Kolejny odcinek "Big Brother Arena" za nami. Wiemy, kto pożegnał się z programem i kto został nominowany

Kolejny odcinek na żywo drugiej edycji "Big Brothera" w TVN 7 za nami. Wiemy, kto jako pierwszy opuścił dom Wielkiego Brata. Nominacje jednak to nie zaskoczenie.

"Big Brother" wrócił po wakacyjnej przerwie. Różni się nieco od pierwszego sezonu. Zmiana nastąpiła chociażby na stanowisku prowadzących, a emisję odcinków na żywo przeniesiono z niedzieli na piątek. Co wydarzyło się podczas drugiego odcinka na żywo? Emocji nie brakowało.

"Big Brother Arena". Kto odpadł?

Drugi odcinek "Big Brother Arena" rozpoczął się od gościnnego występu Eweliny Lisowskiej. Zaraz potem na scenie pojawiła się gospodyni, Gabi Drzewiecka, w oryginalnej kreacji. 

Jeszcze przed pierwszą przerwą ogłoszono wyniki głosowania widzów. Zadecydowali, że z domu Wielkiego Brata musiał wyjść Przemysła Karda. Mężczyzna wyglądał na całkiem zadowolonego. Kiedy w trakcie trwania programu dowiedział się, że jest nominowany, mówił na głos:

Mnie ten program nie pomoże.

Kto został nominowany w tym tygodniu?

Mieszkańcy domu Wielkiego Brata swoimi głosami zdecydowali, że w tym tygodniu nominowanymi zostali Łukasz Stawicki i Karolina Sztafa. Ze względu na przegranie zadania tygodniowego również Ania Izvarina jest zagrożona.

W domu Wielkiego Brata dzieje się coraz więcej. Sławina lizał... stopy Martyny:

Komu kibicujecie w tej edycji najbardziej?

CW, KB

Więcej o:
Komentarze (3)
Kolejny odcinek "Big Brother Arena" za nami. Kto pożegnał się z programem i kto został nominowany?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  Karolina zaczęła beczeć ze łzami i mówi że : " jest tu dla dwoje małych dzieci (> 6 lat ) i walczy o lepszą przyszłość " bo pewnie pochodzi z rodziny bardzo patologicznej z " niebieską kartą " ! o czy można się przekonać po jej zachowaniu w programie. Miała zadanie wybrania i ustawienia w kolejności najbardziej urodziwych kobiet i mężczyzn gdzie nie poradziła sobie z WYKONANIEM PRAWIDŁOWO ZADANIA ! ,chociażby dlatego że siebie ustawiła na pierwszym miejscu jako kobietę najbardziej urodziwą mimo że z twarzy jest podobna do gawrona z krukowatych( ten wielki garbaty nos i kruczoczarne włosy ) . Jest teraz nominowana do opuszczenia programu bardzo słusznie.

 • Gość: Ewaryst

  Oceniono 1 raz 1

  Ogladałem program z zaparciem, jedzac chrupki cebulowe i popijajac Harnasiem. Teraz jedzie mi z buzi oraz spod pach

 • Gość: dggd

  0

  niestety ale prowadząca za bardzo wzięła sobie do serca słowa że jest za bardzo ekspresyjna, w drugim odcinku wypadła strasznie sztucznie, a tak świetnie jej szło w pierwszym

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX