Michalina Olszańska urodziła. Pokazała urocze zdjęcie na Instagramie. "Moje najlepsze dzieło". Aktorka zdradziła również płeć dziecka

Michalina Olszańska urodziła! 27-letnia aktorka została mamą i pochwaliła się tą radosną nowiną w mediach społecznościowych.

Michalina Olszańska jest nazywana "najbardziej nagą polską aktorką". Powodem są rozbierane sceny, w których zagrała w licznych produkcjach. Była również gwiazdą lipcowej okładki magazynu "Playboy", o której mówiło się bardzo głośno. Aktorka znana z takich filmów jak "Córki dancingu" i "Miasto 44" właśnie została mamą!

Michalina Olszańska urodziła

Olszańska bardzo rzadko dzieli się w mediach społecznościowych życiem prywatnym, dlatego jej najnowsze zdjęcie zwróciło uwagę naprawdę wielu osób. Udostępniła zdjęcie małych stópek, które jak się okazuje, należą do jej... córeczki.

Moje najlepsze dzieło - napisała.

Pod postem pojawiło się od razu mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Wśród nich znalazły się także życzenia i miłe słowa od innych aktorów.

Gratulacje! Trzymajcie się dzielnie - napisała Anna Karczmarczyk.
Kochane! - skomentowała Agnieszka Grochowska.

Pamiętacie jeszcze, które gwiazdy zostały mamami w zeszłym roku?

Gratulujemy!

KB

Więcej o:
Komentarze (8)
Michalina Olszańska urodziła. Pokazała urocze zdjęcie na Instagramie. "Moje najlepsze dzieło". Aktorka zdradziła również płeć dziecka
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 8 razy 8

  Somsiadka spod 3 też urodziła.

 • Gość: zdradziecka morda zwykłego posła

  0

  cyt.: "aktorka ZDRADZIŁA...pIeć dziecka".
  Gdyby zdradziła ojca dziecka. to rozumiem. Dlaczego nie: ujawniła, podała, poinformowała, tylko ZDRADZIŁA???????????????

 • kate-bush

  Oceniono 1 raz -1

  Na tym zdjęciu przypomina mi Michała Radwan, gdy był młody i grał w serialu z Fronczeskim w tytule, coś "tata powiedział".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX