Edyta Zając pierwszy raz o kryzysie w małżeństwie i dziecku Rzeźniczaka. "Informacje, które do mnie docierały, bardzo mnie dotykały"

Edyta Zając udzieliła wywiadu dziennikarzowi "Dzień Dobry TVN" i po raz pierwszy odniosła się do medialnych doniesień na temat kryzysu w jej małżeństwie z Jakubem Rzeźniczakiem.

Związek Edyty Zając i Jakuba Rzeźniczaka dla wielu był niczym z bajki. Zakochani zaręczyli się w 2013 roku w Miami. Piłkarz poprosił Edytę o rękę w wyjątkowy sposób. Wynajął na tę okazję awionetkę, która w powietrzu ciągnęła za sobą napis: "Czy wyjdziesz za mnie?". Modelka powiedziała "tak", a ślub pary odbył się trzy lata później w Łodzi. Układało im się świetnie, do czasu. Niedawno wyszło bowiem na jaw, że Rzeźniczak zdradził żonę, a co więcej, ma dziecko z inną kobietą. Gdy media obiegła ta wieść, Edyta usunęła się z show-biznesu. Dopiero teraz po raz pierwszy postanowiła zabrać głos. 

"Dzień Dobry TVN". Edyta Zając po raz pierwszy o małżeństwie

Edyta postanowiła skomentować doniesienia mediów w rozmowie z dziennikarzem "Dzień Dobry TVN", Mateuszem Hładkim. Modelka z przykrością przyznała, że nie radziła sobie z informacjami o zdradzie męża. 

Wszelkie informacje, które do mnie wtedy docierały, te artykuły, spekulacje i komentarze bardzo mnie dotykały. Radziłam sobie z tym średnio, a nawet źle. Teraz jest już dużo lepiej, wychodzę na prostą. I ten trudny etap w swoim życiu zamknęłam - mówiła Edyta Zając-Rzeźniczak w „Dzień dobry TVN„.

Czy to oznacza, że para postanowiła się rozwieść? Słowa o zamknięciu trudnego etapu w życiu prawdopodobnie na to wskazują, jednak oficjalnie Edyta tego nie potwierdziła. Sam Rzeźniczak także niechętnie wypowiada się w kwestii swojego życia prywatnego. Czekamy więc na dalszy rozwój wydarzeń. 

Przypomnijmy najgłośniejsze rozwody w polskim show-biznesie. Zobacz wideo. 

DH

Więcej o:
Komentarze (43)
Edyta Zając pierwszy raz komentuje kryzys w małżeństwie. Jest i o dziecku Rzeźniczaka. "Informacje, które do mnie docierały, bardzo mnie dotykały"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Radek

  Oceniono 46 razy 26

  Jest piękną kobietą... dziwię się, że w ogóle wyszła za tępego kopacza i na dokładkę brzydala

 • mja-15

  Oceniono 34 razy 16

  O rany, myślałam, że on stoi koło woskowej figury lub innej dmuchanej lalki. :P

 • Gość: ja

  Oceniono 20 razy 14

  Zając + rzeźnik = pasztet?

 • Gość: gosc

  Oceniono 25 razy 11

  Dziewczyno, jestes mloda, przepiekna, mozesz miec kazdego. Zostaw tego gnoma, jesli jeszcze tego nie zrobilas.

 • Gość: czytelnik

  Oceniono 16 razy 10

  Kliknąłem, bo myślałem że prawdziwy zając komentuje swoje małżeństwo np z lisem a tu nie. Czuję się oszukany z rana. Gazeto jak żyć. Idę sobie kawę zrobić...

 • Gość: Sany

  Oceniono 9 razy 9

  Kubuś romansuje dalej w Płocku a i w warszawce ma młoda ukraineczke na boku. Tak się bawi pan usmiechNiety na Social media

 • Gość: lolo

  Oceniono 14 razy 6

  Z której strony jest taka piękna? Młoda dziewczyna, a wygląda jak eksponat w muzeum figur woskowych. Sztuczna jak dzisiejsze żarcie.

 • Gość: gosc

  Oceniono 10 razy 6

  poleciała na waks i na kasę a teraz płacz.

 • lastm10

  Oceniono 5 razy 5

  Para dobrana. Ona uzurpacja ładnego przedmiotu, on kopacz.
  Kasa się zgadza. Żyjcie sobie spokojnie, ale nie wypluwajcie swoich prywatnych rewelacji na zewnątrz. Nikt się tym nie przejmie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX