Oliwia z "Love Island" wydaje się spokojną uczestniczką? Zajrzeliśmy na jej Instagram. Zdjęcia w bikini i topless, to dopiero początek

Oliwia z programu "Love Island" wyróżnia się na tle innych uczestniczek. Wydaje się spokojna i skromna? Spójrzcie tylko, jakie zdjęcia publikuje na Instagramie.

Program "Love Island" to nowość w jesiennej ramówce Polsatu. Show od początku wzbudza sporo kontrowersji. A to wszystko za sprawą uczestników, którzy dostarczają widzom niekończących się wrażeń. Zarówno panie, jak i panowie, co chwilę zmieniają partnerów, a to prowadzi do sporów i scen zazdrości. Na początku wydawało się, że najbardziej stabilna w uczuciach, a do tego rozważna i romantyczna jest Oliwia. Szybko jednak okazało się, że jest z niej niezłe ziółko.

ZOBACZ TAKŻE: "Love Island" to kolejny telewizyjny odmóżdżacz? Tak, ale uwaga, wciąga. Obejrzałam kilka odcinków i chyba wiem, na czym polega fenomen

"Love Island". Odważne zdjęcia Oliwii na Instagramie

Oliwia wyróżnia się na tle innych dziewczyn w "Love Island". Nie powoduje skandali, nie flirtuje, jak Ada, z każdym mężczyzną, który pojawi się w jej zasięgu wzroku. Wydaje się być jedną z rozsądniejszych osób w domu, które nie lubią prowokować. Jednak, gdy zajrzycie na jej Instagram, możecie odnieść wrażenie, że jest o wiele bardziej wyzwolona i odważna, niż prezentuje się w show.

Na jej profilu zdecydowana większość zdjęć jest w bikini, topless, a nawet półnagich (od pasa w dół) i nagich. I choć fotografie nie są wulgarne, to i tak pewnie mało kto by się spodziewał, że Oliwia ma na swoim koncie takie fotki.

Widać, że Oliwia dobrze się czuje w swoim ciele, więc nic dziwnego, że chwali się nagimi zdjęciami w mediach społecznościowych.

Czas na „Love Island Polska”! Karolina Gilon zaprasza. Zobacz wideo.

JP

Więcej o:
Komentarze (30)
Oliwia z "Love Island" wydaje się spokojną uczestniczką? Zajrzeliśmy na jej Instagram
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kate-bush

  Oceniono 22 razy 18

  Kto normalny zamieszcza w Internecie takie zdjęcia? Pani reklamuje swoje usługi?

 • Gość: irma

  Oceniono 15 razy 15

  czy ta fotka to jej spersonalizowana reklama usług call girl ?!? a może reklama agencji towarzyskiej ?!? czy desperacko szuka facetów przynajmniej na jedną noc ?!? co te dziewuchy mają we łbie wrzucając takie fotki do netu ?!?!?!?

 • Gość: Kasia

  Oceniono 14 razy 12

  plotek serio? To, że ktoś się czuję dobrze we własnym ciele oznacza, że ma wklejać swoje nagie zdjęcia do internetu? To czytają nastolatki, błagam, zmieńcie tego stażystę, który pisze wam teksty.

 • kate-bush

  Oceniono 12 razy 10

  Kto normalny zamieszcza w Internecie takie zdjęcia? Pani reklamuje swoje ciało, usługi?

 • Gość: gość

  Oceniono 13 razy 9

  bo do takiego programu to tylko takie france się zgłaszają, żadna normalna i szanująca się dziewczyna nie zrobiłaby tego.

 • Gość: volof

  Oceniono 9 razy 7

  a ta brzydulka to kto? nowa "gwiazda wg GW?" pełno takich małolatek z końską twarzą po wiejskich dyskotekach..

 • Gość: Trew

  Oceniono 12 razy 6

  Geba do wymiany, jest paskudna z twarzy u w dodatku gł...pia jak but.

 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy 5

  dziewczynom i chłopakom, którym w szkole nie szło, w życiu nie poszło pozostało robienie dziubków na instagramie, jak to widzę to przypomina mi się film 'galerianki'

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX