Jeff Lewis - "Bezczelnie perfekcyjny" doprowadził do wyrzucenia 2,5-letniej córki z przedszkola. Krytykował je na wizji. Dostało się też innym rodzicom

Jeff Lewis, dekorator wnętrz znany z programu "Bezczelnie perfekcyjny", skrytykował w audycji radiowej przedszkole swojej 2,5-letniej córki i rodziców innych dzieci. W odpowiedzi dziewczynka została usunięta z listy uczniów.

Jeff Lewis, prowadzący program "Bezczelnie perfekcyjny", znany jest ze swojego ciętego języka i braku choćby minimalnej empatii w stosunku do kogokolwiek. Dekorator wnętrz dorobił się majątku na programie, w którym gra główną rolę, odświeżając i remontując domy w Stanach Zjednoczonych. Okazuje się, że jego poza z programu nie jest tylko na potrzeby show, ale również w realnym życiu Lewis ma "lekki" problem z relacjami z innymi ludźmi. Właśnie z powodu jego niewybrednych komentarzy ucierpiała jego córka.

"Bezczelnie perfekcyjny" Jeff Lewis doprowadził do wyrzucenia córki z przedszkola

Jeff Lewis w audycji radiowej na żywo w miniony weekend skrytykował przedszkole 2,5-letniej córki. Monroe Christine uczęszczała do prywatnego przedszkola w duchu Montessori, w którym specjalne zasady obowiązują nie tylko dziecko, ale i rodziców. Lewis opowiadał, że te zasady są absurdalne, dodatkowo pozwolił sobie na kilka komentarzy odnośnie rodziców innych dzieci. O jednej z matek powiedział, że "wygląda jak kobieta, która mogłaby brać udział w spotkaniach par swingersów". Przeczytał też wiadomości, jakie rodzice przesyłali między sobą, wyśmiewając ich i podając ich imiona i nazwiska.

Władze przedszkola postanowiły działać po tym, jak dotarły do nich informacje o programie Lewisa. Ze względu na brak współpracy ze strony rodzica usunięto dziewczynkę z listy uczniów. Konflikt próbował załagodzić były partner Lewisa, Gage Edward, jednak dyrekcja placówki była nieugięta.

Jeff Lewis w rozmowach z mediami w tym tygodniu przekonywał, że "czuje się okropnie po tym, co zrobił". Pytany o to, jak zareagował jego były partner, z którym wspólnie wychowywali Monroe, powiedział:

Gage był naprawdę, naprawdę wściekły. Wrzeszczał na mnie i mówił rzeczy, których zapewne teraz żałuje. Powiedział mi, żeby poszedł się pied****ć. Nigdy nie lubiłem tego przedszkola.

W kolejnych wywiadach telewizyjnych dodawał, że zapisał córkę do elitarnej placówki, ponieważ "tego chciało jego ego".

Jeff Lewis i Gage Edward doczekali się dziecka po 7 latach związku - w 2016 roku. Dziewczynkę urodziła surogatka. Lewis i Edward rozstali się w styczniu 2019, obecnie pełnią opiekę naprzemienną nad Monroe. Oczekiwanie na narodziny dziecka było jednym z wątków, który można było obserwować w pokazywanych w Polsce odcinkach "Bezczelnie Perfekcyjnego".

Więcej o:
Komentarze (22)
Jeff Lewis - "Bezczelnie perfekcyjny" doprowadził do wyrzucenia 2,5-letniej córki z przedszkola. Krytykował je na wizji. Dostało się też innym rodzicom
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: kupica

  Oceniono 16 razy 14

  Czy ktos wie, gdzie sie podzialy Grycanki?tęsknie za lokalną beką, nudzą mnie obce gęby...

 • kaplan.raka.odbytu

  Oceniono 10 razy 10

  Czyli: mamy faceta, który jest chamem, nie ma empatii i do tego z przytoczonych wypowiedzi wynika, że kompletnie nie poczuwa się do winy i nie rozumie, dlaczego wszystko tak się skończyło. Nie brzmi to jak opis wartościowej osoby...

 • jagra2909

  Oceniono 17 razy 1

  Biedna dziewczynka. Nie dość, że wychowujący ją geje robią to naprzemiennie, to jeszcze jeden z nich jest co najmniej charakteopatą

 • Gość: b.b.

  0

  W skrócie: oddaje dziecko do elitarnego przedszkola z zasadami, płace grubą kasę, zeby potem wysmiewać i krytykować powyższe reguły... logiczne.

 • miastomakow

  0

  Co porabia otyły Gwint?

 • miastomakow

  0

  ,,Jeff Lewis i Gage Edward doczekali się dziecka po 7 latach związku - w 2016 roku. ''
  Oj czerscy, czerscy. Czy rozumiecie jakiego gwałtu na rozumie dokonujecie na takich polglowkach jak wy sami ?

 • esobrio

  Oceniono 15 razy -1

  "Jeff Lewis i Gage Edward doczekali się dziecka po 7 latach związku - w 2016 roku." - no proszę, a słychać głosy, że natura nie pozwala na zapłodnienie faceta przez faceta i rodzenie przez niego dzieci. Wychodzi na to, że wystarczy być wytrwałym! Do dzieła!!!

  P.S. Doczytałem, że dziecko urodziła jednak kobieta :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX