Minęły dwa tygodnie, a Górniak nadal przeżywa Bal TVN. Wspomina taniec przytulaniec z Rozenek: W objęciach radości. Pokazała filmiki

Normalnie zdążylibyśmy zapomnieć już o tegorocznym Balu TVN, ale nie pozwala nam na to Edyta Górniak. Gwiazda do tej pory powraca wspomnieniami do tamtego wieczoru. Tym razem uraczyła nas na Instagramie tańcem z Małgorzatą Rozenek-Majdan.

Nie od dziś wiadomo, że wspólny wróg łączy. Tak też może być w przypadku Edyty Górniak i Małgorzaty Rozenek-Majdan, które zdecydowanie nie przepadają za... Dodą oczywiście! Jak już możecie się domyślać, wspólnych tematów im nie brakuje. Czy się przyjaźnią? Tego nie wiemy, aczkolwiek w swoim towarzystwie bawią się wyśmienicie. I mamy na to dowody. Pamiętacie jeszcze tegoroczny Bal TVN? Odbył się 6 września, czyli trochę czasu już minęło. Na imprezie zaśpiewała Górniak, która do tej pory przypomina na swoim Instagramie ten wieczór. Jak wiemy, gościła tam też Rozenek. Teraz Edyta pokazała fanom, jak świetnie bawiła się wraz z "Perfekcyjną". 

Edyta Górniak i Małgorzata Rozenek wtulone na Balu TVN

Górniak na Balu TVN wyszalała się chyba za wszystkie czasy. Pośpiewała, potańczyła bez butów - jednym słowem - działo się. Ale gdy przyszedł czas na taniec z Małgosią Rozenek, postanowiła oddać się emocjom i zatańczyła "w objęciach radości" do piosenki Katy Perry "Firework". Koniecznie zwróćcie też uwagę na Radzia, który ze spokojem obserwował ukochaną w objęciach koleżanki. 

Edyta Górniak, Małgorzata RozenekEdyta Górniak, Małgorzata Rozenek Instagram

Piosenka dość skoczna, jednak panie postanowiły oddać się spokojnym tańcom przytulańcom. Słodko? Zobaczcie to na wideo: 

DH

Więcej o:
Komentarze (13)
Minęły dwa tygodnie, a Górniak nadal przeżywa Bal TVN. Wspomina taniec przytulaniec z Rozenek: W objęciach radości. Pokazała filmiki
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: n

  Oceniono 25 razy 19

  A za pół roku bedzie rozpaczała w wywiadach ze Rozenek nie podziękowała jej za te tańce...

 • Gość: Tyu

  Oceniono 19 razy 13

  Niezrównoważona psychicznie stara raszpla.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 10 razy 6

  Nic innego nie ma do powiedzenia ,przykre

 • Gość: Wacek Zawadzki

  Oceniono 12 razy 4

  Mam pytanie do redakcji: czy badacie sobie co jakiś czas IQ?

  To byłoby ciekawe studium pokazujące co się dzieje z mózgiem wystawionym na takie ważkie tematy.

 • Gość: Madzia

  Oceniono 2 razy 2

  A czy nam "niecelebrytkom" ne zdarza sie na imprezach z best friend tanczyc? Tylko, ze dla nas to normalka a dla tych pan to jakby kosmos!

 • Gość: renata

  Oceniono 3 razy 1

  malgosia rozenek napewno dba o cialo , ale malgosiu starosci sie nie oszuka coraz bardziej widac babcie w ladnym ciele . nie wiem ale mimika twarzy to zdradza . projekt lejdi odebralam babcia chce byc nastolatkq. radek tez staro wyglqda z tq mysiq brodkq twarz masakra, ale sylwetka idealna .widac ze radek godnie sie starzeje, malgosiu odpusc z parciem na szklo ,bo jestes eleganckom zadbanq starszq paniom i tego sie trzymaj

 • Gość: kozaZnosa

  Oceniono 2 razy 0

  a ja chciałabym zobaczyć jak Rozenek tańczy kankana w tej sukni ;-))))
  raczej tylko stała i się obściskiwała, bo w tym czymś to nawet siedzieć jest trudno

 • Gość: .

  0

  ISHIPIT

 • Gość: CKS

  Oceniono 1 raz -1

  CKS – MAŁGOSIU, MOJA PASJA, O KTÓREJ CI OSTATNIO PISAŁAM - PRZEANALIZOWAŁAM WSZYSTKO – JESTEŚMY PODOBNE, ALE ZUPEŁNIE INNE – ŻYCZĘ CI WSZYSTKIEGO W ŻYCIU CO PRAWDZIWE - PISZĘ TO JAKO OSOBA, KTÓREJ NIE JESTEŚ OBOJĘTNA - SZCZERZE I Z TROSKĄ– POZDRAWIAM SERDECZNIE I ŻYCZĘ SZCZĘŚCIA = ODNALEZIENIA PRAWDZIWEJ SIEBIE I PRAWDZIWEGO ŻYCIA.
  ZATRZYMAŁAM CZAS = Z BOŻEJ ŁASKI.
  PAN BÓG NIGDY MNIE NIE OPUSZCZA.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX