Kryzys w małżeństwie Dody? Internauci snuli teorie. Ona w końcu opublikowała wspólne zdjęcie z mężem. "Tęskniliśmy za Emilem"

Doda przestała publikować zdjęcia z Emilem. Fani obawiali się, że coś złego dzieje się w ich małżeństwie. Artystka postanowiła więc uciąć wszelkie domysły i dodała post z ukochanym.

Doda ma bardzo bliski kontakt ze swoimi fanami, dlatego stara się być aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie publikuje posty, które nawiązują nie tylko do jej kariery zawodowej, ale i życia prywatnego. Częstym gościem na jej InstaStories był Emil Stępień, czyli mąż artystki. Ostatnio przestał pojawiać się na relacjach Rabczewskiej, a fani zaczęli zastanawiać się, czy przypadkiem małżeństwo Dody nie przechodzi kryzysu. Najnowszym zdjęciem jednak, wokalistka rozwiała wszelkie wątpliwości. 

Doda opublikowała zdjęcie z mężem

Zatroskani fani mogą odetchnąć z ulgą. Na profilu Rabczewskiej ponownie pojawił się Emil Stępień. Wokalistka opublikowała wspólne zdjęcie z mężem z planu tajemniczego programu, który nagrywała.

Takiego programu jeszcze nie było. Zaczyna się niezła jazda - podpisała zdjęcie.

Doda pewnie nie spodziewała się, że fotografia tak bardzo ucieszy fanów. Pod postem pojawiły się komentarze, w których obserwatorzy zwrócili uwagę na obecność jej męża.

O, jak miło widzieć męża... Bardzo lubiłam oglądać Wasze wspólne relacje, ale wiadomo jak jest i szanuję prywatność.
No wszyscy tęskniliśmy za Emilem!
I jest Emil! - czytamy.

Wy też cieszycie się, że związek Dody i Emila ma się dobrze?

KB

Sprawdźcie, co wyznała nam Doda w KOLE PLOTKA:

Więcej o:
Komentarze (39)
Kryzys w małżeństwie Dody? Internauci snuli teorie. Ona w końcu opublikowała zdjęcie z mężem.
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: m

  Oceniono 22 razy 14

  To teraz plotek promuje ludzi majacych procesy karne za próbę wyłudzenia i groźby?
  A wydawało się ze już niżej upaść nie można.

 • Gość: awanka

  Oceniono 23 razy 9

  zawsze wyglada jednakowo wulgarnie

 • Gość: Czesia

  Oceniono 17 razy 7

  W tym Dubaju to chyba tylko oni byli. Restauracja swieci pustkami. Ale mi impreza.

 • Gość: Asia

  Oceniono 7 razy 5

  Doda ma współprodukować film o dziewczynach z Dubaju. Czyli chce upokorzyć, dowalić i osmieszyć wiele dziewczyn które, podobnie jak ona, wybrały łatwą droge do pieniędzy ( Doda szokowała w Barze i potem bo to dawało rozgłos, z samych piosenek nigdy by nie stała się sławna) I gdzie ta solidarność kobiet? Gdzie przeprosiny całej rzeszy kobiet które wyśmiewała, poniżała i deprecjonowała publicznie? Zaraz psychofani zaczną się podniecać że ona taka barwna, jest jaka jest itp i dlatego inni ją atakują, ale nie jest tak. Inni maja jej dość tak jak ma się dość głośnej sąsiadki-blachary która regularnie zaczepia nas pod sklepem i potrafi zwyzywać lub szarpnąć. Bo Doda właśnie taki poziom reprezentuje, jak Solarisy z osiedla.

 • Gość: gośćniech lucyna

  Oceniono 12 razy 4

  Oni wyglądają strasznie Doda jest strasznie zniszczona

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX