Julia Wieniawa szczerze opowiedziała o swoich kompleksach. "Byłam trochę grubsza, nie czułam się dobrze w swoim ciele"

Julia Wieniawa dla wielu jest ideałem piękna. Młoda aktorka w wywiadzie dla portalu Jastrząb Post opowiedziała jednak o swoich kompleksach.

Julia Wieniawa szturmem weszła do show-biznesu i stała się inspiracją dla wielu kobiet. Jej Instagrama obserwuje ponad milion osób. Z perspektywy widza, a raczej podglądacza to wszystko wydaje się bardzo łatwe i przyjemne. Jednak Julka musiała zmierzyć się z wieloma opiniami, które pewnie nie raz wpłynęły na jej samoocenę.

Julia Wieniawa szczerze o kompleksach

Aktorka udzieliła wywiadu portalowi Jastrząb Post, w którym postanowiła opowiedzieć o swoich problemach z samoakceptacją. Okazuje się, że jeszcze kilka lat temu Wieniawa miała kompleksy i nie do końca dobrze czuła się w swoim ciele.

Myślę, że czasami te mocne makijaże u różnych dziewczyn są wyrazem kompleksów. Bo u mnie też były. Pamiętam, jak robiłam sztuczne rzęsy, 1:1 i myślałam, że nikt nie zauważy. Teraz jak patrzę na swoje zdjęcia, to łapię się za głowę. Byłam troszkę grubsza, nie czułam się dobrze w swoim ciele, więc tym wszystkim zakrywałam te mankamenty i jakieś takie kompleksy, których nie lubiłam - mówi.

Zdradziła, że zmieniło się to dzięki odpowiedniej diecie i ćwiczeniom.

A teraz im bardziej zdrowo jem, im bardziej ćwiczę na siłowni, im bardziej lubię swoje ciało, to chcę emanować tą swoją naturalnością i mniej zakrywać się.

20-latka przekonuje, że chce teraz stawiać na naturalność. Marzy jej się, by trend na unikanie mocnych makijaży zapanował również wśród gwiazd.

Chce przemycić na polskie salony i nie tylko, żeby naturalność była nowym trendem. Zaakceptowanie swoich wad i zalet, polubienie swojej twarzy taką, jaka jest i podkreślanie piękna, a nie zamalowywanie. Moim zdaniem, to już jest przeżytek, ten cały makijaż al a Kylie Jenner, contoruingi mocne, sztuczne rzęsy i usta. Moim zdaniem teraz trzeba postawić na naturalność i mam nadzieję, że przekonam szczególnie młode dziewczyny do takiego looku. Trzeba jak najdłużej korzystać ze swojego naturalnego piękna - powiedziała w rozmowie z portalem.

A tak wygląda dzienny makijaż Wieniawy:

Zgadzacie się z młodą aktorką?

KB

Więcej o:
Komentarze (71)
Julia Wieniawa szczerze opowiedziała o swoich kompleksach. "Byłam trochę grubsza, nie czułam się dobrze w swoim ciele"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • clex2

  Oceniono 27 razy 21

  otwieram konserwę turystyczną , a tam Julia Wieniawa... zupełnie przeciętne dziewczę na siłę lansowane przez media.

 • Gość: Eww

  Oceniono 28 razy 10

  Hahahaha.... Jaka to gwiazda? Puchar przechodni od spodni do spodni. Krzywe i krótkie nogi. Nos jak klama od zachrystii,a w oczach widać tylko to jak jest pustą i żałosną osobą.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  Nie rozumiem fenomenu tej dziewczyny, ale mam nadzieję że nastolatki będą brały przykład i rezygnowały z ton szpachli na twarzy. To samo z gwiazdami, popieram!

 • Gość: joker

  Oceniono 9 razy 7

  a z pustostanem sie czuje dobrze?

 • Gość: dga

  Oceniono 11 razy 7

  dzień bez Pieniawy w GW to dzień stracony?dlaczego nie podpisujecie "artykuł sponsorowany"?

 • Gość: socjolog

  Oceniono 6 razy 6

  Ani slowa o prawdziwym powodzie do kompleksu, czyli deficycie intelektu. Szkoda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX