Natasza Urbańska otrzymała wyjątkowy prezent od męża. "Co za wieczór, co za noc!" O takim wyróżnieniu marzy wiele gwiazd

Natasza Urbańska to ogromna szczęściara. Aktorka została obdarowana przez swojego męża wspaniałym prezentem.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz od lat uchodzą za jedną z najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie. Zakochanych połączyła nie tylko miłość do siebie, ale też do występowania na scenie. Nic więc dziwnego, że Natasza może liczyć na najlepsze role w warszawskim teatrze Buffo. Ostatni prezent od męża nie pozostawia złudzeń, że to właśnie Natasza jest jego ulubioną gwiazdą.

Natasza Urbańska z wyjątkowym prezentem

Ostatnio Natasza Urbańska pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie bardzo oryginalnym i wyjątkowym prezentem od męża. Aktorka odsłoniła swoją gwiazdę pod Teatrem Buffo.

Co za wieczór, co za noc! Dziękuję Wam, że tak tłumnie pojawiliście się przed Teatrem, aby świętować razem ze mną - napisała Urbańska pod zdjęciem.

O takim wyróżnieniu marzy niejedna gwiazda. Wiele wskazuje na to, że Nataszę Urbańską czeka jeszcze sporo niespodzianek i wyzwań zawodowych. Od jakiegoś czasu plotkuje się, jakoby Józefowicz miał obsadzić swoją żonę w głównej roli w filmie poświęconym życiu i twórczości Poli Negri. To akurat jest dość prawdopodobne. W końcu aktorka od 8 lat występuje w musicalu "Polita". Bardzo dobrze zna więc postać legendy kina.

Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska każdą wolną chwilę spędzają w Emilinie. "Mamy tu wszystko, co potrzebne do życia":

Więcej o:
Komentarze (11)
Natasza Urbańska otrzymała wyjątkowy prezent od męża. "Co za wieczór, co za noc!" O takim wyróżnieniu marzy wiele gwiazd
Zaloguj się
 • Gość: olla

  Oceniono 14 razy 8

  Śmieszni są😂 " Gwiazda" dostała gwiazdę przed teatrem męża. Bo na gwiazdę w Międzyzdrojach nie może liczyć ze swoimi "osiągnięciami". W przyszlym roku dostanie "Oskara Buffo"😁😁

 • Gość: gwiazda:)

  Oceniono 8 razy 6

  Taa, każda marzy żeby mieć gwiazdę przed budą józefowicza. Też sobie zrobię przed swoim domem, tyle samo warta co ta urbańskiej.

 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 5

  niby przyjemna, ale cos w tej urodzie brakuje - szyja za krotka? co do talentu sie nie wypowiadam, bo nie znam tworczosci; facet za to wydaje mi sie bufonowaty - buffo

 • jego_eminencja

  Oceniono 11 razy 5

  Jedyna prawdziwa polska gwiazda, tanczy i spiewa, jest uniwersalna, wielki talent i zjawiskowa uroda

 • Gość: gość

  Oceniono 7 razy 3

  jej pierwsza propozycja na Eurowizję była genialna. Genialna. Tym bardziej, że do tego tańczy - co jest niebywale trudne i co często podkreślają uczestniczy TTbZ. Tak więc byłaby na Eurowizji wyjątkowa ! Piękna do tego kobietka ! Niestety w Polsce jak się media kogoś uczepią a ludzie zasłyszaną opinię zaczynają powtarzać, z braku na ogół własnej - no to człowiek jest niemalże skończony. Okropne jest też to, że wszyscy winę zrzucili na Nataszę, jakby Janusz dał się komukolwiek uwieść, bezwolnie oczywiście ! Faceci od zawsze mają lepiej w tym kraju!

 • Gość: Julia

  Oceniono 2 razy 2

  Piękny prezent, mój mąż z okazji urodzin zabrał mnie na lot do tunelu aerodynamicznego w Lesznie, dla mnie to też była ciekawa niespodzianka. :) Jednak faceci potrafią coraz zaskoczyć swoje panie :)

 • Gość: Bigger

  Oceniono 12 razy -8

  Czy chodzi o to, że Natasza była zapinana jak płaszcz we wszystkie dziury, aż się łóżko pruło razem z nią?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX