Książę Harry otrzymał życzenia od królowej Elżbiety II. Oj, powiało chłodem!

Książę Harry obchodził swoje 35 urodziny. Życzenia składali mu wszyscy - również użytkownicy Instagrama. Na oficjalnych kontach rodziny królewskiej "sto lat",
życzyli mu Meghan Markle, książę William i królowa Elżbieta. Ta ostatnia chyba przestała lubić swojego młodszego wnuka...

Książę Harry ma już 35 lat i z całego świata płynęły do niego w ostatnich dniach życzenia. Prócz życzeń osobistych, rodzina królewska składała mu również życzenia za pośrednictwem oficjalnych kanałów w mediach społecznościowych. Dzięki temu wiemy, jak królowa Elżbieta II różnie podchodzi do swoich wnuczków.

Królowa Elżbieta składa życzenia księciu Harry'emu

Królowa Elżbieta słynie z formalnego podejścia do wizerunku rodziny królewskiej. Patrząc na to, jakie życzenia złożyła księciu Harry'emu, można odnieść wrażenie, że spełniła swój królewski - a nie babciny - obowiązek:

Wszystkiego najlepszego, książę Sussex - 35 urodziny!

Obowiązek spełniony? Spełniony. Życzenia złożone? Złożone. Zabrzmiało oschle? No cóż, każdy widzi w tych słowach to, co chce, prawda? Tyle tylko, że nie do końca. Wystarczy spojrzeć na to, jakie życzenia otrzymał od królowej książę William, starszy brat Harry'ego. Proszę, jaka elokwencja od razu się włączyła!

Wszystkiego najlepszego, książę Cambridge! Książę Cambridge jest drugi w kolejce do tronu. Jego Książęca Mość podejmuje wiele charytatywnych aktywności i projektów, wypełnia obowiązki publiczne i oficjalne, którymi wspiera Królową, w Wielkiej Brytanii i poza granicami kraju, razem z księżną Cambridge. Sprawdźcie, czym jeszcze zajmuje się książę na oficjalnym kanale social media Kensington Royal.

Trzeba przyznać, że różnicę widać gołym okiem. Co więcej, nie tylko książę Harry został w ten sposób poszkodowany. Meghan Markle również zasłużyła na dziewięć słów w urodzinowym wpisie od Królowej (nadal więcej, niż książę Harry!) - a w porównaniu do księżnej Kate wygląda to zwyczajnie bardzo smutno. Księżna Kate także otrzymała spersonalizowany wpis na kilka linijek:

Powiało chłodem...

Więcej o:
Komentarze (41)
Książę Harry otrzymał życzenia od królowej Elżbiety II. Oj, powiało chłodem!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • jack_flash

  Oceniono 35 razy 25

  Babcia nagle przestanie kochać wnuki? Nie ma takiej opcji.

 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 29 razy 17

  Panna MAW znowu kopiuje glupoty!
  Instagrama prowadzi biuro a nie królowa. Tradycyjnie przypomina o urodzinach dokładnie wszystkich członków BRK. Jeśli pisze jedno zdanie więcej o Karolu czy Williamie, To tylko dlatego, że są "przyszłymi krolami".
  Królowa nie musi nic "oficjalnie" demonstrować przed durnymi brukowcami!
  Wystarczy, że co weekend spotyka się z H&M na herbatce i pogaduszkach w Windsorze. Tylko ze media nie mają tam wstępu!

 • Gość: minia

  Oceniono 23 razy 13

  Nie wiem co wy odczytujecie z tego postu, ale ja patrząc na zdjęcie, które jest do niego dołączone, widzę wielką miłość babci do wnuczka i na odwrót ;)
  Czasami po prostu mniej znaczy więcej.

 • Gość: Kik

  Oceniono 25 razy 11

  Harry to świetny facet, nie musi być dowartościowywany na każdym kroku. Jest zadowolony z miejsca które zajmuje, ma dużo więcej swobody co mu odpowiada.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 15 razy 7

  Wow co za new...powiało chłodem...hmm tylko to nie Elżbieta prowadzi konto na insta i nie ona osobiście dokonuje tych wpisów...

 • Gość: Dora

  Oceniono 8 razy 4

  Ja to widzę tak.: 1 zdjęcie z Harrym - widać tu miłość między babcią a wnukiem. 2. Zdjęcie Williama - widać miłość i dumę z wnuka. A wpisy? Książę Harry jest tylko i aż nadto 6 w kolejce do tronu. A William 2 i raczej na 99,99%zostanie krolem. A Insta nie prowadzi babcia tylko ludzie od PR.

 • Gość: Aaaa

  Oceniono 8 razy 4

  No tragedia po prostu

 • Gość: gosc

  Oceniono 11 razy 3

  piszacay ten pozal sie boze artykul niech sie mocno walnie w leb

 • Gość: Lol

  Oceniono 13 razy 3

  Babcia wie że Harry nie jest bufonem i nie będzie problemu jeżeli złoży mu skromnie życzenia. Zna swoje wnuki. PS. Świetnie zdjęcie, które odzwierciedla ich relacje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX