zycia zyje cudzym .

 • Gość: Buzi

  Oceniono 3 razy -1

  Co wziął i pocalowal. Książe. To nieźle.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX