Małgorzata Kożuchowska zaszalała na Festiwalu w Gdyni. Mocny makijaż nie oderwał uwagi od nowej fryzury. Pięknie!

Małgorzata Kożuchowska pojawiła się w Gdyni, gdzie odbywa się 44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. Aktorka jednak wygląda zupełnie inaczej niż zazwyczaj.

Małgorzata Kożuchowska od kilku dni przebywa w Gdyni, gdzie od poniedziałku do soboty trwa jedno z najważniejszych wydarzeń w świecie filmu. Podczas 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych została zaprezentowana nowa produkcja, w której zagrała aktorka. Chodzi o "Proceder", który przedstawia życie rapera Chady, zmarłego w 2018 roku w szpitalu psychiatrycznym w Rybniku w skutek zatrzymania akcji serca.

Małgorzata Kożuchowska podczas festiwalu w Gdyni

Kożuchowska, która zagrała "Łysą", mocno zmieniła się do roli. Zapuściła włosy i dała się nieco oszpecić. Jak widać eksperymentowanie z wizerunkiem jej się spodobało, gdyż w Gdyni zaprezentowała zupełnie nową fryzurę oraz makijaż. Aktorka od jakiegoś czasu nosi włosy sięgające ucha zaczesane na bok. Tym razem jednak zdecydowała się na przedziałek w innym miejscu. Co więcej wyprostowała pasma.

Oprócz tego zaszalała także z makijażem. Małgorzata Kożuchowska, jak wiemy, jest jedną z naturalniejszych gwiazd, chętnie też pokazuje na Instagramie zdjęcia bez makijażu. Jednak tym razem zdecydowała się na znacznie mocniejsze podkreślenie swojej urody. Przede wszystkim w oczy rzucają się jej usta, które pomalowała ciemnym kolorem szminki. Jesteście ciekawi efektu? Zajrzyjcie do naszej galerii.

Jak Wam się podoba w takim wydaniu? Wolicie ją taką czy bardziej subtelną?

Małgorzata Kożuchowska zaprezentowała fanom swoją wersję hitu Lady Gagi i Bradley'a Coopera. Jak jej poszło?

AW

Więcej o:
Komentarze (109)
Małgorzata Kożuchowska podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni eksperymentuje z wizerunkiem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: k

  Oceniono 34 razy 28

  Festiwal w Gdyni, plejada swietnych aktorów i rezyserów, do tego którzy w tej dobrej zmianie, potrafili sie zachowac godnie, zachowując morale i kręgosłup, a wy na okrągło promujecie tę radiomaryno-pisowską serialową aktoreczkę, która z dobrej zmiany czerpie garściami.
  takie osoby jak ona, Popek, Łaniewska , Chodakowska itp. powinien spotkać społeczny ostracyzm, a nie artykuliki pochwalne w takich medich jaaką jest gazeta.pI, a wy jestescie jej częścią.

 • staq

  Oceniono 28 razy 26

  Kożuchowska na zawsze pozostanie tą, która przyczyniła się do niszczenia IN VITRO. Propagując nieskuteczną za to usilnie propagowaną przez dewotów i hipokrytów "naturalną" metod zwaną szumnie "naprotechnologią" (która ani z nauką ani z technologią nie ma nic wspólnego)

 • corvelinho

  Oceniono 27 razy 25

  Nazywanie Pani Kożuchowskiej aktorką jest sporym nadużyciem.
  Wszystko gra dokładnie tak samo czyli nijak. Porównajcie sobie role, które "grała". To dokładnie to samo, co do joty. Ta Pani nie potrafi zagrać prawdziwie emocji po za złością. Każda inna emocja w jej "grze" jest pusta i niewiarygodna.
  Do tego pianie nad jej urodą jest też mocno przesadzone. Nie jest szpetna ale piękność z niej żadna.
  Ot kolejna celebrytka, która w niczym nie gra ale na festiwal przyjeżdża w charakterze gwiazdy. Pytanie czego?

 • only.win7

  Oceniono 31 razy 25

  Nie lubię te kobiety od czasu jej pląsów przed Du.pą, który w tym czasie łamał konstytucję i przyjmował nielegalne ślubowania o 3 nad ranem.
  Legitymizowanie reżimu przez tzw. ludzi sztuki jest wyjątkowo smutne.

 • olal.bana.gw

  Oceniono 33 razy 25

  Matka boska torunska drewniak Kozuchowska, polska serialowka szaleje w menopauzie. Normalka. Wyrazy wspolczucia dla meza i dzieci. Znam z autopsji.

 • staq

  Oceniono 28 razy 24

  Medal od Dudy za niszczenie in vitro to mało . Cała rodzina żyje z PiSu [czyli z NASZYCH podatków] i z Rydzyka [czyli z naszych datków i podatków]. Ojciec w rydzykowej szkole, mężulek rydzykowych mediach, a ona sam, deklarująca, ze jest słuchaczką radia Maryja i pisze felietony w "Sieci", a mąż dla "Uważam rze".
  Ona to kwintesencja pislamu ... a tu promocja pełną gębą! a bo fryzura, a bo kiecka.
  Promować takie osoby, to wstyd i hańba. Niech ją promują pisowskie media, skoro z nimi cała rodzina współpracuje.
  Kiedyś Kożuchowska ubolewała, ze jest krytykowana bo głośno mówi o swojej wierze.
  Pomijając, ze nie mam zaufania do wiary ludzi, którzy cały czas o tej wierze gadają, to przede wszystkim, ani Rydzyk, ani PiS nie mają z wiarą nic wspólnego, poza wycieraniem sobie nią gęby.
  Prześladowani i bici są ludzie za trzymanie białej róży, czy kolorowej flagi. Łamana jest konstytucja, a ona przyjmuje medale i chodzi z Dudą na imprezki. To kolejna cienizna, która dla splendoru zrobi wszystko.
  Jak można kogoś takiego promować w takich mediach ?!!
  [@goscx]

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX