Klaudia Kulawik powraca i zdradza plany na przyszłość. Dla niektórych mogą być one sporym zaskoczeniem. O ściankach nie ma mowy

Niedawno swoją premierę miał nowy singiel Klaudii Kulawik. Jakie plany na najbliższą przyszłość ma młoda piosenkarka? Okazuje się, że teraz jest czas na naukę, o ściankach i imprezach nie ma mowy.

11-letnia Klaudia Kulawik wzięła udział w pierwszej edycji programu "Mam Talent". Dziewczynka zachwyciła swoim głosem zarówno jury, jak i telewidzów, gdy na castingu zaśpiewała utwór Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat". W finale zajęła drugie miejsce, a potem na długo słuch o niej zaginął. Klaudia wycofała się z polskiego show-biznesu, by pod okiem najlepszych nadal kształcić się muzycznie. Studiowała w British and Irish Modern Music Institute w Londynie, a niedawno wypuściła swój nowy singiel "Woman Phenomenally". W rozmowie z Fakt24.pl Klaudia zdradziła, jakie ma plany na przyszłość. Czy zobaczymy ją na warszawskich salonach? 

Klaudia Kulawik powraca

Klaudia przyznała, że obecnie ma w planach kontynuację studiów muzycznych. 

Zależy mi na tym, abym miała wpływ na to, co śpiewam i jak śpiewam, więc na nauka jest na pierwszym miejscu - wyznaje

Dziennikarka Fakt24.pl zapytała też Klaudię, czy ta zamierza pojawić się na salonach. Odpowiedź młodej wokalistki? Niektórych może zaskoczyć. 

Nie, kompletnie nie. Wiem, że media bardzo pomagają temu, by promować artystów. To na pewno jest ich wielka siła. Myślę jednak, że to nie jest sęk w tym, żeby uczestniczyć w życiu na czerwonym dywanie, tylko żeby robić to, co się kocha

Na ściance Klaudii więc nie zobaczymy, ale od niedawna jest bardziej aktywna w mediach społecznościowych. Choć długo się przed tym broniła, w końcu założyła konto na Instagramie. A co znajdziemy na jej profilu? Sporo sesji zdjęciowych, fragmenty teledysków czy też spontaniczne zdjęcia. Znajdziecie je też w naszej galerii, więc koniecznie tam wpadajcie. 

Connie Talbot zauroczyła świat jako siedmiolatka. Dziś śpiewa nadal. Jak wyglądają dzieci z talent show po latach?

DH

Więcej o:
Komentarze (10)
Klaudia Kulawik powraca i zdradza plany na przyszłość. Dla niektórych mogą one być sporym zaskoczeniem. O ściankach nie ma mowy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gosc

  Oceniono 16 razy 10

  Brawo, bardzo mądre podejscie

 • Gość: xyz

  Oceniono 16 razy 10

  Mądra dziewczyna ma poukładane w głowie a nie to co te młode i starsze celebryty ścianka, cyc, dupsko cyk i kasa płynie. Przykład brać z młodej rozsądnej osoby.

 • Gość: Gg

  Oceniono 13 razy 9

  Oglądałam ten wywiad - byłam w szoku, jak skromna i poukładana jest Klaudia. W porównaniu z dziewczynami w jej wieku: dojrzałość, inteligencja i klasa. Widać, że pochodzi z domu z wartościami, bardzo dobrze wychowana - ukłony dla rodziców.

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy -2

  NIe wycofała się z show biznesu.Ona w ogóle do niego nie weszła na szczęście

 • Gość: Furr

  Oceniono 16 razy -4

  Zmarnowała swoje 5min. Teraz to już nie jest mała i urocza a to był jej atut. Większość już o niej zapomniała. Skończy jak ga od jajecznicy...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX